Dolce Gusto - nesouhlas s nabídkou

Dobrý den, děkuji, že jste se rozhodli podepsat tuto petici.

Dolce Gusto se začíná rozjíždět v ukončování výroby našich oblíbených nápojů. Jejich nabídka tedy rapidně klesá. Jedná se například o : Nestea ledový čaj, Chai Tea Latte, Chococino Karamel, Káva Honduras, Čaj Marakeš, Mocha a mnoho dalšího. Když se podíváte na nabídku například Britského Dolce Gusto, najdete zde mnohem ale mnohem více nápojů. Jak kofeinových tak bezkofeinových. Je na čase ozvat se Českému zastupitelství Nestlé s tím, že nám nevyhovuje stávají a rapidně klesající nabídka. Proč by mohli mít Britové rozmanitější nabídku a my Češi ne? Proč nemůžeme mít stejný výběr a možnosti jako ostatní státy?

Pokud se neozveme, vůbec nic se nezmění, akorát budou naše oblíbené nápoje ubývat více a více. Za zkoušku nic nedáme. Proto Vás prosím o podpis této on-line petice. Předem všem děkuji za spolupráci a za sdílení petice.


Dolce Gusto skupina    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Dolce Gusto skupina, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...