Dřívější umožnění sportování dětí a mládeže

My, níže podepsaní občané České republiky, prostřednictvím této petice žádáme pana ministra zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adama Vojtěcha, MHA a ostatní kompetentní osoby o dřívější umožnění sportování dětí a mládeže v době omezení se strany státu. Cílem této petice je vyjádření nesouhlasu s Harmonogramem podnikatelských a dalších činností přijatém dne 14. 4. 2020, v němž se naprosto zapomnělo na sportování dětí a mládeže v přírodě, tedy na jednu z priorit zdravého rozvoje člověka.
 
V přijatém harmonogramu dostali přednost profesionální sportovci, posilovny a fitness centra i předzahrádky u restaurací. Teprve pak jsou od 8. června uvedeny sportovní akce s omezením do 50 osob. Dřívější uvolnění omezení možnosti sportování (především dětí a mládeže) přinese pro vývoj ve společnosti za současné krize jen pozitiva.
 
Žádáme:
S platností od 27. dubna se do Harmonogramu uvolnění podnikatelských a dalších činností (přijatého na jednání vlády ČR dne 14. 4. 2020) doplňuje:
- venkovní tréninkové aktivity skupin sportovců v menších skupinkách (do 20 osob) s vyloučením veřejnosti za přesně definovaných podmínek (těmito podmínkami jsou: vedení kvalifikovaným trenérem, bez použití zázemí - sprchy, šatny, bez tělesného kontaktu)
 
Děkujeme.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Petr Klimpl bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...