Diktatura, povinná školní docházka, září 2020

Dobrý den. Tímto vyzývám všechny rodiče, kteří chtějí mít svobodné právo se sami rozhodnout, zda chtějí pro své děti distanční výuku nebo je poslat do školy. Vládě nejde o zdraví našich dětí a rodin. Jde jí jen o udržení ekonomiky a zdravotního systému. Toto rozhodnutí rozděluje české občany na dvě skupiny. Takový stav ve společnosti vytváří podhoubí pro agresivitu mezi těmito skupinami. Žádám  vás, všechny milující rodiče, aby své děti nevystavovali nebezpečí, které teprve přijde. Podpisem této petice vyjadřujeme nesouhlas s rozhodnutím vlády o povinném navštěvování školských zařízeních a chceme ponechat distanční výuku, nebo nechat rozhodnutí na rodičích, zda dítě bude navštěvovat školské zařízení, či ne. A to od 1. Září 2020.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Anna Š. svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...