DEMISE FIALOVO VLÁDĚ
To už je fakt vrchol! To si premiér Petr Fiala (ODS) dělá z lidí už úplnou srandu? Fiala se veřejně chlubí tím, že jeho vláda výrazně zvýšila množství domácností, které dostávají sociální dávky👎 Od jakékoli vlády ale přeci očekáváme pravý opak, tedy aby byla životní úroveň tak dobrá, aby bylo co nejméně lidí na dávkách a aby lidé nemuseli dostávat sociální dávky! Fialova vláda kašle na lidi a odmítá řešit zdražování a ještě se chlubí, že přibývá lidí na dávkách! Je premiér normální? DEMISI!
Kontaktovat autora petice
Spravujte svoje podpisy
Nedostali jste potvrzovací e-mail nebo chcete odstranit svůj podpis?
Spravujte svoje podpisy| Chcete-li svou petici spravovat, přihlaste se. |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.