Celoroční předzahrádka před kavárnou Nové srdce Odry

95269848_2536647059906545_303459561384181760_o.jpgDobrý den,

rok vedeme smutný "boj" s naším městem, které nám nechce povolit mít předzahrádku v našem městě Odry, na Masarykově námestí po celý rok. Z jejich strany jde o to, že v případě, že bude sníh a v případě náledí neprojede auto po chodníku, aby mohlo chodník posypat. Auto by muselo jednou navíc sjet a jednou navíc vyjet chodník, což v jiných místech dělá běžně. Rada města naši žádost zamítla, proto jsme požádali zastupitelstvo, aby naši žádost projednalo, a jednání bude 23.9. v 16 hodin na Městském úřadě v Odrách. Kdo chce, může přijít, je to veřejné jednání.

Naše stanovisko:

my bychom samožřejmě část chodníku, který je kolem zahrádky, udržovali v zimní údržbě sami, tzn. odhrnovali sníh již v ranních hodinách, aby byl průchozí pro chodce a měli jej také řádně posypaný proti skluzu. Rádi bychom tohle dodržování nechali dát i do smlouvy. Před předzahrádkou je místo na projití - dle požadavků města musí být 120cm, to je dodrženo v místě, kde je strom. V ostatním prostoru před předzahrádkou je průchod 200cm. Dále v místě, kde není předzahrádka, je před kavárnou prostor na projití bez omezení.

A proč to chceme? Proč chceme předzahrádku celoročně?

Podnikáme již třetí rok, naši kavárnu budujeme srdcem, stále něco nového vymýšlíme a i přes nelehké jarní období, které se momentálně zase zhoršujě, se chceme posunout kousek dál. Stále něco vymýšlíme. Kdo nás navštěvuje nebo sleduje, tak ví. A proto bychom chtěli předzahrádku ponechat, zakoupit topná tělesa, pořídit další deky, aby se hosté mohli v podzimním období nebo v době adventu, nebo také v brzkém jarním období u nás posadit na naši předzahrádku. Chtěli bychom ji samozřejmě vždy hezky ozdobit, tak jako se snažíme v sezonním období a přenést vždy ducha např. Vánoc, Velikonoc a i jiných příležitostí na naše spoluobčany. Prostě aby naše město ožilo i mimo sezónu...

Děkujeme všem, kdo nás podporuje a podpoří touto peticí

 

DĚKUJI

Renáta Juřicová Ballerová

 

 


Renáta Juřicová Ballerová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Renáta Juřicová Ballerová, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...