Bojkot olympiády

Vyzýváme všechny slušné lidi k bojkotu olympijských her ve Francii 

Ruští reprezentanti, kteří se objevují na mezinárodních akcích a soutěžích, mají za úkol prezentovat svou zemi, Rusko, ve světle nejlepších možných způsobů. Avšak za tímto účelem se skrývá temná pravda o tom, co se děje v jejich zemi a jaký dopad to má na sousední Ukrajinu. Je nesmírně důležité si uvědomit, že Rusko je v současné době zapojeno do válečných zločinů na Ukrajině, což je situace, kterou nemůžeme přehlížet ani ignorovat.
Válka na Ukrajině trvá již druhým rokem a během této doby bylo zaznamenáno mnoho hrůzných činů, které byly spáchány ruskými vojenskými silami a jejich spojenci. Tyto činy zahrnují vraždy civilistů, mučení zajatců a ničení infrastruktury. Tisíce nevinných lidí ztratily své životy a mnoho dalších bylo nuceno opustit své domovy kvůli násilí a zkáze.
Přestože se ruští reprezentanti snaží prezentovat Rusko jako mírumilovnou a pokrokovou zemi, nemůžeme zapomenout na tyto hrůzy, které se odehrávají za hranicemi. Je naší povinností jako mezinárodního společenství odsoudit tyto činy a vyžadovat okamžité ukončení války na Ukrajině.
Nemůžeme dopustit, aby ruští reprezentanti pokračovali v prezentaci své země bez toho, aniž by byli konfrontováni s tím, co se děje na Ukrajině. Musíme požadovat, aby Rusko přijalo odpovědnost za své činy a pracovalo na nalezení mírového řešení konfliktu. Naše solidarita s ukrajinským lidem je nyní důležitější než kdykoli předtím.

Karel Karika    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Karel Karika svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...