Boj za Knihy Dobrovský ve Forum Nová Karolina!!!

Pěkný dobrý den všem Dobročtenářům (asi jak pro koho, neboť tento pěkný den nám byl zkažen jistou zprávou),

jak asi víte z oficiálních stránek i úžasné FB skupiny Knižní Závisláci, dnes 10.5. 2021 nebyli zaměstnanci vpuštěni do prodejny v obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě, aby se mohli po dlouhé době vrátit zpět do práce. Proč?! Obchodní centrum chce prostory poskytnout jinému, jim obchodně blízkému prodejci - byť Knihy Dobrovský mají platnou smlouvu do března 2023!!! Je tohle férové jednání? Za mě určitě ne! A věřím, že i Vy mi dáte za pravdu. Já, která jsem z Ostravy, tuto prodejnu miluju. Je obrovská, skvělá, nádherná, vždy tam strávím tak moc času a kochám se knihami. Skoro vždy odcházím s kupou knih, že ani nemohu vytáhnout peněženku u pokladny, aniž by se mi knihy nesesypaly na zem. Personál zde - naprosto skvělý! Milí, úsměvaví, obětaví a nápomocní lidé, kteří neváhají a pomohou Vám jak s výběrem, tak pokud nemůžete nějakou knihu najít. Jsou vždy trpělivý, a to i v dobách, kdy probíhají různé velké akce a slevy nebo i při vánočním shonu! Karolinu si bez Dobrovského neumím představit, patří tam! Jakým obchodem je chtějí nahradit? Takové velké knihkupectví je tam jen jedno a ne jen ledajaké!

Můžeme pro to něco udělat? Já říkám, že ano. Pojďme jim toto ukázat svou podporu, podepište tuto petici, sdílejte, posílejte přátelům apod., a i když nejste z Moravskoslezkého kraje, pojďte do toho prosím s námi! Ukažme jim, jak Knihy Dobrovský máme rádi! Vážím si všech, kteří se do tohoto zapojí!

Prosím, kontaktujte také majitele centra a zároveň toho, který dělá dlouhodobé pronájmy!

ŘEDITEL CENTRA

Martin Kubík

Emailmkubik@activeretailam.com

Tel: +420 555 140 196
Mobil: +420 724 163 861

PROSÍM - POUZE SLUŠNĚ, BEZ VULGARIT!

Oficiální sdělení na FB Knihy Dobrovský:

Milé knihomolky a knihomolové, vážení zákazníci,

dnes se společně všichni radujeme, že se po mnoha měsících mohou otevřít brány našich knihkupectví. Bylo to pro nás všechny velmi náročné období a patří vám náš dík za to, že jste nám zachovali věrnost. Doufáme a věříme, že přichází měsíce klidu a zasloužené pohody. My budeme připraveni se zásobou skvělého čtení.

Tento příspěvek ovšem píšeme kvůli situaci nepříjemné, která nás všechny v KNIHY DOBROVSKÝ velmi zasáhla. V roce 2008 jsme se zapojili do projektu obchodního centra Forum Nová Karolina Ostrava. Byla to doba, kdy kolem této vize panovalo mnoho otazníků, my jsme ovšem věřili a doufali, že navážeme dlouholeté skvělé partnerství. Roky po otevření jsme projekt dotovali a pracovali na jeho budoucnosti i v dobách, které byly pro region a jeho obyvatele nesmírně složité. Vybudovali jsme krásnou prodejnu, kterou jsme v březnu 2012 otevřeli a máme skvělý tým knihkupců, na který můžeme být jen pyšní.

Bohužel někdy stojíte před situací, kde nemůžete vůbec nic udělat, byť byste chtěli udělat vše, co je ve vašich silách. Před touto situací stojíme od dnešního rána. Vedení obchodního centra a současný majitel nám neumožnili otevřít naši prodejnu, byť jsme připraveni a máme platnou smlouvu do března 2023 s opcí na dalších pět let. Naši knihkupci nebyli vpuštěni do práce. A jaký je důvod? Je to vlastně prosté. Obchodní centrum chce prostory poskytnout jinému, jim obchodně blízkému prodejci.

Víme, že stojíme v centru mnoha různých zájmů. Mrzí nás, že tímto krokem budou zasaženi především naši zákazníci a zaměstnanci. V této hře již totiž o zákazníky vůbec nejde a to je něco, co nedokážeme akceptovat. Slibujeme vám, že uděláme maximum, abychom dostáli naší původní vizi, nabízeli výbornou službu, a hlavně možnost potkat se s našimi skvělými knihkupkyněmi a knihkupci v prodejnách KNIHY DOBROVSKÝ.

Petr Dobrovský
zakladatel KNIHY DOBROVSKÝ


Petra Hoňková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Petra Hoňková svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...