Petice proti uzavření BikeParku ve Strážnici

Jak to začalo

Náš projekt Bikeparku startoval v roce 2011, kdy jsme s pár kamarády začali stavět náš vysněný park ve Strážnici. Postupně jsme začali stavět hliněné skoky (dirty), určené pouze pro kola BMX a MTB. Pozděj jsme se přesunuli na vedlejší asfaltovou plochu, kde se nachází foampit, resi skok a další překážky určené pro většinu extrémních sportů.

 

Co je náš cíl?

Hlavním cílem je vybudovat areál, který bude vyhovavat většině extrémních sportů - především kolům Bmx a Mtb, skateboardům, koloběžkám, bruslím atd. 

Detaily

Tento projekt by jsme moc rádi uskutečnili na jižní Moravě ve městě Strážnice. Od roku 2O11 zde budujeme svépomocí jeden z větších venkovních areálů pro extrémní sporty v České Republice.

IMG_20220223_155044.jpg


Samuel Fiala    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Samuel Fiala svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )