Petice proti uzavření BikeParku ve Strážnici

Jak to začalo

Náš projekt Bikeparku startoval v roce 2011, kdy jsme s pár kamarády začali stavět náš vysněný park ve Strážnici. Postupně jsme začali stavět hliněné skoky (dirty), určené pouze pro kola BMX a MTB. Pozděj jsme se přesunuli na vedlejší asfaltovou plochu, kde se nachází foampit, resi skok a další překážky určené pro většinu extrémních sportů.

 

Co je náš cíl?

Hlavním cílem je vybudovat areál, který bude vyhovavat většině extrémních sportů - především kolům Bmx a Mtb, skateboardům, koloběžkám, bruslím atd. 

Detaily

Tento projekt by jsme moc rádi uskutečnili na jižní Moravě ve městě Strážnice. Od roku 2O11 zde budujeme svépomocí jeden z větších venkovních areálů pro extrémní sporty v České Republice.

IMG_20220223_155044.jpg


Samuel Fiala    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Samuel Fiala svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...