Adámek Vyčítal - Ať jim to neprojde!!!!

  1. 3819405_.jpgTouto peticí žádám všechny lidi,kterým není lhostejný tragický případ Adámka Vyčítala a jeho rodiny,aby se spojili a nedovolili viníkům této události uniknout spravedlnosti!!!

Žádáme co nejpřísnější postih pro osoby zodpovědné za současný zdravotní stav Adama Vyčítala!!!

  1. Teprve po dvou letech se diky pořadu "INFILTRACE" národ dozvěděl o pochybení zdravotnického personálu a nemocnice v pardubické krajské nemocnici.

Tento případ se mohl a může stát komukoli u nás!!!

Proto nenechme viníky uniknout trestu!

V květnu 2017 přijel Adámek s rodiči do nemocnici na banální operaci - trhání nosních mandlí, lékaři mu nakonec zmenšili i mandle  krční. Čtyři dny po operaci začal Adámek masivně krvácet. Přivolaná sestra pak údajně se slovy „Snad nebude tak zle“ odmítla zavolat na ARO a poslala je na dlouhou cestu nemocnicí. Když pak dorazili na oddělení ORL, bylo zavřeno.

Chlapec dlouhých 13 minut čekal na pomoc, která však stejně přišla pozdě. Spolykal tolik krve, že nakonec upadl do bezvědomí. Kvůli ztrátě krve a nedostatečnému okysličení má dítě poškozený mozek a je ve vigilním neboli bdělém kómatu

Nemocnice se k celé věci, jak vyplývá z dokumentu i od rodičů, staví skutečně nepochopitelně. Na jednání se zástupci nemocnice byl Adamův otec Jan. "Řekli, že čekají, jak se to bude vyvíjet - já to vysvětlím svými slovy - čekají, co se nám z nich podaří dostat, a ta podstatná věc, která je krutá a je to hyenismus - čekají, zda to Áďa přežije," popsal s tím, že omluvu od nemocnice zatím neslyšeli. Zkrátka jak personál,tak i lékaři, včetně vedení nemocnice na něco stále čekali a čekají,aniž by se událo cokoli ve prospěch Adámka. Rodina je ale připravena bojovat

 

2198119.jpgdownloadfile-11.jpg 
 
  •  3819406_3.jpg

 

Finanční pomoc, která v současné době přichází, sice nesníží bolest Adamovy rodiny, pomůže jim ale s mnoha problémy, které v současnosti řeší. Radnice jim například neposkytla bezbariérový byt;.Schodolez, který nyní používají ,je téměř na hranici použitelnosti, protože schodiště je příliš strmé.Nyní po zveřejnění události v médiích došlo k jednání s  vedenim města. Potřebují i pomoc fyzioterapeuta a zdravotní sestry. Na to všechno nyní přispívají tisíce dobrých lidí na transparentním účtu: 2001343629/2010.

https://youtu.be/cvA4RnVg8I0 

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1092813857-infiltrace/417235100061003-obchod-se-svedomim/titulky


Hana Holanová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Hana Holanová bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaše telefonní číslo nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...