Žádáme politiky napříč celým politickým spektrem o účinný lockdown.

Žádáme politiky napříč celým politickým spektrem o účinný lockdown.

Vážení zástupci všech politických stran, zastavte šíření viru a přidejte svůj souhlas pro celostátní lockdown trvající 14-21dní.

Jsme na jedné lodi. Prosíme, ukažte svou jednotnost a zachraňte lidské životy. Pro nás voliče je důležitý takový politik, který chrání životy nás všech i za cenu nepopulárních rozhodnutí.

K aktuální situaci nechte vyjadřovat pouze vědce a respektujte a řiďte se radami těchto odborníků. Spolupracujte s Iniciativou Sníh, která je apolitická a sdružuje odborníky potřebných oborů a s iniciativou Lékaři pomáhají Česku.

My občané si uvědomujeme vážnost situace. Pouze společnými silami snížíme počty nakažených a hospitalizovaných lidí.

Mysleme na zdravotníky, kteří již několik měsíců pracují v těžkých podmínkách, jsou traumatizovaní a někteří jsou i na konci sil. Mysleme na naše příbuzné, známé a kamarády, které jsme v posledních měsících ztratili. Mysleme na to, že jsme Best in Covid, ale na opačné straně straně tabulky úspěchů, neopakujme chyby.

Zastavme virus a snižme počty hospitalizovaných lidí. Tam kde není hostitel, není vir.

Martina Janoušová

Helena Šuranská


Martina Janoušová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Martina Janoušová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...