Žádáme okamžitou přestavbu svinovského chodníku!!!!!

Máme toho dost!!!chodnik-svinov-ostrava201306267_denik-600.jpg

My obyvatelé města Ostravy apelujeme na ostravské zastupitele, aby akutně řešili situaci ohledně halucinogenního chodníku ze svinovského vlakového nádraží vedoucímu směrem k ostravské hromadné dopravě. Tento chodník je v poslední době předmětem diskuzí. Objevují se časté případy, kdy lidé při chůzi na tomto chodníku upadají, točí se jim hlava, nebo pociťují mírnou slabost. Je znám případ, kdy pán staršího věku upadl a poranil se. Média o tomto chodníku několikrát informovali, ale zatím však bez výsledku. Naši volení zastupitelé tento fakt absolutně ignorují. Nechceme čekat na moment, kdy dojde na tomto chodníku k fatálnímu následku v podobě smrti, nebo vážného poranění. Žádamé zastupitelé města Ostravy aby neprodleně tuto situaci řešili podobou přestavby chodníku, nebo změnou jeho vzhledu. 


Jiří Juřička    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jiří Juřička svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...