Žádáme demisi ministra Válka

562B57EE-0B85-4CAB-9331-2E3DF7D7BCFF.jpegMy občané ČR žádáme demisi ministra Válka.
Ministr Válek se v krátkém působení v čele resortu dopustil mnoha zásadních pochybení, které musí jednoznačně vyústit v jeho rezignaci. Nejprve svou liknavostí ke zrušení vyhlášky o povinném očkování donutil mnoho příslušníků IZS, armády, zdravotnictví a občanů nad 60 let k očkování nebo odchodu ze služby. Dále nevznesl žádné opravné prostředky k převzatým ( od vlády AB) nařízení MZDR, které NSS opět označil jako nezákonné. Tím opakovaně decimoval střední a malé podnikání, které je po vládě Andreje Babiše na kolenou. Těmto lidem ukázal svá záda a neprojevil ani minimální odpovědnost za osudy těchto lidí. Za třetí prosazoval novelu zákona, která je v rozporu s Ústavou ČR a to i přes jednohlasné vyjádření Ústavně-právního výboru Senátu.
V neposlední řadě prokázal svou naprostou lhostejnost a pohrdání nejen senátory při projednávání velmi důležitého zákona ale hlavně lidem, kteří vkládají svůj hlas a důvěru do volených zástupců zákonodárných sborů. Tím jednoznačně prohloubil nedůvěru v autority státu a více tak rozšířil příkopy mezi voliči a volenými zákonodárci.
Ministr zdravotnictví je v dnešní době druhý nejvlivnější činitel státu. Proto je nepřípustné, aby na tomto důležitém postu byl člověk s tak nízkým morálním krédem.
Proto naše hnutí Chcípl PES žádá ministra Válka o okamžitou rezignaci.

Jakub Olbert - Chcípl PES


Jakub Olbert, Jiří Janeček a tým Chcípl PES    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jakub Olbert, Jiří Janeček a tým Chcípl PES svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaše telefonní číslo nebudeme veřejně zobrazovat online.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...