Gympl s (r)učením omezeným - POKRAČOVAT!

Kontaktujte autora petice

Nevypadá to nadějně...

2014-06-26 20:31:16

Omlouvám se všem, že nestíhám odepisovat na soukromé zprávy a samozřejmě že jsem dlouho nepřidal status. Skutečnost je horší... Několikrát jsem psal do TV NOVA na všechny možné oddělení. Do doby co jsem psal bez petice za svou osobu, bylo mi řečeno, že se pokračování v budoucnu nechystá. Ale od doby co jsem napsal, že mám přichystáno i několik tisíc podpisů, které by mohly dosti znamenat, žádné oddělení mi neodepsalo. Samozřejmě napíši email znova (popř. to pošlu s podpisi i na adresu televize). Stále to nevzdávám. Děkuji všem za vaši účast na petici a komunitní jednání při jednání s televizí.


-NoName-

Pozvánka

2013-12-24 07:31:50

Máš rád(a) gympl? Přijď o tom diskutovat na náš chat a pozvi i přítele k VánočnímuSpeciálu celý dnešní den! www.ezcrash.cz/play.php (Neberte to nikdo jako reklamu, ale bude možnost diskutovat, když jsou ty Vánoce). :)


Gympl je NEJLEPŠÍ!

Častá otázka

2013-12-17 08:36:10

Zdravím, omlouvám se vše, kterým jsem nestihl odepsat nebo jsem neodepsal na zprávu, chodí mi velké množnstí "spamu" do schránky a nestíhám číst a odepisovat. Nejčastější otázka: "Kolik je potřeba podpisů?" Moje odpověď: Podpisů jsem stanovil 3000 do bodu, kdy petici odešlu TV NOVA. Ale pořád platí, že čím více podpisů máme, tím také větší šanci. Do petice se o po odeslání dá nahlednout, takže pokud od 3000 podpisů bude do nahlédnutí rozdíl například o dalších 5000 podpisů, tak tím máme šanci vyšší a vyšší. A prosím, ptejte se jen na důležité věci, opravdu nestíhám číst zprávy. Děkuji ;)


Gympl je NEJLEPŠÍ!

Skvělá práce!

2013-12-15 00:37:10

Zdravím všechny a zárověň také děkuji, protože dnes 15.12.2013 v  00:06 (6 minut po půlnoci) byl umístěn v petici 5000. podpis. Je to opravdu skvělá práce a všem vám děkuji za sdílení a za podepisování petice. Dále platí, že pokud bude podpisů třeba 9000, tak máme větší šanci, ale myslím, že 5000  už je super číslo a to az tak krátkou dobu! Všem gratuluji. Dále bych chtěl upozornit, že dne 25.12.2013 (den po Vánocích) od 13:00 bude GymplSpecial na www.ezcrash.cz, ve vysílání rádia budou hudební klipy z Gymplu, diskuse a mnohem více, tak určitě přiďte oslavit tento počet podpisů a vzájemě si popřát hodně štěstí do jednání s TV NOVA a ať se Gympl vrátí. O všech změnách v "Akci Gympl" budete informování zde v oznámení nebo pomocí videa na www.youtube.com/MiniGamingNET, pokud dáte odběr, budete hned vědět o videu, jak dopadlo jednání sTV NOVA (nebo také můžete kanál kontrolovat pravidelně pro více info). Upozorňuji, že odkazy v tomto příspěvku nedávám jako reklamu, ale pouze pozvánku. Děkuji všem! :)


Gympl je NEJLEPŠÍ!

Podpisy petice

2013-12-10 22:27:56

Zdravím všechny, kteří podepsali nebo se chystají podepsat petici. Právě se podařilo navázat spojení s TV NOVA, ale pro pokračování pořadu je potřeba mít mnohem více podpisů. Prosím tedy všechny, aby jste petici sdíleli a možní i "SPAMovali", nerad to říkám, ale opravdu nyní není aktuálně jiná možnost. Děkuji všem za přečtení a snad i případnou pomoc se sdílením! S pozdravem Autor petice


Gympl je NEJLEPŠÍ!Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.