Zrušení povinnosti roušek ve školách během vyučování

Tímto žádám vládu České republiky, premiéra ČR, ministra zdravotnictví, aby přehodnotili své stanovisko a nařízení o povinném nošení roušek ve školách i během vyučování a toto zrušili.

Pokud se děti mají ve školách vzdělávat, což je prioritou a hlavní náplní školství, musí mít k tomu i podmínky. Tím, že děti budou mít zakryty dýchací cesty, je jim znemožněno plnohodnotně dýchat a okysličovat tělo a mozek. Podle vášeho nařízení musí mít zakryty dýchací cesty i o přestávkách. Děti tak mají být několik hodin bez možnosti svobodně se nadechnout. Neutrpí tím jen jejich zdraví a imunitní systém, ale i soustředění na probírané učivo.

Nesouhlasím s tím, aby kdokoliv jiný než rodiče rozhodoval o svých dětech. Pokud se někteří rodiče či zákonní zástupci dětí obávají o zdraví svých či jim svěřených dětí, měli a mají možnost děti chránit pomocí respirátoru nebo ať je jim na jejich žádost umožněna distanční výuka.

Žádáme o volné dýchání našich dětí zrušení povinnosti nosit roušky během školního vyučování. 


Eva Kramářová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Eva Kramářová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )