Petice.com

Zastavme množírny zvířat!!

Monožíren je čím dál víc, zvířata trpí! Proč je zavírat v klecích, když jsou stejní jako lidé, zaslouží si respekt a úctu, jak by Vám bylo kdyby vás někdo zavřel do klece! Hrozně, co? https://whatsapp.com/channel/0029VbA7s6Z7YScy5Rk8hL2C/4408 tady nás můzete podpořit👆🏼, najdete tam spoustu rad atd..https://whatsapp.com/channel/0029Vb73oeZKwqSaJwit7e3W tady můžete také podpořit👆🏼. Zabraňme množírnám! Toto všude sdílejte! Moc prosíme


Anežka a Štěpánka Rathouské
Kontaktovat autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Anežka a Štěpánka Rathouské bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.


NEBO

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Je mi alespoň 16 let a přijímám zásady ochrany osobních údajů této petice.



Placená propagace

Petice.com bude tuto petici propagovat mezi 3000 lidmi.

Zjistit více...

Platební metoda