Zákaz přeletu amerických letadel přes ČR

Zdravím všechny občany a žádám, aby se pečlivě koukli na modro-bílé nebe,

dle smlouvy NATO umožňuje Česká republika přelet, a to pozor, mnoha letadlům, ale s chemickým postřikem. Jedná se zejména o hliník, který je viditelný jako velmi dlouhá, až krátká čára za letadlem (podle potřeby lze zvýšit, nebo snížit rozprašování). Zvýšený výskyt hliníku se projevil v nezávislých a pravidelných testech, na zemském povrchu a ve vodních tocích, důkaz např. http://fzp.ujep.cz/~polster/ZVT/modra.pdf a http://www.nwoo.org/doku/BilderbergPDF/Cast_4_Armada.pdf , dokonce i novinky.cz vydali zprávu, v okolí Krkonoš se mnohonásobně zvýšilo množství hliníku na povrchu zemském a ve vodních tocích. Ve světě je to nazýváno "Chemtrails" a důkazy jsou opravdu po celém světě.

Toto rozprašování má jeden hlavní cíl, avšak jsou dva !

1. Snížit množství slunečních paprsků, jenž dopadají na zem. Občas je nebe tak bílé, že lze bez problémů koukat do slunce.

2. Snížit populaci: jest vyloženo tím, že rozprašování obsahuje také zinek, olovo, kadmium, baryum a další přísady, některé jsou radio-aktivní avšak i hliník je pro člověka škodlivý a způsobuje např. alzheimrovu chorobu

Proč to není kondenzační čára ? Letěl jsem několikrát dopravním letadlem, nikdy ! nebyla za letadlem ani čárka, v 9km nad zemským povrchem je cca. -45°C i -50°C, v takových podmínkách by se kondenzační čáry i se zbytkem paliva velmi rychle ochladili a prakticky by nebyli vidět přes celou oblohu. Nad naším městem máme koridor, kde lítají české aerolinky, v tomto koridoru jsem letěl a když koukám na normální česká letadla s pasažéry (cca. 1 za měsíc si takového letadla všimnu), NIKDY neni za letadlem "ani čárka", žádná kondenzační stopa nic, jen malinké letadlo, jak letí.

Důkazů je mnoho a ještě větší, když to pozorujete...mnoho lidí si toho nevšímá, nemají čas, nezajímá je to atd...

Tato skutečnost se dostala i do televize Prima, zde je odkaz: http://multidenik.cz/clanky/490-chemtrails-v-tv.html a také do slovenské televize JOJ.

Já miluji Českou republiku, všechny občany českého státu, dokonce celou Zemi a všechny lidi na planetě. A věřte, že není jednoduchý žít s pocitem, že na vás "někdo", "světová elita" práší jedy! Ničí Planetu Zemi. Ničí LIDI. Je na Nás, aby jsme uznali, zdali to je pravda a začali s tím něco dělat. Co vím, tak jedna z mála zemí, Rusko, si nenechá na sebe prášit tento chemický bordel.

Mnoho rodičů si přeje mít šťastné a zdravé děti, tak pojďmě společně, postavit se Našim problémům, bez přehlížení a ignorací, děkuji Vám a věřím, že to společně zvládneme.