Zákaz KSČM

Vážení poslanci, senátoři!

My, níže podepsaní občané České republiky, prohlašujeme:

Komunistická strana Čech a Moravy opakovaně oslabovala bezpečnost naší země prostřednictvím blokování rozpočtu armádě ČR. Někteří její členové vyjádřili podporu ruským separatistům na Ukrajině. 

Komunistická strana Čech a Moravy, je politickým uskupením nebezpečně ohrožujícím demokracii a svobodu na našem území. Opakovaně volá po vystoupení naší země z NATO a EU. Nebezpečným o to více, že participuje ve složkách státní moci, zejména má své členy v obecních zastupitelstvech a příspěvkových organizacích.

Členové této politické strany se nezřekli symbolů, znaků, ideologie, která pro mnoho občanů této země znamenaly smrt, vyhnanství, ztrátu svobody, majetku, zaměstnání, vzdělání.

Komunistická strana Čech a Moravy je extrémistickou politickou stranou, která by neměla být pod ochranou našeho právního systému a tím čerpat všechny výhody, stejně jako ostatní existující demokratické uskupení na území České republiky. Je nezbytné tedy důrazně požadovat její okamžité vyloučení z demokratické soutěže politických stran. S úctou k památce všech obětí minulého režimu zdvořile žádáme poslance a senátory, aby přijali právní normu nebo učinili jiné legislativní či obdobné právní kroky, které by zakázaly propagaci komunismu v názvu a programu politických stran. Vyzýváme Vás, zakažte tento symbol nesvobody a protilidskosti!


Marek Šling    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Marek Šling svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )