Za vyhoštění cizince - škodné - z České republiky

V Ostravě v obchodech, nákupních centrech, saunách a v dalších zařízeních, kde jde o velkou kumulaci lidí, pohybuje se tam závadná osoba, psychopatka Vera Nusm. 66 let, loví lidi za účelem zneužití jejich důvěry a namočení do nějakého podvodu s cílem krádeže osobní identity nebo jiného nespecif. podvodu. Jde o ženu s rakouským pasem,uplatňující agresívní styl jízdy autem, trpící syndromem obsedantně kompulsívní poruchou chování, která se projevuje tím, že je nápadně roztěkaná,nervozní,nevydrží stát na 1místě, neustále musí intrikovat, obtěžovat lidi, s cílem zajistit si jejich pozornost.
Krom toho na internetu zahlcuje email.schránky nevyžád.reklamou, vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty!Působí zhoubně na Ostravsku/v Radvanicích/ šmírovala i tamní občany/v nákupních centrech /OV, FM, Havířov, a okolí/ šmíruje lidi, fotí si a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření!
Obtěžuje falešnými zprávami i na jiných webech, posílá škodlivé kody apod.
Obtěžuje a pronásleduje lidi pro ni neznámé, aby někoho pomluvila a očernila, i v místě bydliště. Vhazuje vzkazy, obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Řešena správními orgány v MS kraji, policií a vedením obcí!
Vyhledává si oběti a používá lidi k manipulacím a šíření intrik. Normální vztahy s lidmi navazovat neumí!Spolupachatelkami se stávají hlavně hloupé lehkovážné ženy, které jí naivně důvěřují, a stávají se tak podílníky na trestné činnosti výše uvedené osoby,  které obratem na ně tato pachatelka hodí.
Silikony(implantáty) lezou na mozek !Prodělaná toxoplazmoza a rozdvojení osobnosti jsou další projevy u této schizofrenní osoby, která neumí nic než intrikovat a škodit druhým lidem!

 

Žádáme MV ČR o vyhoštění toto závadné osoby z České republiky


František Pecka    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji František Pecka svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...