Výzva pro Tomáše Hradílka

Vážený pane Hradílku, milý Tomáši,

 

     vážíme si Vaší snahy ochránit demokratické hodnoty, které jste společně s mnohými statečnými lidmi vybojoval pro naši zem. Chápeme Vaše obavy o její budoucnost, chápeme, že představa dalších pěti let, kdy by v čele státu stál prezident Zeman, je pro Vás nepřijatelná.
Ani nám není budoucnost lhostejná. Svobodu, k níž jste tak přispěl, vybojováváme každý den, v debatách, stanoviscích i konkrétních činech. Svoboda a demokracie jsou tím, co jsme získali a co nesmíme ztratit. Takto rozumíme i Vašemu dnešnímu postoji.
Berete na svá bedra úkol nejobtížnější. Vaši oběť však odmítáme, nemůžeme ji přijmout. Přerušte prosím svůj protest a důvěřujte nám! My věříme Vám a potřebujeme Vás, abychom mohli svobodu a demokracii bránit společně!

 

                                          Pavel Šaradín, Marie Šuláková, Tomáš Tichák, Jitka Seitlová


Pavel Šaradín, Marie Šuláková, Tomáš Tichák, Jitka Seitlová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Pavel Šaradín, Marie Šuláková, Tomáš Tichák, Jitka Seitlová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...