Výzva k projednání podezření na akt velezrady prezidenta Miloše Zemana

PAL6538fa_DSC_0012.JPG

Poznámka na úvod:

Klíčovým hráčem současné vládní krize je prezident Zeman, o kterém je dlouhodobě známo, že nehájí zájmy naší země, ale zájmy cizí mocnosti, která má nás a naše spojence ve své vojenské doktríně označené za nepřátele a tak i vůči nám jedná - již několik let probíhá hybridní, resp. informační ofenziva, jejíž cílem je mimo jiné rozpad Evropské Unie, prostoru svobody, demokracie, prosperity a míru. 

Je třeba předejít tomu, že by po eventuálním pádu Babišovy vlády prezident Zeman vytvořil svůj vlastní prokremelský kabinet. Můžete se připojit k otevřené výzvě členům Senátu a šířit ji dále. Zněním otevřeného dopisu se můžete inspirovat a napsat e-mail vybraným senátorům a poslancům. Jazýčkem na vahách budou zřejmě členové nejstarší české demokratické strany ČSSD, ale můžete apelovat na svědomí i poslanců a senátorů z řad hnutí ANO. Nejde o nic menšího než záchranu demokracie a svobody v naší zemi pro nás a naše děti.

Děkuji, držme si palce,
Martin Uhlíř, 15. listopadu 2018

P.S. Prosím nezapomeňte, že Váš podpis se objeví až po potvrzení v e-mailu.

**********************************************************************

Vážené paní senátorky, vážení páni senátoři,

obracíme se na vás v návaznosti na usnesení zahraničního výboru Senátu ČR z letošního dubna, jež znělo: „Prezident Miloš Zeman dlouhodobě hájí ekonomické a mocenské zájmy cizích států. Je bezpečnostním a zahraničněpolitickým rizikem, že tak činí na úkor oficiální zahraniční politiky ČR.“

My, občané České republiky, máme důvodné podezření, že se prezident naší země Miloš Zeman, dopustil aktu velezrady. Domníváme se, že prezident Miloš Zeman namísto zájmů obyvatel České republiky dlouhodobě hájí zájmy ruského prezidenta Vladimira Putina, který se k vlastním spoluobčanům chová jako tyran a k obyvatelům jiných zemí jako válečný zločinec.

Autoritářský režim Ruské federace své geopolitické zájmy 50 let po invazi v srpnu 1968 prosazuje jinak než dřív. V závěru dokumentu České televize nazvaného „Co dokáže lež“ zaznělo: „Hrubá vojenská síla není třeba. Stačí nedůvěra, strach a neschopnost vést rozumný dialog. Žijí-li lidé ve slabé a rozhádané zemi, svobody se nakonec vzdají sami.“ Vyzýváme Vás k projednání návrhu ústavní žaloby osoby prezidenta republiky podle čl. 65 Ústavy. 

Děkujeme,

Martin Uhlíř 

a další občané ČR, kteří připojili svůj podpis k tomuto otevřenému dopisu

2955379_1986668_Senate_of_the_Czech_Republic_Logo.svg__1.png


Martin Uhlíř - člen dobrovolnické skupiny Společně to dáme    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Martin Uhlíř - člen dobrovolnické skupiny Společně to dáme, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...