Výzva k nápravě křivdy ve věci odškodnění pozůstalých Pavla Wonky zavražděného komunistickým režimem

Předsedovi Vlády ČR, Předsedovi Senátu ČR, Předsedovi Poslanecké sněmovny ČR Ministryni spravedlnosti ČR

Vážení,

Jakožto členové a příznivci čechoslovakistického hnutí, jež má býti hnutím demokratickým, dovolujeme si obrátit se na vás s naléhavou žádostí ohledně soudu ve věci potupného odškodnění pozůstalých po vězni svědomí Pavla Wonky zavražděném komunistickým režimem. Žádáme, abyste nalezli důstojný způsob, jak odčinit tuto urážku pozůstalých a spolu s nimi všech pronásledovaných a všech příznivců demokracie, a pozůstalé veřejně odškodnit. Dále žádáme aby bylo prošetřeno, jak mohlo dojít k rozsudku, který je cynickým výsměchem pozůstalým zavražděného, včetně uvedených důvodů k rozsudku, především pak rozhodnutí samotného ministerstva spravedlnosti, dále žádáme prošetření, jak je možné, že celá kauza se projednává 30 let. Tento výrok výsledek zásadně zpochybňuje naše demokratické směřování a vytváří špatné jméno celé naší justici. Žádáme též, aby z kauzy byli neprodleně přijaty závěry, které by znemožnily další podobné tak závažné pochybení, jež je možné brát jako útok proti naší demokracii i proti dobré práci jiných soudců. V případě nevyslyšení našich požadavků zvážíme naše další občanské kroky, což nemá býti výhružkou, ale projevem naší bolesti frustrace a rozhořčení.


Jicchak Seifert    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jicchak Seifert svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )