Hromadná stížnost na kvalitu vody ve městě Hostivice

Vážení občané,

níže text petice na základě příspěvku z facebookové stránky města Hostivice:

Vážení občané,

s velkým znepokojením jsme si všimli, že kvalita vody v Hostivici 253 01 zdaleka nedosahuje standardů, které bychom od naší pitné vody očekávali. Mnoho lidí si stěžuje na neustálou přítomnost nepříjemné chuti a pachu ve vodě, což je nepochybně nepříjemné a může mít negativní dopad na naše zdraví.Voda se jeví také jako velmi vápenitá, což má vliv i na naše domácí spotřebiče a kotle.

Nejenže jsme zaznamenali neuspokojivé zprávy o její chuti a pachu, ale také jsme zaznamenali mnoho případů kožních problémů, které by mohly být způsobeny kvalitou vody. Je zjevné, že v této oblasti musíme jednat rychle a důsledně.

Proto vás vyzýváme k podpoře naší petice, která žádá nezávislé, měřitelné a ideálně okamžité zlepšení kvality pitné vody v Hostivici. Sbíráme podpisy od všech, kteří s námi souhlasí, že je nezbytné, aby se místní úřady a poskytovatelé vody postavili této výzvě čelem a vyvinuli veškeré úsilí, aby byla zajištěna kvalitní, chutná a bezpečná voda pro nás a naše děti

Děkujeme vám za vaši podporu a společně můžeme usilovat o zlepšení situace s pitnou vodou v Hostivici

 

voda_hostivice1.jpg


Marek Pavlata, občan Hostivice    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Marek Pavlata, občan Hostivice bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaše telefonní číslo nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...