Svátek Vděku

Prosím o podpisy na podporu vyhlášení dne 7.3. svátkem VDĚKU!

Vděku za Božský dar prolnutí bytostné lásky. Je to tedy svátek nejhlubšího vztahu, kterým jste duchovně prorostlí se svým partnerem skrz naskrz, aniž si toho jste vědomi nebo o němž nepotřebujete mluvit, a na jehož skutečnou velikost přijdete většinou teprve, až když o něj už nikdy nemůžete přijít. Svátek Vděku za bytostnou lásku spočívá v zamyšlení se nad tím, co kdo pro nás druzí z lásky obětovali a co pro ně vlastně jiného můžeme ještě udělat, než jen poděkovat za jejich přítomnost ve vaší duši tak hluboce, jako kdyby to bylo to poslední, co jste na světě mohli udělat. A v jejich jménu oživovat zbývající svět.

Máte-li k dispozici tuto lásku ještě v živém provedení, doporučuji se přitulit nejblíž, jak jenom to jde... alespoň na pár minut, zavřít oči, a bez rozptylujících myšlenek prostoupit do srdce a duše bližního. Děti mohou poděkovat za život předkům, rodiče za děti, člověk za člověka, lidi za lidi, láska za lásku.

Děkuji za laskavou podpisovou účast, abychom se nedivili, že to již mnozí z nás samizdatově slaví.

Takže pro vás, kteří umíte a chcete být vděční, vyhlašuji ještě dodatek navíc, abychom nebyli vděční jenom jednou za rok:

!!!  Každého sedmého v měsíci bude naším DNEM VDĚKU pro dílčí oslavy vzpomínkového typu.

A 7.3. budeme superslavit SVÁTEK VDĚKU. Pro případné oslavy na celém světě a Nebi, případně ojediněle i v Pekle nebo obecně v EU.

Nečekejte, že oslava Vděku je něco jako televizní šou. Je to svátek srdcí a duší milujících bytostí. Abyste takovými bytostmi byli alespoň jednou za čas, je dobré si to vzájemně připomenout a inspirovat se.

Děkuji, že jste si to přečetli až sem, děkuji za podpis, kterým se nezavazujete mně, státu nebo Bohu, ale sobě. Děkuji vám za vás, protože takto bude s vámi radost žít.

:-)

dědek kořenář, Břetislav Nový

 


Břetislav Nový    Kontaktujte autora petice