STOP zdražování kolejí VUT!!!

Komentáře

#404

Už terajšia cena mi príde privysoká na podmienky na internáte. Nevidím žiaden dôvod zdražovania!

Adriána Hrubošová (Oravské Veselé, 2018-03-19)

#410

Pretože suhlasim.

Miroslav Žiak (Liptovsky Hradok, 2018-03-19)

#419

Vajda

Orsolya Vajda (Ohrady, 2018-03-19)

#434

Nikdy som nemala problémy s upratovacími službami, čo tu boli a možno by mi ani nevadilo zvyšovanie cien, ale od nového roku je to na niektorých poschodiach na nevydržanie. Všetky spoločné priestory nie sú poriadne umyté, čo nie je podľa mňa vyhovujúce. Priestory ako kúpeľne, záchody, chodby a osobitne samotné sprchy nezodpovedajú každodennému čisteniu, hlavne keď sa tu pohybuje a umýva toľko ľudí. Tak nech sa vedenie nevyhovára, že sa zvýšila kvalita upratovania a s tým aj náklady na upratovanie. (Ak sa niekde to upratovanie zlepšilo, tak nech im to zarátajú individuálne, keď nemajú pocit, že dôkladne umyté spoločenské priestory a hygienicky čisté prostredie nepatria k štandardu, za ktorý si už dávno platíme. Samozrejme si myslím, že by to nemalo byť zarátané, keďže štandard skôr klesol od minulého roku a to rapídne.)
Teplá voda netečie pravidelne v nedeľu, pondelok, utorok a niekedy aj stredu po 22:00 ani v kuchynke. To sa mi minulý rok nestalo.
A ak tu niektorí ľudia poškodzujú majetok, tak prečo nezasiahne slávne najatá security firma? Nemám pocit, že ich prítomnosť by bránila ďalším výtržnostiam. Prečo sa tieto škody neriešia individuálne? Aby koleje zarobili na študentoch, čo najviac.
Pre toto všetko, čo tu posledný polrok sledujem mi príde neetické znižovať štandardy ubytovaných a zvyšovať ceny za ubytovanie.

Martina Bjelová (Blatnica, 2018-03-20)

#454

Protože se tu poslední rok neuklízelo, bydlíme tady jak v díře, ani obyčejné mýdlo nejste schopni zařídit. Voda z umyvadel neodtéká. Stačí aby si někdo pustil u umyvadla vodu a člověk je hned opařenej. Studenti se skládají aby si naladili klavír. První podzemní podlaží se při dešti dokáže vytopit a nevidim že by se za poslední 3 roky co tu bydlim do něčeho prospěšnýho investovalo, co by bylo ku prospěchu studentům.

Michal Niebauer (Benešov , 2018-03-20)

#457

Cena kolejí niekedy neodpovedá kvalite. Nie je preto vôbec dôvod na zdražovanie. Budeme nútení nájsť iné alternatívy bývania (za takú cenu dostaneme v tom prípade ale lepšiu kvalitu).

Terézia Ikrényiová (Malacky, 2018-03-20)

#467

Souhlasím se zněním petice a jsem proti zdražování koleji.

Adam Zapletal (Brno, 2018-03-20)

#478

nesúhlasím so zdražovaním

Lukáš Mydlár (Oravské Veselé, 2018-03-21)Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...