ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#151802
miluji jakákoliv zvířataAlena Kališová (Hrušovany u Brna, 2026-06-19)
#151807
Proč? Protože je dokázáno že lidi pak napadají další lidi a lidi by se měli ke zvířatům jako k lidem.Jakub Nečas (Slavkov u Brna, 2026-06-19)
#151809
Nesouhlasím aby bylo ubližováno zvířatůmMichal Schwarz (Praha 9, 2026-06-19)
#151814
By se mělo zvýšit tresty !Nikola Petruchová (Rohatec, 2026-06-19)
#151828
Bezbranna zvířata jsou každodenně tyrana. Jsou to bytosti jako mi, mají právo na účtu, zacházení důstojné a život jako mi s láskou!!!! Jsme povinni se starat a chovat jako vyšší bytosti a ochraňovat další, slabší bytosti. Za týrání oplatit stejným. Zákaz vlastnit zvíře a potrestání finanční, věznice, prospěšné.. Psychologické terapie.Hanka Slezak (Benešov, 2026-06-19)
#151844
Není mi to lhostejné, tyto věci mne trápí. Nechápu, že se to dějeRoman Netušil (Šestajovice, 2026-06-19)
#151847
Každý případ týrání zvířat by měl být brán vážně a odpovídajícím způsobem potrestán.Linda Cvrčková (Most, 2026-06-19)
#151853
Mám doma hodně zvířat a žádný si nezaslouží špatné chováníNatálie Dbalá (Nejdek, 2026-06-19)
#151861
Podepisuji protože už mám dost týrání zvířat.Kateřina Nentvichová (Plzeň, 2026-06-19)
#151862
Zvíře není věc, ale živá bytostDaniel Vlasák (Plzeň, 2026-06-19)
#151867
Miluji zvirata a nenavidim kdyz jim nekdo ublizuje!Ilona Růžena Růžičková (Neratovice, 2026-06-19)
#151868
Protože toto nelze tolerovatZuzana Kurková (Praha 8, 2026-06-20)
#151876
Milujem zvieratká a ľudia ktorý ich týrajú majú mať omnoho prísnejšie tresty za týranie zvieratAdam Sejut (Spišská Nová Ves, 2026-06-20)
#151879
Podepisuji, protože mám hodně rád zvířata hlavně psi a přijde mi trast málo.Filip Hrdlička (Orličky, 2026-06-20)
#151882
Je potřeba aby začal stát plnit svoji povinnost. Člověk, který ubližuje zvířeti, je ohrožení pro okolí. I kdyby jen ve smyslu narušování výchovy. Když pominu to,že působí utrpení a to by mělo být postižitelné vždy stejně.Pavla Ježková (Praha, 2026-06-20)
#151886
Přeji si, aby se zvýšily tresty za špatné chování ke zvířatům, respektivě týrání 🥲🐶Patrik Zlámal (Brno, 2026-06-20)
#151888
Podepisuji protože se mi nelíbí že ubližují nevinným tvorům.Petra Schőnsgiblová (Moravičany, 2026-06-20)
#151897
Podepisuji a jsem proti týrání zvířat a tedy jsem pro vyšší tresty než doposud. A tím bylo zvíře bráno jako živá bytost a ne jako věc.Děkuji, s pozdravem Vokálková
Sandra Vokálková (Čáslav, 2026-06-20)
#151901
Tresty pro tyto bestie jsou směšnéTomáš Macourek (Pchery, 2026-06-20)
#151905
Podepisuji, protože zvířáta nejsou něco méně než my. Cítí stejnou bolest jako my. Jsou nám rovni. A ubližovat se nesmí nikomu. Vyšší trest je rozhodně potřebný…ublížovat zvířatům je čin neodpustitelný. A mít empatii je základ.Karolína S (Poděbrady, 2026-06-20)
#151909
Podepisuji, protože je neslýchané čeho se lidé dopouští na zvířatech a nejsou za to nijak trestání. Tyranství na bytosti at lidské či zvířecí je závažný čin a každej by za to měl pykat aby si to další rozmysleli !Jean Malikova (Praha 6, 2026-06-20)
#151915
HruškováBohuslava Hrušková (Netolice, 2026-06-20)
#151919
Představte si kdyby někdo týral vašeho psa.VOJTECH JAVUREK (praha, 2026-06-20)
#151922
Přeji si, aby konečně takový týrané byli řádně potrestání a nedopadlo tak jako v tomto a mnoha případech. Je to smutné, že zákony na ně nemají páky. Tohle by se mělo co nejrychleji změnit 🙏.Katarína Janovská (Česká Lípa, 2026-06-20)
#151931
Mam ráda pejsky ❤️Jaroslava Vosejpková (České Budějovice, 2026-06-20)
#151944
Podepisuji, protože je naprosto nemyslitelné, aby lidé, kteří týrají zvířata, vyvázli téměř pokaždé jen s podmínkou, když jejich chování je absolutně alarmující a nelidské a může se postupem času stupňovat.Kateřina Šístková (skatka15@gmail.com, 2026-06-20)
#151948
Nesnáším nasilí!!! Je potřeba trestat každého, kdo ubližuje slabším a bezbranným! Je důležité všímat si týraných kolem nás a řešit to!Blanka Nováková (Štětí, 2026-06-21)
#151956
Podepisuji protože si myslím, že si zvířátka zaslouží víc. A my lidé jsme si je přivedli do svých domovů a měli bychom se o ně podle toho starat. A tak když se o své zvíře někdo nestará ubližuje někomu bezbrannému, což si zasluhuje trestAnna Weberová (Odolena Voda, 2026-06-21)
#151958
Pokud se nezačnou dávat vyšší tresty a bude jen tenhle výsměch tak bude stoupat i kriminalita apod a ten tvor tady byl dřív na planetě než lide a o to víc je musíme chránit a mít za to tresty jak se patří. Opravdu výsměch jenomLenka Rabinová (Praha, 2026-06-21)
#151962
Protože to není fér.Sabrina Mrazíková (Brno, 2026-06-21)
#151963
Podepisuji, protože nesouhlasím s tím, že ,,lidem" prochází týrání zvířat. Chci zpřísnění trestů a vysoké sankce a zákaz chovu zvířat takovýmto existencím! Nikdo ne světě nemá právo týrat, mrzačit a jakkoli znevýhodňovat jiného tvora! Ať je to třeba ještěrka, člověk nebo jiný živý tvor! Proč máme zákony, když se jimi pak nikdo v těchto případech neřídí! Chci exemlární tresty, aby to další existence odradilo! Chci bezpečí pro svou rodinu i zvířata v naší zemi!S pozdravem,
Nikol Vicencová
Nikol Vicencová (Razová 168, 2026-06-21)
#151964
Podepisuji to, protože žádné zvíře nemá být týráno, a je jedno, zda se jedná o psa, kočku či třeba papouška. Když si člověk pořídí jakékoliv zvíře, tak to zvíře mu věří a je fakt nechutné, když takoví lidé to zvíře začnou týrat. Přitom to zvíře za nic nemůže. Je i nechutné, kam až to může zajít, a vůbec nechápu, co se těm lidem honí hlavou, když to udělají. Těmto lidem bych rozhodně dal vyšší trest a zákaz pořídit si jakékoliv další zvíře.Filip Vitner (Žampach, 2026-06-21)
#151965
Podepisuji protože jsem viděl video od Marleyho a ten to nabídl a jelikož vím že je moudrý člověk, věřím muMatěj Šváb (Odolena Voda, 2026-06-21)
#151966
Jsem proti týrání zvířat a žádám o tvrdé trestyJosef Novotny (Pisek, 2026-06-21)
#151969
PodepisujiGabriela Holá (Horní Dubenky, 2026-06-21)
#151974
Pretože to čo tu podpisujem by mala byt už samozrejmosťSamuel Stieranka (Krupina, 2026-06-21)
#151979
Nechci týrání zvířatLenka Skrbková (Jablonec nad Nisou, 2026-06-21)
#151980
Mám doma 5 letého pejska a přijde mi nehorázné a odporné chování tohoto pána a všech ostatních. A strašně mos nenávidím týrání zvířat!Petr Opěla (Frýdek-Místek, 2026-06-21)
#151985
Jsem toho názoru že jsme si rovni (ne ve všem). Je to nehumánní a odporné.Julie Liberdová (Ostrava, 2026-06-21)
#151986
Podepisuji, protože týrání zvířat je nepřípustné. Ukotvení zvýšených trestů do ústavy je nutné, aby patologie tyranů byla minimalizována.Adéla Větrovcová (Praha, 2026-06-21)
#151989
lidi co týraj zvířata by měli chcípnoutRichard Hora (Kadaň, 2026-06-21)
#151994
Nemám ráda násilí na zvířatechValerie Kuběnová (Milovice, 2026-06-21)
#151996
Podepisují, protože se zvířata nemohou bránit sami a chovají se lépe, jak někteří lidé!Pavlína Mitáčková (Hradec Králové, 2026-06-21)
#151998
už je načaseBohdana Lietavová (Bohdaneč, 2026-06-21)