Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#151802

miluji jakákoliv zvířata

Alena Kališová (Hrušovany u Brna, 2026-06-19)

#151807

Proč? Protože je dokázáno že lidi pak napadají další lidi a lidi by se měli ke zvířatům jako k lidem.

Jakub Nečas (Slavkov u Brna, 2026-06-19)

#151809

Nesouhlasím aby bylo ubližováno zvířatům

Michal Schwarz (Praha 9, 2026-06-19)

#151814

By se mělo zvýšit tresty !

Nikola Petruchová (Rohatec, 2026-06-19)

#151828

Bezbranna zvířata jsou každodenně tyrana. Jsou to bytosti jako mi, mají právo na účtu, zacházení důstojné a život jako mi s láskou!!!! Jsme povinni se starat a chovat jako vyšší bytosti a ochraňovat další, slabší bytosti. Za týrání oplatit stejným. Zákaz vlastnit zvíře a potrestání finanční, věznice, prospěšné.. Psychologické terapie.

Hanka Slezak (Benešov, 2026-06-19)

#151844

Není mi to lhostejné, tyto věci mne trápí. Nechápu, že se to děje

Roman Netušil (Šestajovice, 2026-06-19)

#151847

Každý případ týrání zvířat by měl být brán vážně a odpovídajícím způsobem potrestán.

Linda Cvrčková (Most, 2026-06-19)

#151853

Mám doma hodně zvířat a žádný si nezaslouží špatné chování

Natálie Dbalá (Nejdek, 2026-06-19)

#151861

Podepisuji protože už mám dost týrání zvířat.

Kateřina Nentvichová (Plzeň, 2026-06-19)

#151862

Zvíře není věc, ale živá bytost

Daniel Vlasák (Plzeň, 2026-06-19)

#151867

Miluji zvirata a nenavidim kdyz jim nekdo ublizuje!

Ilona Růžena Růžičková (Neratovice, 2026-06-19)

#151868

Protože toto nelze tolerovat

Zuzana Kurková (Praha 8, 2026-06-20)

#151876

Milujem zvieratká a ľudia ktorý ich týrajú majú mať omnoho prísnejšie tresty za týranie zvierat

Adam Sejut (Spišská Nová Ves, 2026-06-20)

#151879

Podepisuji, protože mám hodně rád zvířata hlavně psi a přijde mi trast málo.

Filip Hrdlička (Orličky, 2026-06-20)

#151882

Je potřeba aby začal stát plnit svoji povinnost. Člověk, který ubližuje zvířeti, je ohrožení pro okolí. I kdyby jen ve smyslu narušování výchovy. Když pominu to,že působí utrpení a to by mělo být postižitelné vždy stejně.

Pavla Ježková (Praha, 2026-06-20)

#151886

Přeji si, aby se zvýšily tresty za špatné chování ke zvířatům, respektivě týrání 🥲🐶

Patrik Zlámal (Brno, 2026-06-20)

#151888

Podepisuji protože se mi nelíbí že ubližují nevinným tvorům.

Petra Schőnsgiblová (Moravičany, 2026-06-20)

#151897

Podepisuji a jsem proti týrání zvířat a tedy jsem pro vyšší tresty než doposud. A tím bylo zvíře bráno jako živá bytost a ne jako věc.
Děkuji, s pozdravem Vokálková

Sandra Vokálková (Čáslav, 2026-06-20)

#151901

Tresty pro tyto bestie jsou směšné

Tomáš Macourek (Pchery, 2026-06-20)

#151905

Podepisuji, protože zvířáta nejsou něco méně než my. Cítí stejnou bolest jako my. Jsou nám rovni. A ubližovat se nesmí nikomu. Vyšší trest je rozhodně potřebný…ublížovat zvířatům je čin neodpustitelný. A mít empatii je základ.

Karolína S (Poděbrady, 2026-06-20)

#151909

Podepisuji, protože je neslýchané čeho se lidé dopouští na zvířatech a nejsou za to nijak trestání. Tyranství na bytosti at lidské či zvířecí je závažný čin a každej by za to měl pykat aby si to další rozmysleli !

Jean Malikova (Praha 6, 2026-06-20)

#151915

Hrušková

Bohuslava Hrušková (Netolice, 2026-06-20)

#151919

Představte si kdyby někdo týral vašeho psa.

VOJTECH JAVUREK (praha, 2026-06-20)

#151922

Přeji si, aby konečně takový týrané byli řádně potrestání a nedopadlo tak jako v tomto a mnoha případech. Je to smutné, že zákony na ně nemají páky. Tohle by se mělo co nejrychleji změnit 🙏.

Katarína Janovská (Česká Lípa, 2026-06-20)

#151931

Mam ráda pejsky ❤️

Jaroslava Vosejpková (České Budějovice, 2026-06-20)

#151944

Podepisuji, protože je naprosto nemyslitelné, aby lidé, kteří týrají zvířata, vyvázli téměř pokaždé jen s podmínkou, když jejich chování je absolutně alarmující a nelidské a může se postupem času stupňovat.

Kateřina Šístková (skatka15@gmail.com, 2026-06-20)

#151948

Nesnáším nasilí!!! Je potřeba trestat každého, kdo ubližuje slabším a bezbranným! Je důležité všímat si týraných kolem nás a řešit to!

Blanka Nováková (Štětí, 2026-06-21)

#151956

Podepisuji protože si myslím, že si zvířátka zaslouží víc. A my lidé jsme si je přivedli do svých domovů a měli bychom se o ně podle toho starat. A tak když se o své zvíře někdo nestará ubližuje někomu bezbrannému, což si zasluhuje trest

Anna Weberová (Odolena Voda, 2026-06-21)

#151958

Pokud se nezačnou dávat vyšší tresty a bude jen tenhle výsměch tak bude stoupat i kriminalita apod a ten tvor tady byl dřív na planetě než lide a o to víc je musíme chránit a mít za to tresty jak se patří. Opravdu výsměch jenom

Lenka Rabinová (Praha, 2026-06-21)

#151962

Protože to není fér.

Sabrina Mrazíková (Brno, 2026-06-21)

#151963

Podepisuji, protože nesouhlasím s tím, že ,,lidem" prochází týrání zvířat. Chci zpřísnění trestů a vysoké sankce a zákaz chovu zvířat takovýmto existencím! Nikdo ne světě nemá právo týrat, mrzačit a jakkoli znevýhodňovat jiného tvora! Ať je to třeba ještěrka, člověk nebo jiný živý tvor! Proč máme zákony, když se jimi pak nikdo v těchto případech neřídí! Chci exemlární tresty, aby to další existence odradilo! Chci bezpečí pro svou rodinu i zvířata v naší zemi!

S pozdravem,
Nikol Vicencová

Nikol Vicencová (Razová 168, 2026-06-21)

#151964

Podepisuji to, protože žádné zvíře nemá být týráno, a je jedno, zda se jedná o psa, kočku či třeba papouška. Když si člověk pořídí jakékoliv zvíře, tak to zvíře mu věří a je fakt nechutné, když takoví lidé to zvíře začnou týrat. Přitom to zvíře za nic nemůže. Je i nechutné, kam až to může zajít, a vůbec nechápu, co se těm lidem honí hlavou, když to udělají. Těmto lidem bych rozhodně dal vyšší trest a zákaz pořídit si jakékoliv další zvíře.

Filip Vitner (Žampach, 2026-06-21)

#151965

Podepisuji protože jsem viděl video od Marleyho a ten to nabídl a jelikož vím že je moudrý člověk, věřím mu

Matěj Šváb (Odolena Voda, 2026-06-21)

#151966

Jsem proti týrání zvířat a žádám o tvrdé tresty

Josef Novotny (Pisek, 2026-06-21)

#151969

Podepisuji

Gabriela Holá (Horní Dubenky, 2026-06-21)

#151974

Pretože to čo tu podpisujem by mala byt už samozrejmosť

Samuel Stieranka (Krupina, 2026-06-21)

#151979

Nechci týrání zvířat

Lenka Skrbková (Jablonec nad Nisou, 2026-06-21)

#151980

Mám doma 5 letého pejska a přijde mi nehorázné a odporné chování tohoto pána a všech ostatních. A strašně mos nenávidím týrání zvířat!

Petr Opěla (Frýdek-Místek, 2026-06-21)

#151985

Jsem toho názoru že jsme si rovni (ne ve všem). Je to nehumánní a odporné.

Julie Liberdová (Ostrava, 2026-06-21)

#151986

Podepisuji, protože týrání zvířat je nepřípustné. Ukotvení zvýšených trestů do ústavy je nutné, aby patologie tyranů byla minimalizována.

Adéla Větrovcová (Praha, 2026-06-21)

#151989

lidi co týraj zvířata by měli chcípnout

Richard Hora (Kadaň, 2026-06-21)

#151994

Nemám ráda násilí na zvířatech

Valerie Kuběnová (Milovice, 2026-06-21)

#151996

Podepisují, protože se zvířata nemohou bránit sami a chovají se lépe, jak někteří lidé!

Pavlína Mitáčková (Hradec Králové, 2026-06-21)

#151998

už je načase

Bohdana Lietavová (Bohdaneč, 2026-06-21)