Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#151601

Stop týrání zvířat!!!!

Barbora Diňová (Brno, 2026-06-18)

#151602

Zvířata nejsou věci. Vnímají stejně, jako lidé.

Pavel Maryška (Ruprechtice, 2026-06-18)

#151604

Tohle už mělo dávno nastat . Týraní zvířátek je stejné jako týrání lidí ! Proč by nemělo být týrání uzákoněno i právě pro ty nebohé stvoření. Moc doufám , že se to změní a že se v tomto ohledu ČR posune dál a že Ti nahoře udělají konečně něco co dává smysl a je to pro dobro někoho jiného než jejich …. utýráš zvíře k smrti ? stejný trest jako u lidí hotovo !

Nikola Horáčková (Praha, 2026-06-18)

#151614

Podepisuji tuto petici, protože míra civilizovanosti společnosti se pozná podle toho, jak chrání ty nejslabší. Zvířata jsou plně závislá na lidské péči a důvěře, a proto považuji jejich týrání za obzvlášť zavrženíhodné. Současné tresty často neodpovídají utrpení, které pachatelé způsobují. Přísnější postihy by vyslaly jasný signál, že krutost vůči bezbranným živým bytostem nemá v naší společnosti místo.

Eva-Maria Krojová (Litoměřice, 2026-06-18)

#151616

Protože už mám dost těch lidských zrůd co dokážou týrat zvířata 😡😡

Petra Ptačková (Katerinice, 2026-06-18)

#151620

Miluji pejsky

Irena Kozdasová (kozdasova.irena@seznam.cz, 2026-06-18)

#151623

Je nutné tyto lidi odsuzovat NEPODMÍNĚNĚ!!!!Chlapa nechat vyšetřit psychologicky,záznam do rejstříku,nikdy nepovolit chov zvířat!!!

Jiří Harvánek (Žďár nad Sázavou, 2026-06-18)

#151628

Větší tresty za týrání

Iveta Bičišťová (Nymburk, 2026-06-18)

#151629

Greplová Jitka

Jitka Greplová (Prostějov, 2026-06-18)

#151635

Zvířátka jsou živé bytosti, vy zasraný hovada!

Jakub Kříž (Praha 6, 2026-06-18)

#151636

týrání zvířete je stejné, jako týrání člověka. Tito tyrani jsou nebezpeční a je třeba je sledovat a trestat.

Martin Klocperk (Praha 8, 2026-06-18)

#151641

Podepisuji, protože mi to není jedno!

Katia Vasquez (Praha, 2026-06-18)

#151642

Chci tresty za týrání zvířat!

Petra Babáčková (Brno, 2026-06-18)

#151655

Mám radši zvířata než lidi

Pavel Kolář (Prachatice, 2026-06-18)

#151656

sikulka333@seznam.cz

Marie Horová (Praha 9, 2026-06-18)

#151658

Už je nutné začít důsledne trestat za ublizovani nejen pejskům, ale všem zviratum (zejmena konim, kočkám ale i dalsim) a bojovat proti mnozirnam

Rita Pacasová (Kašnice, 2026-06-18)

#151660

Protože zvířata jakákoliv živá bytost má právo žít v milovaném prostředí a ne trpět a hlavne my musíme za ně mluvit protože oni nemohou asi ne nemohou pořádně bránit tak je to na nás a takovy co dokážou ublížit tak čistě duši by zasloužili stejně tresty jako by se jednalo o lidsky život

Sabina Soltysova (Vsetin, 2026-06-18)

#151663

Ujala jsem se fenky z množirny, dva roky zila společně s jiným pejskem, kterého už jsme doma měli. Byla tak neskutečně vděčná, poslušna.....bohužel se zjistilo, že je doslova prospikovana zhoubnymi nádory a po dvou letech jsme ji ztratili. Ale věřím, že aspoň ty dva roky byly pro ni úlevou, jistotou ve všech směrech. Ač jsem podala stížnost k příslušnému úřadu, bylo mi sděleno, že neshledali žádné nevhodné podmínky k chovu. Je mi z toho zle ale bohužel tato zkušenost byla pro.mně velmi zdrcující a nevůle jednat, ze strany kompetentních úřadů naprosto nepochopitelná.

Alice Prokopova (Jindřichov, 2026-06-18)

#151668

Zrůstková

Dominika Zrustkova (Klášterec nad Ohří, 2026-06-18)

#151679

Podepisuji, protože nebudu přihlížet týrání zvířat.
Lidstvo potřebuje pravidla, tohle je jedno z nich.

Martin Čirka (Žďár nad Sázavou, 2026-06-18)

#151680

Podepisuju,protoze to utrpeni bezbrannych a tyranych zvirat,ktere vidim dnes a denne musi SKONCIT
Mechapu,proc uz se toto resi tak dlouho a ti tyrani nesedi za mrizema uz davno
Prece s tim muzete na vlade jednou provzdy neco udelat!!!!!Ale rychle!!!!!!!!

Luciana Krecarová (Spindleruv Mlyn, 2026-06-18)

#151689

Chci pomoci zastavit veškere týrání zvirat

Ludmila Hufová (Zlín, 2026-06-18)

#151692

Podepisují, protože jejich hlas není slyšet.

Vendula Hrabalova (Jílové, 2026-06-18)

#151694

Přibývá frustrovaných lidí, kteří si vybíjejí sboje nezvládnuté emoce na bezbranných zvířatech. Jsou to sociopati, kteří musí mít zákaz chování zvířat. Týraná zvířata musí být ihned odebrána.

Libuše Kaletová (Jablunkov, 2026-06-18)

#151695

Podepisuji už jen z důvodu že jsem majitelkou 3 úžasných chlupatých tvorů a kdokoliv kdo by jim ublížil a nebo jen zkřivil chloupek by zažil peklo

Ariana Čechová (Prostějov, 2026-06-18)

#151696

Podepisuju, protože týrání zvířat je svinstvo a obrovská hrozba a nejen pro zvířata, ale pro společnost jako takovou a pro lásku k přírodě!

Václav Antoš (Praha 6, 2026-06-18)

#151703

Souhlasím s přísnějšími tresty za týrání zvířat

Lenka Oborná (TEPLICE-SOBĚDRUHY, 2026-06-19)

#151705

Mám sama pejska a jsem proti týrání zvířat

Eva Raušerová (Prachatice II, Prachatice, 2026-06-19)

#151717

Poslední dobou vidím čím dál tím víc týrání zvířat a zanedbávání svých mazlíčků

Anna Přibilová (Praha, 2026-06-19)

#151718

Souhlasim s vyssima trestama

Jirka Veselý (Praha 3, 2026-06-19)

#151719

za týrání zvířat musí být přísnější tresty.

Kateřina Petrželová (Babice nad Svitavou, 2026-06-19)

#151722

Podepisuji,protože už se na to nemohu ani dívat co se děje a je mi z toho špatně. Už se musí s tím něco udělat.

Eva Nezmarová (Opava, 2026-06-19)

#151727

Podepisuji protože nenávidím lidi kteří tyrají zvířata.

Václava Menclová (Plzeň, 2026-06-19)

#151729

Podepisují proto, že už je potřeba, aby se zákony výrazně změnily a za týrání zvířat opravdu padaly tresty! Ne to, co se teď u soudů děje.

Lucie Svitáková (Praha, 2026-06-19)

#151730

Nesouhlasím s tím že se týrají zviřata a ty dotyční ktere to způsobují mají tak maly a trest že je to strašne.Takže to podepisuji aby bylo stop týraní zvířat

Alena Stibůrková (Louny, 2026-06-19)

#151734

Protoze me štve jal každodenně vidim nejake týrání zvířat

Aneta Vodehnalová (Nové Sedlo Loučky, 2026-06-19)

#151737

Zvířata jsou živé bytosti, které bychom měli respektovat a dát stejná práva. Když je někdo schopný tohle dělat zvířatům, co ho brání to pak udělat jiným lidem?

Hai Nhi Hoangová (Praha, 2026-06-19)

#151738

Je nutné, aby státní orgány konaly okamžitě v případech týrání zvířat. Ihned zvířata dotyčnému odebrat a okamžitě potrestat!

Petra Malínková (Cehnice, 2026-06-19)

#151740

podepisuji.

Martina Husníková (Praha, 2026-06-19)

#151747

Mi záleží na zvířatech

Michal Strnaf (Slověnice, 2026-06-19)

#151756

Jsem proti týrání , bití a zabíjení zvířat .
Požaduji vyšší tresty za takové činy.

Radka Vostra (Rakovník, 2026-06-19)

#151759

Miluju zvířata a lidi by je měly chránit a ne týrat!!!

Julie Staneová (Praha, 2026-06-19)

#151760

Není mi jedno co se děje okolo mne

Martina Trávničková (Bačkovice 20, 2026-06-19)

#151763

Nenávidím bezpráví a zlo

Pavla Fojtíková (Praha, 2026-06-19)

#151764

Zvíře není věc! Je naprosto nepřijatelné, že žijeme jak ve středověku a vše nám prochází! Chtěli byste být tím týraným zvířetem? Jak jinak zamezit těmto hnusum páchaným na zvířatech, než přitvrdit trest? Proč to nejde?

Lenka Lindmajer (Vstiš, 2026-06-19)

#151765

Už toho mám dost!

Barbora Soldánová (Nechanice, 2026-06-19)

#151770

Irena Padychová

Irena Padychová (Tábor, 2026-06-19)

#151772

Zvíře, jakékoli je živou duši, stejně jako člověk, i když nemluví. Jsem zásadně proti týrání zvířat. Měli by za to být tvrdé tresty a pokuty!!!

Jaroslava Jedličková (Chomutov, 2026-06-19)

#151774

Miluji psy a není mi jedno jak se k nim někteří lidé chovají. Chce to tvrdé tresty a pokuty.

Markéta Švajcrová (Jiříkov, 2026-06-19)

#151780

Týrání zvířat odsuzuje většina lidí velmi silně. Pro mnoho z nás jsou zvířata bezbranné živé bytosti, které cítí bolest, strach i utrpení stejně jako lidé. Proto je pro nás nepřijatelné, aby jim někdo úmyslně ubližoval, zanedbával je nebo je vystavoval krutému zacházení.
Když vidíme záběry týraných zvířat, cítíme smutek, bezmoc, vztek a často i nepochopení nad tím, jak je možné, že se něco takového vůbec děje. Každý případ týrání je selháním lidskosti a měl by být důsledně vyšetřen a potrestán.
Jako společnost máme povinnost chránit ty, kteří se nemohou bránit sami. Způsob, jakým zacházíme se zvířaty, vypovídá o naší morálce, empatii a úctě k životu. Proto je důležité na týrání upozorňovat, nenechávat ho bez povšimnutí a usilovat o to, aby byly zákony i jejich vymáhání co nejúčinnější.

Jana Svobodová (Plzeň, 2026-06-19)

#151788

Naši zákonodárci , KVS a soudnictví,naprosté selhání těchto institucí. A tento problém se zhoršuje a případů brutálních týrání zvířat přibívá. Nabývám dojmu, že lidé , kteří mají týraným zvířatům pomáhat, strkají záměrně hlavu do písku. A totéž rozsudky soudů, v těchto případech.

Andrea Valdmanová (Hranice u Aše, 2026-06-19)

#151790

Podepisuju tuto petici protože je třeba aby se s tím konečně něco udělal. Sere mě že se za týraní zvířat dávají tak směšne tresty a je třeba s tím něco udělat.

Alexandr Kunst (Zlín, 2026-06-19)