ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#151601
Stop týrání zvířat!!!!Barbora Diňová (Brno, 2026-06-18)
#151602
Zvířata nejsou věci. Vnímají stejně, jako lidé.Pavel Maryška (Ruprechtice, 2026-06-18)
#151604
Tohle už mělo dávno nastat . Týraní zvířátek je stejné jako týrání lidí ! Proč by nemělo být týrání uzákoněno i právě pro ty nebohé stvoření. Moc doufám , že se to změní a že se v tomto ohledu ČR posune dál a že Ti nahoře udělají konečně něco co dává smysl a je to pro dobro někoho jiného než jejich …. utýráš zvíře k smrti ? stejný trest jako u lidí hotovo !Nikola Horáčková (Praha, 2026-06-18)
#151614
Podepisuji tuto petici, protože míra civilizovanosti společnosti se pozná podle toho, jak chrání ty nejslabší. Zvířata jsou plně závislá na lidské péči a důvěře, a proto považuji jejich týrání za obzvlášť zavrženíhodné. Současné tresty často neodpovídají utrpení, které pachatelé způsobují. Přísnější postihy by vyslaly jasný signál, že krutost vůči bezbranným živým bytostem nemá v naší společnosti místo.Eva-Maria Krojová (Litoměřice, 2026-06-18)
#151616
Protože už mám dost těch lidských zrůd co dokážou týrat zvířata 😡😡Petra Ptačková (Katerinice, 2026-06-18)
#151620
Miluji pejskyIrena Kozdasová (kozdasova.irena@seznam.cz, 2026-06-18)
#151623
Je nutné tyto lidi odsuzovat NEPODMÍNĚNĚ!!!!Chlapa nechat vyšetřit psychologicky,záznam do rejstříku,nikdy nepovolit chov zvířat!!!Jiří Harvánek (Žďár nad Sázavou, 2026-06-18)
#151628
Větší tresty za týráníIveta Bičišťová (Nymburk, 2026-06-18)
#151629
Greplová JitkaJitka Greplová (Prostějov, 2026-06-18)
#151635
Zvířátka jsou živé bytosti, vy zasraný hovada!Jakub Kříž (Praha 6, 2026-06-18)
#151636
týrání zvířete je stejné, jako týrání člověka. Tito tyrani jsou nebezpeční a je třeba je sledovat a trestat.Martin Klocperk (Praha 8, 2026-06-18)
#151641
Podepisuji, protože mi to není jedno!Katia Vasquez (Praha, 2026-06-18)
#151642
Chci tresty za týrání zvířat!Petra Babáčková (Brno, 2026-06-18)
#151655
Mám radši zvířata než lidiPavel Kolář (Prachatice, 2026-06-18)
#151656
sikulka333@seznam.czMarie Horová (Praha 9, 2026-06-18)
#151658
Už je nutné začít důsledne trestat za ublizovani nejen pejskům, ale všem zviratum (zejmena konim, kočkám ale i dalsim) a bojovat proti mnozirnamRita Pacasová (Kašnice, 2026-06-18)
#151660
Protože zvířata jakákoliv živá bytost má právo žít v milovaném prostředí a ne trpět a hlavne my musíme za ně mluvit protože oni nemohou asi ne nemohou pořádně bránit tak je to na nás a takovy co dokážou ublížit tak čistě duši by zasloužili stejně tresty jako by se jednalo o lidsky životSabina Soltysova (Vsetin, 2026-06-18)
#151663
Ujala jsem se fenky z množirny, dva roky zila společně s jiným pejskem, kterého už jsme doma měli. Byla tak neskutečně vděčná, poslušna.....bohužel se zjistilo, že je doslova prospikovana zhoubnymi nádory a po dvou letech jsme ji ztratili. Ale věřím, že aspoň ty dva roky byly pro ni úlevou, jistotou ve všech směrech. Ač jsem podala stížnost k příslušnému úřadu, bylo mi sděleno, že neshledali žádné nevhodné podmínky k chovu. Je mi z toho zle ale bohužel tato zkušenost byla pro.mně velmi zdrcující a nevůle jednat, ze strany kompetentních úřadů naprosto nepochopitelná.Alice Prokopova (Jindřichov, 2026-06-18)
#151668
ZrůstkováDominika Zrustkova (Klášterec nad Ohří, 2026-06-18)
#151679
Podepisuji, protože nebudu přihlížet týrání zvířat.Lidstvo potřebuje pravidla, tohle je jedno z nich.
Martin Čirka (Žďár nad Sázavou, 2026-06-18)
#151680
Podepisuju,protoze to utrpeni bezbrannych a tyranych zvirat,ktere vidim dnes a denne musi SKONCITMechapu,proc uz se toto resi tak dlouho a ti tyrani nesedi za mrizema uz davno
Prece s tim muzete na vlade jednou provzdy neco udelat!!!!!Ale rychle!!!!!!!!
Luciana Krecarová (Spindleruv Mlyn, 2026-06-18)
#151689
Chci pomoci zastavit veškere týrání zviratLudmila Hufová (Zlín, 2026-06-18)
#151692
Podepisují, protože jejich hlas není slyšet.Vendula Hrabalova (Jílové, 2026-06-18)
#151694
Přibývá frustrovaných lidí, kteří si vybíjejí sboje nezvládnuté emoce na bezbranných zvířatech. Jsou to sociopati, kteří musí mít zákaz chování zvířat. Týraná zvířata musí být ihned odebrána.Libuše Kaletová (Jablunkov, 2026-06-18)
#151695
Podepisuji už jen z důvodu že jsem majitelkou 3 úžasných chlupatých tvorů a kdokoliv kdo by jim ublížil a nebo jen zkřivil chloupek by zažil pekloAriana Čechová (Prostějov, 2026-06-18)
#151696
Podepisuju, protože týrání zvířat je svinstvo a obrovská hrozba a nejen pro zvířata, ale pro společnost jako takovou a pro lásku k přírodě!Václav Antoš (Praha 6, 2026-06-18)
#151703
Souhlasím s přísnějšími tresty za týrání zvířatLenka Oborná (TEPLICE-SOBĚDRUHY, 2026-06-19)
#151705
Mám sama pejska a jsem proti týrání zvířatEva Raušerová (Prachatice II, Prachatice, 2026-06-19)
#151717
Poslední dobou vidím čím dál tím víc týrání zvířat a zanedbávání svých mazlíčkůAnna Přibilová (Praha, 2026-06-19)
#151718
Souhlasim s vyssima trestamaJirka Veselý (Praha 3, 2026-06-19)
#151719
za týrání zvířat musí být přísnější tresty.Kateřina Petrželová (Babice nad Svitavou, 2026-06-19)
#151722
Podepisuji,protože už se na to nemohu ani dívat co se děje a je mi z toho špatně. Už se musí s tím něco udělat.Eva Nezmarová (Opava, 2026-06-19)
#151727
Podepisuji protože nenávidím lidi kteří tyrají zvířata.Václava Menclová (Plzeň, 2026-06-19)
#151729
Podepisují proto, že už je potřeba, aby se zákony výrazně změnily a za týrání zvířat opravdu padaly tresty! Ne to, co se teď u soudů děje.Lucie Svitáková (Praha, 2026-06-19)
#151730
Nesouhlasím s tím že se týrají zviřata a ty dotyční ktere to způsobují mají tak maly a trest že je to strašne.Takže to podepisuji aby bylo stop týraní zvířatAlena Stibůrková (Louny, 2026-06-19)
#151734
Protoze me štve jal každodenně vidim nejake týrání zvířatAneta Vodehnalová (Nové Sedlo Loučky, 2026-06-19)
#151737
Zvířata jsou živé bytosti, které bychom měli respektovat a dát stejná práva. Když je někdo schopný tohle dělat zvířatům, co ho brání to pak udělat jiným lidem?Hai Nhi Hoangová (Praha, 2026-06-19)
#151738
Je nutné, aby státní orgány konaly okamžitě v případech týrání zvířat. Ihned zvířata dotyčnému odebrat a okamžitě potrestat!Petra Malínková (Cehnice, 2026-06-19)
#151740
podepisuji.Martina Husníková (Praha, 2026-06-19)
#151747
Mi záleží na zvířatechMichal Strnaf (Slověnice, 2026-06-19)
#151756
Jsem proti týrání , bití a zabíjení zvířat .Požaduji vyšší tresty za takové činy.
Radka Vostra (Rakovník, 2026-06-19)
#151759
Miluju zvířata a lidi by je měly chránit a ne týrat!!!Julie Staneová (Praha, 2026-06-19)
#151760
Není mi jedno co se děje okolo mneMartina Trávničková (Bačkovice 20, 2026-06-19)
#151763
Nenávidím bezpráví a zloPavla Fojtíková (Praha, 2026-06-19)
#151764
Zvíře není věc! Je naprosto nepřijatelné, že žijeme jak ve středověku a vše nám prochází! Chtěli byste být tím týraným zvířetem? Jak jinak zamezit těmto hnusum páchaným na zvířatech, než přitvrdit trest? Proč to nejde?Lenka Lindmajer (Vstiš, 2026-06-19)
#151765
Už toho mám dost!Barbora Soldánová (Nechanice, 2026-06-19)
#151770
Irena PadychováIrena Padychová (Tábor, 2026-06-19)
#151772
Zvíře, jakékoli je živou duši, stejně jako člověk, i když nemluví. Jsem zásadně proti týrání zvířat. Měli by za to být tvrdé tresty a pokuty!!!Jaroslava Jedličková (Chomutov, 2026-06-19)
#151774
Miluji psy a není mi jedno jak se k nim někteří lidé chovají. Chce to tvrdé tresty a pokuty.Markéta Švajcrová (Jiříkov, 2026-06-19)
#151780
Týrání zvířat odsuzuje většina lidí velmi silně. Pro mnoho z nás jsou zvířata bezbranné živé bytosti, které cítí bolest, strach i utrpení stejně jako lidé. Proto je pro nás nepřijatelné, aby jim někdo úmyslně ubližoval, zanedbával je nebo je vystavoval krutému zacházení.Když vidíme záběry týraných zvířat, cítíme smutek, bezmoc, vztek a často i nepochopení nad tím, jak je možné, že se něco takového vůbec děje. Každý případ týrání je selháním lidskosti a měl by být důsledně vyšetřen a potrestán.
Jako společnost máme povinnost chránit ty, kteří se nemohou bránit sami. Způsob, jakým zacházíme se zvířaty, vypovídá o naší morálce, empatii a úctě k životu. Proto je důležité na týrání upozorňovat, nenechávat ho bez povšimnutí a usilovat o to, aby byly zákony i jejich vymáhání co nejúčinnější.
Jana Svobodová (Plzeň, 2026-06-19)
#151788
Naši zákonodárci , KVS a soudnictví,naprosté selhání těchto institucí. A tento problém se zhoršuje a případů brutálních týrání zvířat přibívá. Nabývám dojmu, že lidé , kteří mají týraným zvířatům pomáhat, strkají záměrně hlavu do písku. A totéž rozsudky soudů, v těchto případech.Andrea Valdmanová (Hranice u Aše, 2026-06-19)
#151790
Podepisuju tuto petici protože je třeba aby se s tím konečně něco udělal. Sere mě že se za týraní zvířat dávají tak směšne tresty a je třeba s tím něco udělat.Alexandr Kunst (Zlín, 2026-06-19)