ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#151403
Tohle by měla bejt samozřejmost.Barbora Pojerová (Kaznějov, 2026-06-18)
#151404
Podepisují, protože chci tvrdé tresty za týrání zvířat.Pavla Prochazkova (Vraňany, 2026-06-18)
#151405
Protoze pes ma narok aby se s nim zachazelo dustojne🐾!!!!Lucie Dojčinovič (Svinařov, 2026-06-18)
#151409
…. protože nikdo namá právo týrat zvířata. Zvýšit tresty na nepodmíněné a nechat je v kriminále všechny , co týrají zvířataEva Juříková (Břeclav, 2026-06-18)
#151417
Zákony se musí změnitKateřina Skrbková (Jičín, 2026-06-18)
#151423
Zvířata cítí bolest stejně jako lidé,nikomu neubližují,jen chtějí žít svůj život.A že nerozumíme jejich řeči?I to se dá naučit,stačí jen vnímat jejich chování a zároveň je toho plno na internetu i v tv pořadech.Vzdyť i lidé maji mnoho řečí a stačí se jí jen naučit.Jsou to nekonfliktní tvorové a lásku oplácejí láskou.Bohužel,posledních pár let se vše zhoršuje a je to snad nějaký trend.Toto přeci nemůže být přehlíženo.
Hlavně,že o sobě(lidech)mluvíme,jako o nejinteligentnějších tvorech této planety. Tak to bohužel podle chování opravdu zdaleka nejsme.Ale mohli by jsme být.Dá se týraní zabránit anebo aspoň omezit na minimum,ale musí se někde začít a ne jen o tom mluvit.
Zlí lidé by se měli trestat a ne jen pokutou.trest musí byt dostatečný,aby odradil další a potencionální týrače.Musejí vidět,že je čeká opravdový trest,jinak se nikdy nic nezmění.
Je mi 50let a věřte,že v srdci mám už tolik bolesti ohledně týrání.těch videí,fotek i na vlastní oči.Jak je tohle vůbec možné? Proč se s tím nic neděje?ZÁKON,ALE OPRAVDU TVRDÝ,TEN JE TU POTŘEBA.Zkuste se vžit do týraného,ta bolest,strach a hlavnè ANI NECHAPOU PROČ?CO JSEM UDĚLAL,ŽE SE KE MĚ TAK CHOVAJÍ? TO TO NIKDO NEVIDÍ,A NEPOMŮŽE MI?
Můžete pomoci,vy -začít zákonem
Martina Soukupová (Pardubice, 2026-06-18)
#151431
Chci vyšší tresty za týrání zvířat, žádám zákaz dalšího chovu tyranům.Michaela Krejčová (Liberec, 2026-06-18)
#151434
Ty zrůdy musíme už konečně zastavit.Adell Peace (Uherský Brod, 2026-06-18)
#151437
Není mi lhostejný život zvířat a bohužel oni se sami neubraniLenka Šimíčková (Frýdek-Místek Místek, 2026-06-18)
#151439
Vzali jsme si pejska z útulku. Pochází z romské osady ze Slovenska. Je hrůza, co se děje.Veronika Effenberk (Aš, 2026-06-18)
#151459
Spuhlasim s petici, konečně by se měli něco začít dělat s týráním zvířat🙏Hana Ambrózová (Ostrava, 2026-06-18)
#151470
Týrání nepodporují a je to odporné.A chcete tvrdé tresty za týrání.Martina Hrstková (Litoměřice, 2026-06-18)
#151473
Požaduji tvrdé tresty za týrání zvířat.Martina Apolenová (Kolín 5, 2026-06-18)
#151474
Podepisuji, protože mě už irituje, jak za kruté a nelidské zacházení s živými tvory ať už v zemědělství nebo v domácnosti, padají pouze podmínky.Veronika Horáková (Uničov, 2026-06-18)
#151475
Podepisuju toto aby lidi kteří týrají zvířata dostali větší tresty teď jsou slabé a nelíbí se mi že když zabijou nebo zmlátí zvíře tak dostaji malý trest nejlepší by bylo kdyby se vražda zvířata brala jako vražda člověka stejný trestDavid Sikora (Návsi, 2026-06-18)
#151481
Podepisuji, protože by se konečně měly tresty zvýšit a nebo povolit dělat to těm dotyčným ,to co dělají zvířátkům!!!!!Nikola Hanková (Nové Sedlo, 2026-06-18)
#151485
Mám také psí parťačku, miluji ji a souhlasím, aby se zpřísnily zákony a viníci byli řadně potrestáni.Kristýna Loužecká (Přibyslav, 2026-06-18)
#151488
Podepisuji, protože znám hodně případů, které by se dít opravdu neměly.Ondřej Skočdopole (Kladno, 2026-06-18)
#151497
Nechápu, jak je možné, že takovouhle zřetelnou sviňárnu neřeší ani policajti ani KVS ? Co tam sedí za neschopný a lhostejný paka? Proč tam jsou? I ty by bylo třeba hnát k zodpovědnosti. Ale ruka ruku myje...Ludmila Motejzíková (Plzeň, 2026-06-18)
#151498
nesnáším , aby někdo ubližoval a týral zvířata.Jana Engová (Podhradí - Hlásná Lhota, 2026-06-18)
#151510
Zvířata ,která jsou týrána se nedokáží bránit !Chci přísné tresty ,aby takových případů bylo co nejméně!Zvíře také cítí bolestZuzana Profousová (Zámrsk, 2026-06-18)
#151513
Zvieratká su živé a citiace bytosti ktoré sa nevedia samé brániť tak ich musíme brániť my .Petra Sziladiova (Partizánske, 2026-06-18)
#151514
Chci přísnější tresty za týrání zvířat.Petr Martinek (Jedousov, 2026-06-18)
#151515
Podepisuji protože už se nesmí ubližovatAdri Formánková (Havířov, 2026-06-18)
#151519
Podepisuji, protože zvířátka nejsou věc aby se k nim někdo takto choval. Je hrozné co lidem projde a když se to děje opakovaně a ten člověk za to není potrestán..Veronika Klíčová (Horní Čermná, 2026-06-18)
#151523
Podepisuji protože už stačilo přihlížet týrání zvířat!!!!!Ať už konečně stát začne něco delat !!!!Monika Semotamová (Karlovy Vary, 2026-06-18)
#151527
Vûbec se mě nelíbí, jak se ten hnus chová ke zvířátkům, zavřít ho , vůbec se nám všem zdá , že tyto trestné činy neexistují kdo neřeší a když už náhodou tak podmínka nestačí, děkujiDana Šafránková (Slavkov u Brna, 2026-06-18)
#151528
Plně souhlasím s velmi vysokými tresty,a ještě lépe odplata stejnou mincíMonika Michálková (Tupadly, 2026-06-18)
#151536
Ahoj..Podepisuji ,aby se věci dali rychleji do pohybu.Aby úřady a policie, měla větší pravomoce a včas řešili takovéto situace!!!Silvia Konečná (Horní Záhoří, 2026-06-18)
#151538
Podepisuji protože jsem proti týraní všech zvířat a tyto lidé by měli mít mnohem vyšší tresty.Kateřina Šnajdrová (Jirkov, 2026-06-18)
#151546
Podepisuji proto, že mi není lhostejné, co se poslední dobou děje v oblasti týrání a nevhodného zacházení se zvířaty. Ať jsou to zprávy z TV, rádii, sociálních sítí, internetu obecně. Souhlasím s přísnějšími tresty pro viníky!!!Veronika Matoušková (CHOTĚBOŘ, 2026-06-18)
#151553
Ubližovat zvířeti, které vás bezmezně miluje a je na vás stoprocentně závislé, je vrchol lidského odpadu a zbabělosti!Nikola Bartoňová (Jemnice, 2026-06-18)
#151566
Co nejvyšší trestGabriela Farkašová (Nýřany, 2026-06-18)
#151572
Chci, aby zvířata měla adekvátní zastání.Michaela Lejčková (Beroun, 2026-06-18)
#151586
Podepisují protože ani němá tvář si nezaslouží to jak se k nim lidé chovají . Zvířata jsou taky živá bytost a tresty by měli platit stejně jako když člověk zabije člověka .Petra Fialová (Český Krumlov, 2026-06-18)
#151592
Tohle nemůže zůstat bez postihu ...Anka Vanka (Dobruška, 2026-06-18)
#151596
Je třeba vyšších trestů za týrání zvířat v ČR. Případů týrání se množí a legislativa je mnohdy krátká.Barbora Schmeidlerová (Brno, 2026-06-18)