Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#151403

Tohle by měla bejt samozřejmost.

Barbora Pojerová (Kaznějov, 2026-06-18)

#151404

Podepisují, protože chci tvrdé tresty za týrání zvířat.

Pavla Prochazkova (Vraňany, 2026-06-18)

#151405

Protoze pes ma narok aby se s nim zachazelo dustojne🐾!!!!

Lucie Dojčinovič (Svinařov, 2026-06-18)

#151409

…. protože nikdo namá právo týrat zvířata. Zvýšit tresty na nepodmíněné a nechat je v kriminále všechny , co týrají zvířata

Eva Juříková (Břeclav, 2026-06-18)

#151417

Zákony se musí změnit

Kateřina Skrbková (Jičín, 2026-06-18)

#151423

Zvířata cítí bolest stejně jako lidé,nikomu neubližují,jen chtějí žít svůj život.A že nerozumíme jejich řeči?I to se dá naučit,stačí jen vnímat jejich chování a zároveň je toho plno na internetu i v tv pořadech.Vzdyť i lidé maji mnoho řečí a stačí se jí jen naučit.
Jsou to nekonfliktní tvorové a lásku oplácejí láskou.Bohužel,posledních pár let se vše zhoršuje a je to snad nějaký trend.Toto přeci nemůže být přehlíženo.
Hlavně,že o sobě(lidech)mluvíme,jako o nejinteligentnějších tvorech této planety. Tak to bohužel podle chování opravdu zdaleka nejsme.Ale mohli by jsme být.Dá se týraní zabránit anebo aspoň omezit na minimum,ale musí se někde začít a ne jen o tom mluvit.
Zlí lidé by se měli trestat a ne jen pokutou.trest musí byt dostatečný,aby odradil další a potencionální týrače.Musejí vidět,že je čeká opravdový trest,jinak se nikdy nic nezmění.
Je mi 50let a věřte,že v srdci mám už tolik bolesti ohledně týrání.těch videí,fotek i na vlastní oči.Jak je tohle vůbec možné? Proč se s tím nic neděje?ZÁKON,ALE OPRAVDU TVRDÝ,TEN JE TU POTŘEBA.Zkuste se vžit do týraného,ta bolest,strach a hlavnè ANI NECHAPOU PROČ?CO JSEM UDĚLAL,ŽE SE KE MĚ TAK CHOVAJÍ? TO TO NIKDO NEVIDÍ,A NEPOMŮŽE MI?
Můžete pomoci,vy -začít zákonem

Martina Soukupová (Pardubice, 2026-06-18)

#151431

Chci vyšší tresty za týrání zvířat, žádám zákaz dalšího chovu tyranům.

Michaela Krejčová (Liberec, 2026-06-18)

#151434

Ty zrůdy musíme už konečně zastavit.

Adell Peace (Uherský Brod, 2026-06-18)

#151437

Není mi lhostejný život zvířat a bohužel oni se sami neubrani

Lenka Šimíčková (Frýdek-Místek Místek, 2026-06-18)

#151439

Vzali jsme si pejska z útulku. Pochází z romské osady ze Slovenska. Je hrůza, co se děje.

Veronika Effenberk (Aš, 2026-06-18)

#151459

Spuhlasim s petici, konečně by se měli něco začít dělat s týráním zvířat🙏

Hana Ambrózová (Ostrava, 2026-06-18)

#151470

Týrání nepodporují a je to odporné.A chcete tvrdé tresty za týrání.

Martina Hrstková (Litoměřice, 2026-06-18)

#151473

Požaduji tvrdé tresty za týrání zvířat.

Martina Apolenová (Kolín 5, 2026-06-18)

#151474

Podepisuji, protože mě už irituje, jak za kruté a nelidské zacházení s živými tvory ať už v zemědělství nebo v domácnosti, padají pouze podmínky.

Veronika Horáková (Uničov, 2026-06-18)

#151475

Podepisuju toto aby lidi kteří týrají zvířata dostali větší tresty teď jsou slabé a nelíbí se mi že když zabijou nebo zmlátí zvíře tak dostaji malý trest nejlepší by bylo kdyby se vražda zvířata brala jako vražda člověka stejný trest

David Sikora (Návsi, 2026-06-18)

#151481

Podepisuji, protože by se konečně měly tresty zvýšit a nebo povolit dělat to těm dotyčným ,to co dělají zvířátkům!!!!!

Nikola Hanková (Nové Sedlo, 2026-06-18)

#151485

Mám také psí parťačku, miluji ji a souhlasím, aby se zpřísnily zákony a viníci byli řadně potrestáni.

Kristýna Loužecká (Přibyslav, 2026-06-18)

#151488

Podepisuji, protože znám hodně případů, které by se dít opravdu neměly.

Ondřej Skočdopole (Kladno, 2026-06-18)

#151497

Nechápu, jak je možné, že takovouhle zřetelnou sviňárnu neřeší ani policajti ani KVS ? Co tam sedí za neschopný a lhostejný paka? Proč tam jsou? I ty by bylo třeba hnát k zodpovědnosti. Ale ruka ruku myje...

Ludmila Motejzíková (Plzeň, 2026-06-18)

#151498

nesnáším , aby někdo ubližoval a týral zvířata.

Jana Engová (Podhradí - Hlásná Lhota, 2026-06-18)

#151510

Zvířata ,která jsou týrána se nedokáží bránit !Chci přísné tresty ,aby takových případů bylo co nejméně!Zvíře také cítí bolest

Zuzana Profousová (Zámrsk, 2026-06-18)

#151513

Zvieratká su živé a citiace bytosti ktoré sa nevedia samé brániť tak ich musíme brániť my .

Petra Sziladiova (Partizánske, 2026-06-18)

#151514

Chci přísnější tresty za týrání zvířat.

Petr Martinek (Jedousov, 2026-06-18)

#151515

Podepisuji protože už se nesmí ubližovat

Adri Formánková (Havířov, 2026-06-18)

#151519

Podepisuji, protože zvířátka nejsou věc aby se k nim někdo takto choval. Je hrozné co lidem projde a když se to děje opakovaně a ten člověk za to není potrestán..

Veronika Klíčová (Horní Čermná, 2026-06-18)

#151523

Podepisuji protože už stačilo přihlížet týrání zvířat!!!!!Ať už konečně stát začne něco delat !!!!

Monika Semotamová (Karlovy Vary, 2026-06-18)

#151527

Vûbec se mě nelíbí, jak se ten hnus chová ke zvířátkům, zavřít ho , vůbec se nám všem zdá , že tyto trestné činy neexistují kdo neřeší a když už náhodou tak podmínka nestačí, děkuji

Dana Šafránková (Slavkov u Brna, 2026-06-18)

#151528

Plně souhlasím s velmi vysokými tresty,a ještě lépe odplata stejnou mincí

Monika Michálková (Tupadly, 2026-06-18)

#151536

Ahoj..Podepisuji ,aby se věci dali rychleji do pohybu.Aby úřady a policie, měla větší pravomoce a včas řešili takovéto situace!!!

Silvia Konečná (Horní Záhoří, 2026-06-18)

#151538

Podepisuji protože jsem proti týraní všech zvířat a tyto lidé by měli mít mnohem vyšší tresty.

Kateřina Šnajdrová (Jirkov, 2026-06-18)

#151546

Podepisuji proto, že mi není lhostejné, co se poslední dobou děje v oblasti týrání a nevhodného zacházení se zvířaty. Ať jsou to zprávy z TV, rádii, sociálních sítí, internetu obecně. Souhlasím s přísnějšími tresty pro viníky!!!

Veronika Matoušková (CHOTĚBOŘ, 2026-06-18)

#151553

Ubližovat zvířeti, které vás bezmezně miluje a je na vás stoprocentně závislé, je vrchol lidského odpadu a zbabělosti!

Nikola Bartoňová (Jemnice, 2026-06-18)

#151566

Co nejvyšší trest

Gabriela Farkašová (Nýřany, 2026-06-18)

#151572

Chci, aby zvířata měla adekvátní zastání.

Michaela Lejčková (Beroun, 2026-06-18)

#151586

Podepisují protože ani němá tvář si nezaslouží to jak se k nim lidé chovají . Zvířata jsou taky živá bytost a tresty by měli platit stejně jako když člověk zabije člověka .

Petra Fialová (Český Krumlov, 2026-06-18)

#151592

Tohle nemůže zůstat bez postihu ...

Anka Vanka (Dobruška, 2026-06-18)

#151596

Je třeba vyšších trestů za týrání zvířat v ČR. Případů týrání se množí a legislativa je mnohdy krátká.

Barbora Schmeidlerová (Brno, 2026-06-18)