ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#150605
Žádný živý tvor si nezaslouží kruté zacházení. Je nutné nést za takové jednání odpovídající trest.Šárka Veselá (Praha 6, 2026-06-16)
#150609
Zvířata se nemůžou bránitPetra Hlasková (Norimberk, 2026-06-16)
#150615
Neztrpím násilí na nevinných duších.Martina Hanzelová (Mladá Boleslav, 2026-06-16)
#150617
Podepisuji tuto petici, protože si zvířata zaslouží větší ochranu. Je nepřijatelné, aby člověk zvířeti úmyslně ubližoval a odcházel s minimálním nebo žádným trestem. Týrání zvířat není maličkost ani přestupek, ale kruté násilí na živé bytosti, která se nedokáže bránit. Doufám, že zákony budou v těchto případech mnohem přísnější a že pachatelé ponesou skutečnou odpovědnost za své činy.Jana Hauptová (Praha, 2026-06-16)
#150618
Podepisuju, protože mi to není jedno a v naší civilizované společnosti bychom se měli chovat civilizovaně ke všem živým bytostemEmilie Hlinovská (Praha, 2026-06-16)
#150619
Chci ať je co nejméně týraných zvířátek. Je mi jich moc líto, když se zvednou tresty lidé si pak více rozmyslí co budou dělat 😓Alice Ertlbauerova (Uster, 2026-06-16)
#150620
Jako člověk, kterému záleží na zvířatech, velmi těžce nesu případy jejich týrání. Je pro mě nepřijatelné, aby pachatelé takového násilí byli trestáni nedostatečně. Proto podporuji zpřísnění postihů a důslednější ochranu zvířat.Šárka Hejduková (Jablonec nad Nisou, 2026-06-16)
#150622
Ten člověk by neměl mit žádné zvíře!!!!Olga Schichová (Hudlice, 2026-06-16)
#150628
Jsem proti týrání zvířat a aby byly přísné trestyIvana Tomečková (Hranice, 2026-06-16)
#150629
Absolutně nesouhlasím s neadekvátní fyzické tresty na zvířatech a pevně doufám, že se konečně začne řádně trestat a hned konat.Katerina Zejdlikova (Hrobčice, 2026-06-16)
#150636
Zvířátka jsou miláčci. Je třeba zvýšit tresty pro ty ubozaky, co jim ublizuji!!!Magdalena Kohoutová (magda.kohoutova64@gmail.com, 2026-06-16)
#150645
Musí to přestat!Chudáci zvířata, tak čisté duše.. 🥺
Marie Dana Zapletalová (Mohelnice, 2026-06-16)
#150652
Takovýmto lidem by to nemělo projít bez pořádného trestu.Anita Přibylová (Strakonice, 2026-06-16)
#150654
Zabránit týrání zvířat a zvýšit za to trestyMagda Leštinská (Loštice, 2026-06-16)
#150657
Podepisuji,protože už je to šílené co si lidé dovolí ke zvířatůmVěra Bělská (Lovosice, 2026-06-16)
#150663
Zvieratá zachraňujem a pomáham im. Tyranov zvierat, alebo ľudí neznášam.Silvia Škultétyová (silviaskultetyova124@gmail.com, 2026-06-16)
#150664
Podepisuji, protože Zvířata nám dávají svou důvěru a lásku. Je naší povinností zajistit jim bezpečný a důstojný život bez utrpení.Aneta Komínková (Borovník, 2026-06-16)
#150665
Podepisuji, protože kdo úmyslně týrá bezbranná zvířata, je zvrhlá, narušená zrůda, která zaslouží trest. Obvykle nemívá problém ublížit ani člověku.Zdenka Hamerová (Sadská, 2026-06-16)
#150667
Pes není věc.Markéta Raušerová (Praha, 2026-06-16)
#150671
Už se s tím konečně musí nějak pohnout,ať zbytečně neumírají desítky a stovky zvířat,které si pořizují jejich majitelé.Alena Andrlová (Raha, 2026-06-16)
#150672
Není mi to jednoMarie Palovčikova (Teplice, 2026-06-16)
#150674
Uz se na to nemuzu dal divat. Tyrani musi skoncit.Lucie Wernerova (Horni Becva, 2026-06-16)
#150682
Protože je to chcipakVeronika Treterová (Katovice, 2026-06-16)
#150684
Jsem se pozvracela z takových tvorů jako je zbytečný živočich - tyran z Chvalkovic. A také z našich spoluobčanů ve zmíněné vesnici,zákonodárců, soudců, státních úředníků, policie,kteří vyjadřují svými nevšímavými postoji neúctu k životu. Asi jim je jedno jak žijí.Alena Prchalová (Žamberk, 2026-06-16)
#150688
Souhlasím s peticí proti týrání zvířat . Ale musí se urychleně konat!!!Petr Mikulec (Opava 5, 2026-06-16)
#150697
Nesnáším násilí na zvířatech , je to odporné vybíjet si vztek na někom kdo se nemůže bránitKaterina Horackova (Svoboda nad Úpou, 2026-06-16)
#150700
Miluji zvířataMonika Trebinova (České Budejovice, 2026-06-16)
#150703
Uz se na ty chudáky nemůžu dívat.. lidi jsou svine musí se s tim konečně něco udělat.Milena Kovačová (Brandýs Nad Labem Stará Boleslav, 2026-06-16)
#150706
Zvířata se většinou nemohou bránit a proto je třeba je chránit, protože v mnoha případech jsou zvířata lepší než lidi.Andrea Mlčková (Milovice u Mikulova, 2026-06-16)
#150712
Si myslím, že týrání zvířat je nejhorší možný čin.Tobias Kutílek (český brod, 2026-06-16)
#150714
Musejí být za týrání těch nebohých zvířátek pořádně potrestaný. Nesmí se to dít. Je mi z toho smutno.Darina Skalická (Milín, 2026-06-16)
#150717
Podepisuji, protože to co odporný zrůdy lidé páchají na nebohých zvířecích duších je něco neskutečného a musí se s tím okamžitě začít něco dělat!!Adéla Tomanová (Plzeň, 2026-06-16)
#150719
SouhlasímPavla Vodehnalová (Hradec Králové, 2026-06-16)
#150720
Nelibý se mi týrání a že se s tím nic moc nedělá!!!Nikola Jáněová (Mostek, 2026-06-16)
#150721
Nebudu tolerovat násilí na zvířatechKlára Plašilová (Čeperka, 2026-06-16)
#150726
Jsem za práva zvířat!Michaela Vysocká (Brno, 2026-06-16)
#150738
Nejvyšší čas stým něco dělatKatarína Baculíková (Liberec, 2026-06-16)
#150745
Chci chránit všechny zvířata, které nemohou za sebe bojovat samiNatálie Holacka (HolacNat@seznam.cz, 2026-06-16)
#150747
Podepisuji, protože i zvířata jsou živí tvorové a jejich život, zdraví i bezpečí má stejnou váhu jako život lidský. To, kdo jejich život, zdraví a bezpečí nejvíce ohrožuje jsme my, lidé a máme za to směšné tresty! Proč by za jejich ohrožení měl být trest nižší než za ohrožení lidského života? V čem jsme víc jak oni? Maximálně v tom, že my máme ten žaludek ubližovat nevinným tvorům a být prakticky nepostižitelní!Eliška Součková (Ivančice, 2026-06-16)
#150749
Tresty musejí být přísnějšíHana Popelkova (Kravaře, 2026-06-16)
#150763
Podepisuji, protože si myslím, že násilí na zvířatech by mělo být trestáno stejně jako na lidechEliška Uhrová (Jemnice, 2026-06-16)
#150766
Je bezpodmínečně nutné zvýšit tresty za týrání zvířat !!!!Bohdana Lenzová (Třebestovice, 2026-06-16)
#150768
tak tohle už dávno mělo býtAntonín Budík (Kladno, 2026-06-16)
#150771
Podepisuji tuto petici aby byl potrestán člověk který tyra zvíře dostal co nejvisi trestSimona Stehlíková (Plzeň, 2026-06-16)
#150776
Proč? Takové lidské prase by mělo být hozeno mezi prasata, aby mu dali co proto….a ještě horší jsou jeho sousedi, starosta obce, co nevidí a neslyší!Barbora Vodenkova (Skoupý, 2026-06-16)
#150781
Za týrání zvířat i lidí klidně trest smrti, protože takový zmetci nemají právo s námi dýchat vzduch.Květoslava Sockelová (chsozzmosis@seznam.cz, 2026-06-16)
#150782
Je třeba více bránit nevinná zvířataKateřina Vosková (Louňovice, 2026-06-16)
#150784
Myslim si, ze za tyrani zvirat a dopousteni se zla na zviratech, stale neni trestano tak prisne, jak by melo. Tresty byly mely byt prisnejsi!Patricie Mlezivova (Plzen, 2026-06-16)
#150792
Tresty za týrání zvířat jsou nedostačující.Marcela Mintálová (Jičín, 2026-06-16)
#150795
Souhlasím s návrhemJakub Vyleťal (Kovansko, 2026-06-16)
#150800
ZaoralTomas Zaoral (Opava, 2026-06-16)