Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#150605

Žádný živý tvor si nezaslouží kruté zacházení. Je nutné nést za takové jednání odpovídající trest.

Šárka Veselá (Praha 6, 2026-06-16)

#150609

Zvířata se nemůžou bránit

Petra Hlasková (Norimberk, 2026-06-16)

#150615

Neztrpím násilí na nevinných duších.

Martina Hanzelová (Mladá Boleslav, 2026-06-16)

#150617

Podepisuji tuto petici, protože si zvířata zaslouží větší ochranu. Je nepřijatelné, aby člověk zvířeti úmyslně ubližoval a odcházel s minimálním nebo žádným trestem. Týrání zvířat není maličkost ani přestupek, ale kruté násilí na živé bytosti, která se nedokáže bránit. Doufám, že zákony budou v těchto případech mnohem přísnější a že pachatelé ponesou skutečnou odpovědnost za své činy.

Jana Hauptová (Praha, 2026-06-16)

#150618

Podepisuju, protože mi to není jedno a v naší civilizované společnosti bychom se měli chovat civilizovaně ke všem živým bytostem

Emilie Hlinovská (Praha, 2026-06-16)

#150619

Chci ať je co nejméně týraných zvířátek. Je mi jich moc líto, když se zvednou tresty lidé si pak více rozmyslí co budou dělat 😓

Alice Ertlbauerova (Uster, 2026-06-16)

#150620

Jako člověk, kterému záleží na zvířatech, velmi těžce nesu případy jejich týrání. Je pro mě nepřijatelné, aby pachatelé takového násilí byli trestáni nedostatečně. Proto podporuji zpřísnění postihů a důslednější ochranu zvířat.

Šárka Hejduková (Jablonec nad Nisou, 2026-06-16)

#150622

Ten člověk by neměl mit žádné zvíře!!!!

Olga Schichová (Hudlice, 2026-06-16)

#150628

Jsem proti týrání zvířat a aby byly přísné tresty

Ivana Tomečková (Hranice, 2026-06-16)

#150629

Absolutně nesouhlasím s neadekvátní fyzické tresty na zvířatech a pevně doufám, že se konečně začne řádně trestat a hned konat.

Katerina Zejdlikova (Hrobčice, 2026-06-16)

#150636

Zvířátka jsou miláčci. Je třeba zvýšit tresty pro ty ubozaky, co jim ublizuji!!!

Magdalena Kohoutová (magda.kohoutova64@gmail.com, 2026-06-16)

#150645

Musí to přestat!
Chudáci zvířata, tak čisté duše.. 🥺

Marie Dana Zapletalová (Mohelnice, 2026-06-16)

#150652

Takovýmto lidem by to nemělo projít bez pořádného trestu.

Anita Přibylová (Strakonice, 2026-06-16)

#150654

Zabránit týrání zvířat a zvýšit za to tresty

Magda Leštinská (Loštice, 2026-06-16)

#150657

Podepisuji,protože už je to šílené co si lidé dovolí ke zvířatům

Věra Bělská (Lovosice, 2026-06-16)

#150663

Zvieratá zachraňujem a pomáham im. Tyranov zvierat, alebo ľudí neznášam.

Silvia Škultétyová (silviaskultetyova124@gmail.com, 2026-06-16)

#150664

Podepisuji, protože Zvířata nám dávají svou důvěru a lásku. Je naší povinností zajistit jim bezpečný a důstojný život bez utrpení.

Aneta Komínková (Borovník, 2026-06-16)

#150665

Podepisuji, protože kdo úmyslně týrá bezbranná zvířata, je zvrhlá, narušená zrůda, která zaslouží trest. Obvykle nemívá problém ublížit ani člověku.

Zdenka Hamerová (Sadská, 2026-06-16)

#150667

Pes není věc.

Markéta Raušerová (Praha, 2026-06-16)

#150671

Už se s tím konečně musí nějak pohnout,ať zbytečně neumírají desítky a stovky zvířat,které si pořizují jejich majitelé.

Alena Andrlová (Raha, 2026-06-16)

#150672

Není mi to jedno

Marie Palovčikova (Teplice, 2026-06-16)

#150674

Uz se na to nemuzu dal divat. Tyrani musi skoncit.

Lucie Wernerova (Horni Becva, 2026-06-16)

#150682

Protože je to chcipak

Veronika Treterová (Katovice, 2026-06-16)

#150684

Jsem se pozvracela z takových tvorů jako je zbytečný živočich - tyran z Chvalkovic. A také z našich spoluobčanů ve zmíněné vesnici,zákonodárců, soudců, státních úředníků, policie,kteří vyjadřují svými nevšímavými postoji neúctu k životu. Asi jim je jedno jak žijí.

Alena Prchalová (Žamberk, 2026-06-16)

#150688

Souhlasím s peticí proti týrání zvířat . Ale musí se urychleně konat!!!

Petr Mikulec (Opava 5, 2026-06-16)

#150697

Nesnáším násilí na zvířatech , je to odporné vybíjet si vztek na někom kdo se nemůže bránit

Katerina Horackova (Svoboda nad Úpou, 2026-06-16)

#150700

Miluji zvířata

Monika Trebinova (České Budejovice, 2026-06-16)

#150703

Uz se na ty chudáky nemůžu dívat.. lidi jsou svine musí se s tim konečně něco udělat.

Milena Kovačová (Brandýs Nad Labem Stará Boleslav, 2026-06-16)

#150706

Zvířata se většinou nemohou bránit a proto je třeba je chránit, protože v mnoha případech jsou zvířata lepší než lidi.

Andrea Mlčková (Milovice u Mikulova, 2026-06-16)

#150712

Si myslím, že týrání zvířat je nejhorší možný čin.

Tobias Kutílek (český brod, 2026-06-16)

#150714

Musejí být za týrání těch nebohých zvířátek pořádně potrestaný. Nesmí se to dít. Je mi z toho smutno.

Darina Skalická (Milín, 2026-06-16)

#150717

Podepisuji, protože to co odporný zrůdy lidé páchají na nebohých zvířecích duších je něco neskutečného a musí se s tím okamžitě začít něco dělat!!

Adéla Tomanová (Plzeň, 2026-06-16)

#150719

Souhlasím

Pavla Vodehnalová (Hradec Králové, 2026-06-16)

#150720

Nelibý se mi týrání a že se s tím nic moc nedělá!!!

Nikola Jáněová (Mostek, 2026-06-16)

#150721

Nebudu tolerovat násilí na zvířatech

Klára Plašilová (Čeperka, 2026-06-16)

#150726

Jsem za práva zvířat!

Michaela Vysocká (Brno, 2026-06-16)

#150738

Nejvyšší čas stým něco dělat

Katarína Baculíková (Liberec, 2026-06-16)

#150745

Chci chránit všechny zvířata, které nemohou za sebe bojovat sami

Natálie Holacka (HolacNat@seznam.cz, 2026-06-16)

#150747

Podepisuji, protože i zvířata jsou živí tvorové a jejich život, zdraví i bezpečí má stejnou váhu jako život lidský. To, kdo jejich život, zdraví a bezpečí nejvíce ohrožuje jsme my, lidé a máme za to směšné tresty! Proč by za jejich ohrožení měl být trest nižší než za ohrožení lidského života? V čem jsme víc jak oni? Maximálně v tom, že my máme ten žaludek ubližovat nevinným tvorům a být prakticky nepostižitelní!

Eliška Součková (Ivančice, 2026-06-16)

#150749

Tresty musejí být přísnější

Hana Popelkova (Kravaře, 2026-06-16)

#150763

Podepisuji, protože si myslím, že násilí na zvířatech by mělo být trestáno stejně jako na lidech

Eliška Uhrová (Jemnice, 2026-06-16)

#150766

Je bezpodmínečně nutné zvýšit tresty za týrání zvířat !!!!

Bohdana Lenzová (Třebestovice, 2026-06-16)

#150768

tak tohle už dávno mělo být

Antonín Budík (Kladno, 2026-06-16)

#150771

Podepisuji tuto petici aby byl potrestán člověk který tyra zvíře dostal co nejvisi trest

Simona Stehlíková (Plzeň, 2026-06-16)

#150776

Proč? Takové lidské prase by mělo být hozeno mezi prasata, aby mu dali co proto….a ještě horší jsou jeho sousedi, starosta obce, co nevidí a neslyší!

Barbora Vodenkova (Skoupý, 2026-06-16)

#150781

Za týrání zvířat i lidí klidně trest smrti, protože takový zmetci nemají právo s námi dýchat vzduch.

Květoslava Sockelová (chsozzmosis@seznam.cz, 2026-06-16)

#150782

Je třeba více bránit nevinná zvířata

Kateřina Vosková (Louňovice, 2026-06-16)

#150784

Myslim si, ze za tyrani zvirat a dopousteni se zla na zviratech, stale neni trestano tak prisne, jak by melo. Tresty byly mely byt prisnejsi!

Patricie Mlezivova (Plzen, 2026-06-16)

#150792

Tresty za týrání zvířat jsou nedostačující.

Marcela Mintálová (Jičín, 2026-06-16)

#150795

Souhlasím s návrhem

Jakub Vyleťal (Kovansko, 2026-06-16)

#150800

Zaoral

Tomas Zaoral (Opava, 2026-06-16)