ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#150404
Podepisuji, protože tresty za týrání jsou nižší než způsobené utrpení, a tak to být nemá.Ondřej Šarman (Praha 9 - Vysočany, 2026-06-16)
#150410
Podepisují, protože je to největší hnus co se děje. Ubližovat nevinným...Romana Macháčková (Milevsko, 2026-06-16)
#150416
Je neskutečný, že se taková zvěrstva dějou v téhle době a my tomu musíme přihlížet a i když zavoláme policii na člověka co týrá zvířata, tak se nám vysmějou a řeknou že nemůžou nic dělat!!!Darina Maresova (Nottingham, 2026-06-16)
#150421
Jsem veterinář a o to víc mě bolí, když vidím ta němá stvoření, jejich oddanost a lásku, a někdo jim dokáže tak bezcitně a chladně ublížitNatalie Nespěchalová (Boskovice, 2026-06-16)
#150423
Je třeba to zastavit. Je to šílené. Labilní a sadističtí lidé, si mohou na psech i jiných zvířatech vybíjet svoji debilitu, protože oni to nemůžou říct.Alžběta Kordinová (Lišov, 2026-06-16)
#150425
Takové chování ke zvířatům je nepřípustnéLucie Brousková (Úhonice, 2026-06-16)
#150426
Není možné, aby se toto dělo. Úřady odsuzuji za nečinnost a podporuji všechny, kteří usilují o tresty pro všechny, kteří zvířata týrají. Je srdcervoucí vidět nevinná zvířata trpět rukou člověka. Jejich bolest nesmí být přehlížena! Nám byl dán rozum.... používejme ho, prosím!!Milada Pohl (Plzeň, 2026-06-16)
#150427
Miluju zvířataEmilie Morongova (Prostejov, 2026-06-16)
#150430
Nesnáším týrání zvířatLukáš Honěk (Ostrava, 2026-06-16)
#150435
Podepisuji, protože miluju zvířata! Jsou to bezbranné stvoření a tresty za týrání zvířat jsou sakra příšerný. Když někdo týrá zvířátka měl by za to byl řádně potrestán! Chci svým podpisem přispět k ochraně zvířat a zároveň přispět k lepším trestům pro bestie které dokáží ublížit nebohým zvířátkům.Viktorie Štěpánková (Leštinka, 2026-06-16)
#150439
Protože už bylo dost mírných trestů. Za taková zvěrstva.Helena Krausová (Praha 5 - Smíchov, 2026-06-16)
#150442
Souhlasim plně se znením petice.Olga Honzíková (Třebíč, 2026-06-16)
#150447
Protože zvíře má stejné právo na život, možná vyšší, než člověk ...Andrea Marťáková (Jesenice, 2026-06-16)
#150458
Mi neni lhostejné, jak se lidé ke zvířatům chovají a tyrani by meli mít zákaz chování jakehokoliv zvířete. Souhlasím s petici na zvýšení trestů za týrání zvířat.Eva Havránková (Ostrava, 2026-06-16)
#150461
Už je toho dost, dokud jim to pořád bude procházet bez trestů jen s pokutou a podmínkou budou tady stále a čím dál horší případyMilada Ewing (miladalasotova@gmail.com, 2026-06-16)
#150467
Protože tresty za týrání zvířat jsou velmi mírné..měli by se dostat na úroveň plných trestu za zabití..Michael Hejč (Kladno, 2026-06-16)
#150472
Se lidi chovají ke zvířatům otřesně , biti, řvaní , zavírani v bytech celý den.....Radmila Baumlova (Kamenice nad Lipou, 2026-06-16)
#150478
Snad nemusím ani vysvětlovat a obhajovat!Proč to stále není samozřejmé?
Michaela Kubelková (Holice, 2026-06-16)
#150479
Je zapotřebí zamezit tyrani zvířat plněném rozsahu.Oldřich Škurek (Olomouc, 2026-06-16)
#150481
Nesouhlasím s beztrestným, jakýmkoliv špatným, zacházením se zvířaty.Ludmila Kredbová (Mladá Boleslav, 2026-06-16)
#150482
Protože miluju zvířata a mělo by všechno to zlo být jednou provždy trestáno.Petra Bazalová (Praha, 2026-06-16)
#150489
Týrání zvířat musí konečně přestat!Jana Zapletalová (Olomouc, 2026-06-16)
#150491
Zvířata se nemůžou sami dostatečně bránitPavlina Gatarikova (Ústí nad Orlicí, 2026-06-16)
#150492
Neznášam týranie zvierat kde to preboha žijeme ten chlap si zaslúži tvrdý trest do kedy budú nevinne zvieratá trpieťViktória Kačániová (Poltár, 2026-06-16)
#150497
Podepisuji ,protože nesnáším násilí na zvířatech. Ubližovat dokážou jen ubožáci a s těmi by jsme měli zatočit. Měli by jsme je prostě týrat jako oni týrali ,aby si to taky zažili.Ladislav Šulc (Březno, 2026-06-16)
#150504
Jsem zásadně proti týrání zvířat, tresty jsou směšné.Pavla Jelínková (Ústí nad Labem, 2026-06-16)
#150518
Co je to za zrůdu, co dokáže tak týrat jakéhokoli živého tvora 🤮😡Podepisuji petici a kdybych mohla,podepsala bych jí klidně tisíckrát!!! Pavlína JarošováPavlína Jarošová (Kralupy nad Vltavou, 2026-06-16)
#150521
Nelíbí se mě.jak se u nás zachází s jakymkoliv zvířetem.Je brán jako věc ne jako živý tvor.Tresty za týráni.zabití nejsou žádné a policie.starostové obci a měst zavírají oči,že se jich to netýká.Pokud nebudou tresty,naše společnost se tak bude chovat nadále.Trest by měl dostat jakykoliv úředník který před tímto problémem zavírá očiDenisa Žáčková (Hradec Králové, 2026-06-16)
#150528
Mi nejsou zvířata lhostejná.Kateřina Lahutkinová (Třemošnice, 2026-06-16)
#150530
Podepisuji petici s nadějí, že situaci s tyrany zvířat posune na vyšší místo veřejného zájmu a přispěje to k důslednému a citelnému potrestání tyranů. Dosavadní zákony jsou zřejmě bezzubé a než se něco dovyšetří, budou zvířata po smrti. Je potřeba přitvrdit, a pranýřovat pachatele.Svatka Soperová (Olomouc, 2026-06-16)
#150545
Podepisuji petici protože sama mám pejska jenž byl nechán ,,panem’’ z množírny pohozen na ulici a skončil v útulku, odkud jsem si ho vzala. Byla týraná, má zjizvené bříško po několika císařských řezech, a opravdu mi není lhostejný osud žádného zvířete!Viktorie Frolíková (Hejnice, 2026-06-16)
#150546
Už mě to pěkně štve, že se tento stát nedokáže zastat bezbranných!!Eva Krillová (Kostelany nad Moravou, 2026-06-16)
#150561
Chci spravedlnost a není mi lhostejné toto utrpeníSoňa Šálková (Olomouc, 2026-06-16)
#150571
Nesouhlasím s týráním zvířat ani jakémukoliv špatnému zacházení ze zvířaty.Marek Makarov (Rybitví, 2026-06-16)
#150574
OAndrea Roubalová (Liberec, 2026-06-16)
#150575
Plně souhlasím s vysokými tresty za týrání zvířatLada Rambousková (Benešovice, 2026-06-16)
#150582
Jsem proti jakémukoliv ubližování zvířatům a tento parchant si zaslouží potrestatMarkéta Vohnická (Velká Bystřice, 2026-06-16)
#150584
Podepisuji se protože, tohle musí skončit.A musí být pořádné tresty, za tenhle hyenismus!!
Bojuji za bezbranné, a za ty, kteří se nemůžou bránit.
Už bylo dost zametání pod stůl!!
Denisa Jägerová (jagerovadenisa5@gmail.com, 2026-06-16)
#150590
My není lhostejné téměř beztrestné týrání zvířat. Ten kdo je schopný týrat bezbranné tvory si zaslouží vězení !Irena Machová (Břeclav, 2026-06-16)
#150591
Tohle není normální chovaní lidi, ale ubožáku ,kteří si neumějí sami pomoct tak si to vybiji na zvířatech 🙏🏻 je to smutné jak se takhle muže človek zachovat 🥲🙏🏻Kamila Kouvová (Lovosice, 2026-06-16)
#150593
Je nutné zvýšit trestx za týrání zvířatIrena Bublíková (Sezimovo Ústí, 2026-06-16)