Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#150404

Podepisuji, protože tresty za týrání jsou nižší než způsobené utrpení, a tak to být nemá.

Ondřej Šarman (Praha 9 - Vysočany, 2026-06-16)

#150410

Podepisují, protože je to největší hnus co se děje. Ubližovat nevinným...

Romana Macháčková (Milevsko, 2026-06-16)

#150416

Je neskutečný, že se taková zvěrstva dějou v téhle době a my tomu musíme přihlížet a i když zavoláme policii na člověka co týrá zvířata, tak se nám vysmějou a řeknou že nemůžou nic dělat!!!

Darina Maresova (Nottingham, 2026-06-16)

#150421

Jsem veterinář a o to víc mě bolí, když vidím ta němá stvoření, jejich oddanost a lásku, a někdo jim dokáže tak bezcitně a chladně ublížit

Natalie Nespěchalová (Boskovice, 2026-06-16)

#150423

Je třeba to zastavit. Je to šílené. Labilní a sadističtí lidé, si mohou na psech i jiných zvířatech vybíjet svoji debilitu, protože oni to nemůžou říct.

Alžběta Kordinová (Lišov, 2026-06-16)

#150425

Takové chování ke zvířatům je nepřípustné

Lucie Brousková (Úhonice, 2026-06-16)

#150426

Není možné, aby se toto dělo. Úřady odsuzuji za nečinnost a podporuji všechny, kteří usilují o tresty pro všechny, kteří zvířata týrají. Je srdcervoucí vidět nevinná zvířata trpět rukou člověka. Jejich bolest nesmí být přehlížena! Nám byl dán rozum.... používejme ho, prosím!!

Milada Pohl (Plzeň, 2026-06-16)

#150427

Miluju zvířata

Emilie Morongova (Prostejov, 2026-06-16)

#150430

Nesnáším týrání zvířat

Lukáš Honěk (Ostrava, 2026-06-16)

#150435

Podepisuji, protože miluju zvířata! Jsou to bezbranné stvoření a tresty za týrání zvířat jsou sakra příšerný. Když někdo týrá zvířátka měl by za to byl řádně potrestán! Chci svým podpisem přispět k ochraně zvířat a zároveň přispět k lepším trestům pro bestie které dokáží ublížit nebohým zvířátkům.

Viktorie Štěpánková (Leštinka, 2026-06-16)

#150439

Protože už bylo dost mírných trestů. Za taková zvěrstva.

Helena Krausová (Praha 5 - Smíchov, 2026-06-16)

#150442

Souhlasim plně se znením petice.

Olga Honzíková (Třebíč, 2026-06-16)

#150447

Protože zvíře má stejné právo na život, možná vyšší, než člověk ...

Andrea Marťáková (Jesenice, 2026-06-16)

#150458

Mi neni lhostejné, jak se lidé ke zvířatům chovají a tyrani by meli mít zákaz chování jakehokoliv zvířete. Souhlasím s petici na zvýšení trestů za týrání zvířat.

Eva Havránková (Ostrava, 2026-06-16)

#150461

Už je toho dost, dokud jim to pořád bude procházet bez trestů jen s pokutou a podmínkou budou tady stále a čím dál horší případy

Milada Ewing (miladalasotova@gmail.com, 2026-06-16)

#150467

Protože tresty za týrání zvířat jsou velmi mírné..měli by se dostat na úroveň plných trestu za zabití..

Michael Hejč (Kladno, 2026-06-16)

#150472

Se lidi chovají ke zvířatům otřesně , biti, řvaní , zavírani v bytech celý den.....

Radmila Baumlova (Kamenice nad Lipou, 2026-06-16)

#150478

Snad nemusím ani vysvětlovat a obhajovat!
Proč to stále není samozřejmé?

Michaela Kubelková (Holice, 2026-06-16)

#150479

Je zapotřebí zamezit tyrani zvířat plněném rozsahu.

Oldřich Škurek (Olomouc, 2026-06-16)

#150481

Nesouhlasím s beztrestným, jakýmkoliv špatným, zacházením se zvířaty.

Ludmila Kredbová (Mladá Boleslav, 2026-06-16)

#150482

Protože miluju zvířata a mělo by všechno to zlo být jednou provždy trestáno.

Petra Bazalová (Praha, 2026-06-16)

#150489

Týrání zvířat musí konečně přestat!

Jana Zapletalová (Olomouc, 2026-06-16)

#150491

Zvířata se nemůžou sami dostatečně bránit

Pavlina Gatarikova (Ústí nad Orlicí, 2026-06-16)

#150492

Neznášam týranie zvierat kde to preboha žijeme ten chlap si zaslúži tvrdý trest do kedy budú nevinne zvieratá trpieť

Viktória Kačániová (Poltár, 2026-06-16)

#150497

Podepisuji ,protože nesnáším násilí na zvířatech. Ubližovat dokážou jen ubožáci a s těmi by jsme měli zatočit. Měli by jsme je prostě týrat jako oni týrali ,aby si to taky zažili.

Ladislav Šulc (Březno, 2026-06-16)

#150504

Jsem zásadně proti týrání zvířat, tresty jsou směšné.

Pavla Jelínková (Ústí nad Labem, 2026-06-16)

#150518

Co je to za zrůdu, co dokáže tak týrat jakéhokoli živého tvora 🤮😡Podepisuji petici a kdybych mohla,podepsala bych jí klidně tisíckrát!!! Pavlína Jarošová

Pavlína Jarošová (Kralupy nad Vltavou, 2026-06-16)

#150521

Nelíbí se mě.jak se u nás zachází s jakymkoliv zvířetem.Je brán jako věc ne jako živý tvor.Tresty za týráni.zabití nejsou žádné a policie.starostové obci a měst zavírají oči,že se jich to netýká.Pokud nebudou tresty,naše společnost se tak bude chovat nadále.Trest by měl dostat jakykoliv úředník který před tímto problémem zavírá oči

Denisa Žáčková (Hradec Králové, 2026-06-16)

#150528

Mi nejsou zvířata lhostejná.

Kateřina Lahutkinová (Třemošnice, 2026-06-16)

#150530

Podepisuji petici s nadějí, že situaci s tyrany zvířat posune na vyšší místo veřejného zájmu a přispěje to k důslednému a citelnému potrestání tyranů. Dosavadní zákony jsou zřejmě bezzubé a než se něco dovyšetří, budou zvířata po smrti. Je potřeba přitvrdit, a pranýřovat pachatele.

Svatka Soperová (Olomouc, 2026-06-16)

#150545

Podepisuji petici protože sama mám pejska jenž byl nechán ,,panem’’ z množírny pohozen na ulici a skončil v útulku, odkud jsem si ho vzala. Byla týraná, má zjizvené bříško po několika císařských řezech, a opravdu mi není lhostejný osud žádného zvířete!

Viktorie Frolíková (Hejnice, 2026-06-16)

#150546

Už mě to pěkně štve, že se tento stát nedokáže zastat bezbranných!!

Eva Krillová (Kostelany nad Moravou, 2026-06-16)

#150561

Chci spravedlnost a není mi lhostejné toto utrpení

Soňa Šálková (Olomouc, 2026-06-16)

#150571

Nesouhlasím s týráním zvířat ani jakémukoliv špatnému zacházení ze zvířaty.

Marek Makarov (Rybitví, 2026-06-16)

#150574

O

Andrea Roubalová (Liberec, 2026-06-16)

#150575

Plně souhlasím s vysokými tresty za týrání zvířat

Lada Rambousková (Benešovice, 2026-06-16)

#150582

Jsem proti jakémukoliv ubližování zvířatům a tento parchant si zaslouží potrestat

Markéta Vohnická (Velká Bystřice, 2026-06-16)

#150584

Podepisuji se protože, tohle musí skončit.
A musí být pořádné tresty, za tenhle hyenismus!!
Bojuji za bezbranné, a za ty, kteří se nemůžou bránit.
Už bylo dost zametání pod stůl!!

Denisa Jägerová (jagerovadenisa5@gmail.com, 2026-06-16)

#150590

My není lhostejné téměř beztrestné týrání zvířat. Ten kdo je schopný týrat bezbranné tvory si zaslouží vězení !

Irena Machová (Břeclav, 2026-06-16)

#150591

Tohle není normální chovaní lidi, ale ubožáku ,kteří si neumějí sami pomoct tak si to vybiji na zvířatech 🙏🏻 je to smutné jak se takhle muže človek zachovat 🥲🙏🏻

Kamila Kouvová (Lovosice, 2026-06-16)

#150593

Je nutné zvýšit trestx za týrání zvířat

Irena Bublíková (Sezimovo Ústí, 2026-06-16)