ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#150206
Zvířecí život má stejnou, ne-li vyšší než lidský. Zvíře se samo nemůže bránit a násilí na nich je ohavný projev zvrácenosti.Petr Chvátal (Brno, 2026-06-16)
#150208
Přestat každého, kdo se chová tyranským způsobem ke zvířetiZdena Dimitrova (Praha, 2026-06-16)
#150209
DaňhelováKateřina Daňhelová (Tržek, 2026-06-16)
#150211
Ptám se soudců, pokud nepotrestáte a nepřísníte tyto nelidské chování k bezbranným zvířatům a osoby budou jednat nadále, jako by měli právo. Jste z řad občanů České republiky zodpovědni za životy těchto zvířat. Video je dostatečně i s TV reportáží jasným příkladem, že osoba, která aplikuje nepřiměřenou sílu, záměrně zvířeti ubližuje, není z pohledu práva osoba svépravná na vlastnění zvířete. Žádám o co nejvyšší tresty nejen peněžitého charakteru. Pevně doufám, že těmito podpisy uděláme naší zemi více respektující přírodu a kladný vztah psům, kočkám, koním a dalším.Vojtěch Jíra (Opava, 2026-06-16)
#150213
Už se dál nemůžu dívat co se v této republice v 21 století děje se zvířaty a úřady tomu jen přihlíží a nic se v podstatě neděje. Už se sakra proberte, kolik zvířat ještě bude muset snašet týrání a kolik jich ještě bude muset zemřít!Jarka Votavová (Praha 4, 2026-06-16)
#150214
Protože týraní zvířat je psychopatické chování, takový člověk co to dokáže udělat je bezpáteřní psychopat a patří na elektrické křeslo.Nikola Hlaváčková (Praha, 2026-06-16)
#150226
Podepisuji, protože týrání je netolerovatelný čin. Týrání zvířat je odporné a jen to umožňuje krutým lidem páchat zlo, které nemohou páchat na jiných lidech. Proto za to musí být vysoké postihy. Jak odejmutí svobody, zákaz na vlastnění zvířat tak peněžité tresty jako kompenzace pro útulky, které se o zvířata následně starají.Barbora Šandová (Praha, 2026-06-16)
#150227
Nesouhlasím s týráním zvířat.Lucie Řezníčková-Moravcová (Olomouc, 2026-06-16)
#150234
už je toho příliš a krutost lidí nezná mezí, tresty se musí zpřísnitHana Maroušková (Plzeň, 2026-06-16)
#150236
Zvíře si zaslouží také důstojný a milující život. Dnes tu jsou nedostatečný zákony na vše... Chce to novelu... Jak pro zvířata, děti atd... Víc takových lidí co jim to není jedno a mají čas se tomu věnovat. DěkujiVlaďka Kotábová (Chotěboř, 2026-06-16)
#150240
Chci, aby se zpřísnily tresty za týrání zvířat a aby kontroly byly přísnější a nebyly lhostejné.Jana Vankova (Kynšperk nad Ohří, 2026-06-16)
#150246
TOHLE SE NESMÍ DÍT! ZVÍŘE JE ŽIVY TVOR, NĚMÁ DUŠE!!!!Klára Kulínská (Ostrava, 2026-06-16)
#150248
Tenhle člověk by neměl chovat vůbec nic. Jeho chování je velmi nebezpečné. A to jak k zvířatům tak k lidem.Je potřeba jednat rychle a na čekat aš se stane neštěstí.Jana Marková (Nížkov, 2026-06-16)
#150260
Podepisuji, protože jsou tresty za týrání zvířat nedostatečné.Eva Nováková (Olomouc, 2026-06-16)
#150261
Některé chovny zvířat se blíží spíše týrání zvířat než jejich chovu. Přijde mi spravedlivé potrestat lidi, kteří tak činí pouze pro zisk.Tom Vettner (Hradec, 2026-06-16)
#150274
mi srdce káže!Dara Rolins (Tuchomerice, 2026-06-16)
#150277
Nesouhlasím s týráním zvířat a zavést tvrdé trestyHana Kučerová (Olomouc, 2026-06-16)
#150279
Zvířatům nesmí být ubližováno.Andrea Mutinská (Praha, 2026-06-16)
#150280
Je to nepřípustné, sadistické chování, které může být nasměrováno ke všem živým bytostem...Beata Holková (Praha 9, 2026-06-16)
#150286
Podepisuji, protože jen ubožák vztáhne ruku na zvíře.Václav Viktorin (Šluknov, 2026-06-16)
#150292
Lidé, co ubližují zvířatům, kteří se nemohou bránit!!😢si zaslouží ty nejpřísnější tresty a ne pár korun pokutu nebo podmínku a možnost své činy opakovat.. PROSÍM🙏 zastavte to!!!!!!!!!! Děkuji🙏Tereza Müllerová (Praha, 2026-06-16)
#150298
Podepisuji jelikož jednání některých lidí je extrémně kruté a přehlížení jasných důkazu, vyjádření soudu typu “nahrávka není kvalitní” je prostě neomluvitelné a je potřeba více chránit zvířátka. Nemluvě o faktu že sadisté jež se dopouští krutostí na zvířatech nemají daleko k tomu aby ublížili i lidem.Veronika Kšírová (Brno, 2026-06-16)
#150299
Podepisuji, protože si zvířata zaslouží lepší svět a mnohem více lásky.Anna Vanžurová (Budkov, 2026-06-16)
#150312
BoldiovaBeata Boldiova (Praha, 2026-06-16)
#150314
Podepisuji, protože chování některých lidí je opravdu otřesné a nepřípustné! Nesmíme násilníkům dovolit, aby se takto chovali ke zvířatům!!!Adéla Tamajková (Habartov, 2026-06-16)
#150320
Kvůli krutosti lidí, kterým zvířata bezmezně věří a jsou na nich závislá.Renata Svobodová (Praha, 2026-06-16)
#150327
Už je to moc!Blažena Bajnarova (Bílovec, 2026-06-16)
#150329
Podepisuji petici, protože vím, že tato zvířata se nemají jak bránit. Trest za týrání by měl vyvážit jejich činy, kterými se podepsali na nevinném zvířeti. V případě, že tito lidé nemají soucit, měli by být potrestáni tak, aby si to příště rozmysleli, to jest odnětím svobody! Každopádně by měli být evidováni, aby jim NIKDY již žádné zvíře nemohlo být svěřeno!! To samé by se mělo dít i na jatkách a zemědělských družtvech, kde se lidé bez empatie a soucitu (v horším případě se sadistickými sklony) podepisují na nevinných zvířatech a my ostatní lidé s tím nic neděláme!!Tereza Jizbová (Praha, 2026-06-16)
#150334
Podepisuji, protože mi to není lhostejné.Nadežda Sekerková (Praha, 2026-06-16)
#150338
není mi lhostejný osud němých tváříMartina Palkosková (Beroun, 2026-06-16)
#150340
Týrání zvířat není v pořádku a je na čase, aby s tím konečně někdo něco udělal.Aneta Silberová (Krmelín, 2026-06-16)
#150342
miluji zvířataAnička Morongová (Prostějov, 2026-06-16)
#150344
Podepisuji, protože žádný živý tvor si tohle nezaslouží.Žaneta Meixnerova (Rovensko, 2026-06-16)
#150352
Podepusuji, proto, protože takoví jedinci nemají právo vlastnit už nikdy v životě vlastnit zvířata. Po tom co je zřejmé na video zaznamu. Navrhuji daleko více přísnosti při trestech než je v dnešních zákonech. Zvířata jsou myslící, vnímající bytosti, cítí bolest stejně jako lidé. Pak mají psychycké traumata nadosmrti. Tak proč, tak nízké tresty, jen proto, že jsou to zvířata?Michaela Rückerová (Sadská, 2026-06-16)
#150355
Podepisuji, protože by se měla vláda okamžitě probratLucie Dušková (Praha, 2026-06-16)
#150356
Tohle se nesmí dít a i přesto ze to to ve světě bude dít dál všude, tak chceme vyšší TRESTY!!! Trhá mi to srdce když to vidím…Eliška Kučerová (Havířov, 2026-06-16)
#150358
Nesnesu, když se ubližuje zvířatům.Gabriela Mošova (Kobeřice, 2026-06-16)
#150362
Podepisují, protože týrání bezbrannych zvířat je ohavne a musí být potrestano...n3smi se přehlížet!!Radka Podešvova (Vsetin, 2026-06-16)
#150365
“Tresty” za týrání zvířat jsou nepřijatelné, neúměrné spáchaným činůmNatálie Badinová (Ivančice, 2026-06-16)
#150366
Podepisuji, protože jsem pro zvýšení trestů za týrání zvířat.Šárka Bubeníčková (Náchod, 2026-06-16)
#150369
Podepisují, protože se mi nelíbí, co se děje se zvířátky, klece, řetězi, venku v zimě....Zdeňka Sedláčková (Olomouc, 2026-06-16)
#150371
Souhlasím ,aby se konečně začalo přísně a exemplárně trestat týrání zvířat, tak, aby to bylo odstrašujícím příkladem !Hana Dvořáková
Hana Dvořáková (Týnec Nad Sázavou, 2026-06-16)
#150373
NEsouhlasim s týraním sou to psychopati ti co to delaj a chudaci zvirata si to nezaslouziDavid Pavlik (Kuřim, 2026-06-16)
#150378
Musíme bojovat za ty, co sami nemůžou!!Klára Říha Malá (Klášterec nad Ohří, 2026-06-16)
#150382
To co jsem vcera videla v televizi, nesmi tomu debilovi jen tak projit!!!! A nesmi k tomu dochazet vubec, ani nikde jinde.Lucie Fabiankova (Roztoky, 2026-06-16)
#150386
Protože zvířata jsou pro mě víc než lidi.Romana Mádlová (Ostroměř, 2026-06-16)
#150390
By lidé, kteří týrají zvířata měli jit do vězení.Adéla Boušková (Litomyšl, 2026-06-16)
#150393
Podepisují , protože tohle je odporné. Sama mám vymodleneho pejska a tohle je nepřijatelné.Nikol Macounová (Jeseník, 2026-06-16)
#150399
.Aneta Žáčková (Hýskov, 2026-06-16)