Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#150206

Zvířecí život má stejnou, ne-li vyšší než lidský. Zvíře se samo nemůže bránit a násilí na nich je ohavný projev zvrácenosti.

Petr Chvátal (Brno, 2026-06-16)

#150208

Přestat každého, kdo se chová tyranským způsobem ke zvířeti

Zdena Dimitrova (Praha, 2026-06-16)

#150209

Daňhelová

Kateřina Daňhelová (Tržek, 2026-06-16)

#150211

Ptám se soudců, pokud nepotrestáte a nepřísníte tyto nelidské chování k bezbranným zvířatům a osoby budou jednat nadále, jako by měli právo. Jste z řad občanů České republiky zodpovědni za životy těchto zvířat. Video je dostatečně i s TV reportáží jasným příkladem, že osoba, která aplikuje nepřiměřenou sílu, záměrně zvířeti ubližuje, není z pohledu práva osoba svépravná na vlastnění zvířete. Žádám o co nejvyšší tresty nejen peněžitého charakteru. Pevně doufám, že těmito podpisy uděláme naší zemi více respektující přírodu a kladný vztah psům, kočkám, koním a dalším.

Vojtěch Jíra (Opava, 2026-06-16)

#150213

Už se dál nemůžu dívat co se v této republice v 21 století děje se zvířaty a úřady tomu jen přihlíží a nic se v podstatě neděje. Už se sakra proberte, kolik zvířat ještě bude muset snašet týrání a kolik jich ještě bude muset zemřít!

Jarka Votavová (Praha 4, 2026-06-16)

#150214

Protože týraní zvířat je psychopatické chování, takový člověk co to dokáže udělat je bezpáteřní psychopat a patří na elektrické křeslo.

Nikola Hlaváčková (Praha, 2026-06-16)

#150226

Podepisuji, protože týrání je netolerovatelný čin. Týrání zvířat je odporné a jen to umožňuje krutým lidem páchat zlo, které nemohou páchat na jiných lidech. Proto za to musí být vysoké postihy. Jak odejmutí svobody, zákaz na vlastnění zvířat tak peněžité tresty jako kompenzace pro útulky, které se o zvířata následně starají.

Barbora Šandová (Praha, 2026-06-16)

#150227

Nesouhlasím s týráním zvířat.

Lucie Řezníčková-Moravcová (Olomouc, 2026-06-16)

#150234

už je toho příliš a krutost lidí nezná mezí, tresty se musí zpřísnit

Hana Maroušková (Plzeň, 2026-06-16)

#150236

Zvíře si zaslouží také důstojný a milující život. Dnes tu jsou nedostatečný zákony na vše... Chce to novelu... Jak pro zvířata, děti atd... Víc takových lidí co jim to není jedno a mají čas se tomu věnovat. Děkuji

Vlaďka Kotábová (Chotěboř, 2026-06-16)

#150240

Chci, aby se zpřísnily tresty za týrání zvířat a aby kontroly byly přísnější a nebyly lhostejné.

Jana Vankova (Kynšperk nad Ohří, 2026-06-16)

#150246

TOHLE SE NESMÍ DÍT! ZVÍŘE JE ŽIVY TVOR, NĚMÁ DUŠE!!!!

Klára Kulínská (Ostrava, 2026-06-16)

#150248

Tenhle člověk by neměl chovat vůbec nic. Jeho chování je velmi nebezpečné. A to jak k zvířatům tak k lidem.Je potřeba jednat rychle a na čekat aš se stane neštěstí.

Jana Marková (Nížkov, 2026-06-16)

#150260

Podepisuji, protože jsou tresty za týrání zvířat nedostatečné.

Eva Nováková (Olomouc, 2026-06-16)

#150261

Některé chovny zvířat se blíží spíše týrání zvířat než jejich chovu. Přijde mi spravedlivé potrestat lidi, kteří tak činí pouze pro zisk.

Tom Vettner (Hradec, 2026-06-16)

#150274

mi srdce káže!

Dara Rolins (Tuchomerice, 2026-06-16)

#150277

Nesouhlasím s týráním zvířat a zavést tvrdé tresty

Hana Kučerová (Olomouc, 2026-06-16)

#150279

Zvířatům nesmí být ubližováno.

Andrea Mutinská (Praha, 2026-06-16)

#150280

Je to nepřípustné, sadistické chování, které může být nasměrováno ke všem živým bytostem...

Beata Holková (Praha 9, 2026-06-16)

#150286

Podepisuji, protože jen ubožák vztáhne ruku na zvíře.

Václav Viktorin (Šluknov, 2026-06-16)

#150292

Lidé, co ubližují zvířatům, kteří se nemohou bránit!!😢si zaslouží ty nejpřísnější tresty a ne pár korun pokutu nebo podmínku a možnost své činy opakovat.. PROSÍM🙏 zastavte to!!!!!!!!!! Děkuji🙏

Tereza Müllerová (Praha, 2026-06-16)

#150298

Podepisuji jelikož jednání některých lidí je extrémně kruté a přehlížení jasných důkazu, vyjádření soudu typu “nahrávka není kvalitní” je prostě neomluvitelné a je potřeba více chránit zvířátka. Nemluvě o faktu že sadisté jež se dopouští krutostí na zvířatech nemají daleko k tomu aby ublížili i lidem.

Veronika Kšírová (Brno, 2026-06-16)

#150299

Podepisuji, protože si zvířata zaslouží lepší svět a mnohem více lásky.

Anna Vanžurová (Budkov, 2026-06-16)

#150312

Boldiova

Beata Boldiova (Praha, 2026-06-16)

#150314

Podepisuji, protože chování některých lidí je opravdu otřesné a nepřípustné! Nesmíme násilníkům dovolit, aby se takto chovali ke zvířatům!!!

Adéla Tamajková (Habartov, 2026-06-16)

#150320

Kvůli krutosti lidí, kterým zvířata bezmezně věří a jsou na nich závislá.

Renata Svobodová (Praha, 2026-06-16)

#150327

Už je to moc!

Blažena Bajnarova (Bílovec, 2026-06-16)

#150329

Podepisuji petici, protože vím, že tato zvířata se nemají jak bránit. Trest za týrání by měl vyvážit jejich činy, kterými se podepsali na nevinném zvířeti. V případě, že tito lidé nemají soucit, měli by být potrestáni tak, aby si to příště rozmysleli, to jest odnětím svobody! Každopádně by měli být evidováni, aby jim NIKDY již žádné zvíře nemohlo být svěřeno!! To samé by se mělo dít i na jatkách a zemědělských družtvech, kde se lidé bez empatie a soucitu (v horším případě se sadistickými sklony) podepisují na nevinných zvířatech a my ostatní lidé s tím nic neděláme!!

Tereza Jizbová (Praha, 2026-06-16)

#150334

Podepisuji, protože mi to není lhostejné.

Nadežda Sekerková (Praha, 2026-06-16)

#150338

není mi lhostejný osud němých tváří

Martina Palkosková (Beroun, 2026-06-16)

#150340

Týrání zvířat není v pořádku a je na čase, aby s tím konečně někdo něco udělal.

Aneta Silberová (Krmelín, 2026-06-16)

#150342

miluji zvířata

Anička Morongová (Prostějov, 2026-06-16)

#150344

Podepisuji, protože žádný živý tvor si tohle nezaslouží.

Žaneta Meixnerova (Rovensko, 2026-06-16)

#150352

Podepusuji, proto, protože takoví jedinci nemají právo vlastnit už nikdy v životě vlastnit zvířata. Po tom co je zřejmé na video zaznamu. Navrhuji daleko více přísnosti při trestech než je v dnešních zákonech. Zvířata jsou myslící, vnímající bytosti, cítí bolest stejně jako lidé. Pak mají psychycké traumata nadosmrti. Tak proč, tak nízké tresty, jen proto, že jsou to zvířata?

Michaela Rückerová (Sadská, 2026-06-16)

#150355

Podepisuji, protože by se měla vláda okamžitě probrat

Lucie Dušková (Praha, 2026-06-16)

#150356

Tohle se nesmí dít a i přesto ze to to ve světě bude dít dál všude, tak chceme vyšší TRESTY!!! Trhá mi to srdce když to vidím…

Eliška Kučerová (Havířov, 2026-06-16)

#150358

Nesnesu, když se ubližuje zvířatům.

Gabriela Mošova (Kobeřice, 2026-06-16)

#150362

Podepisují, protože týrání bezbrannych zvířat je ohavne a musí být potrestano...n3smi se přehlížet!!

Radka Podešvova (Vsetin, 2026-06-16)

#150365

“Tresty” za týrání zvířat jsou nepřijatelné, neúměrné spáchaným činům

Natálie Badinová (Ivančice, 2026-06-16)

#150366

Podepisuji, protože jsem pro zvýšení trestů za týrání zvířat.

Šárka Bubeníčková (Náchod, 2026-06-16)

#150369

Podepisují, protože se mi nelíbí, co se děje se zvířátky, klece, řetězi, venku v zimě....

Zdeňka Sedláčková (Olomouc, 2026-06-16)

#150371

Souhlasím ,aby se konečně začalo přísně a exemplárně trestat týrání zvířat, tak, aby to bylo odstrašujícím příkladem !
Hana Dvořáková

Hana Dvořáková (Týnec Nad Sázavou, 2026-06-16)

#150373

NEsouhlasim s týraním sou to psychopati ti co to delaj a chudaci zvirata si to nezaslouzi

David Pavlik (Kuřim, 2026-06-16)

#150378

Musíme bojovat za ty, co sami nemůžou!!

Klára Říha Malá (Klášterec nad Ohří, 2026-06-16)

#150382

To co jsem vcera videla v televizi, nesmi tomu debilovi jen tak projit!!!! A nesmi k tomu dochazet vubec, ani nikde jinde.

Lucie Fabiankova (Roztoky, 2026-06-16)

#150386

Protože zvířata jsou pro mě víc než lidi.

Romana Mádlová (Ostroměř, 2026-06-16)

#150390

By lidé, kteří týrají zvířata měli jit do vězení.

Adéla Boušková (Litomyšl, 2026-06-16)

#150393

Podepisují , protože tohle je odporné. Sama mám vymodleneho pejska a tohle je nepřijatelné.

Nikol Macounová (Jeseník, 2026-06-16)

#150399

.

Aneta Žáčková (Hýskov, 2026-06-16)