ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#149003
Podepisuji protoze urady nejednaji meli by ty lidi pozavirat!!!!Tereza Lavická (Havířov, 2026-06-15)
#149004
Podpisujem preto lebo chcem aby boli tresty za tyranie zvierat!!!!!! Vazánie a zákaz mať dozivny vlastniť zvieraNina Hutarova (Oslany, 2026-06-15)
#149008
Podepisují, protože se už musí konečně zatavit týrání všech zvířat.Monika Lostakova (monikalostakova3@gmail.com, 2026-06-15)
#149011
Jsem proti týrání zvířat.Kateřina Šišková (Jáchymov, 2026-06-15)
#149017
Zvíře je víc než jen objekt, je to čistý tvor který dokáže cítit.Patrik Schücker (České Budějovice, 2026-06-15)
#149036
Miluji zvířata a žádné si nezaslouží trpětLenka Horcikova (Česká Lípa, 2026-06-15)
#149040
Zvirata maji pravo na důstojný život, cití lásku, bolest stejně jako my.Ale ta jejich láska je čista, stejně jako jejich duše
Hana Belanska (Blansko, 2026-06-15)
#149052
Žádame vyšší tresty za tyrani zvířat!!Scarlett Ochodnicka (Praha, 2026-06-15)
#149053
Jak málo kauz bylo dotaženo do konce mě dostalo do kolenMagda Pirasová (Písek, 2026-06-15)
#149059
Protože mi neni jedno, jak lidi zachází se zvířaty, jako by to byla nějaká věc a ne živý tvor..Marie Charvátová (Červené Janovice, 2026-06-15)
#149062
Podepisuji aby se ty zrůdy dostaly klidně i za mříže.Zuzana Obermajerová (Žamberk, 2026-06-15)
#149075
Podepisuji, souhlasím s odebrání pejsků a trest pro toho hajzla.Dana Paříková (Luštěnice, 2026-06-15)
#149079
Psi musí okamžitě do bezpečí a zrůda potrestat tučnou pokutou a zákazem chovu zvířat.Dana Studená (Bystřice pod Hostýnem, 2026-06-15)
#149081
Zvířata jsou čisté a nevinné duše, které nám naprosto věří a pak jim nějaký hajzl takhle ublíží.Lucie Firmanová (Liberec, 2026-06-15)
#149082
Miluji zvířata a nenávidím když jim někdo ubližujeDalibor Mikolas (Topolná, 2026-06-15)
#149086
Týrání se musí řešit okamžitěMartina Ďurišová (Liteň, 2026-06-15)
#149090
Podepisuji , protože chci abychom se ke zvířatům chovali slušně. Nejsou tu od toho, abychom si na nich vybíjeli zlost a svoje mindráky. Takovýhle lidi patří za mříže. Nechápu jak je možné , že náš systém neustále selhává.Marie Smetanová (Dolní Krupá 113, 2026-06-15)
#149095
Týrání, hrubé zacházení se zvířaty je nelidskost a musí být v naší zemi jasně vidět, jaké hodnoty vyznaváme a jaké ne. Žadám o tvrdé tresty pro ty, kdo ubližují zvířatúm, takové aby je to odradilo, aby sj to za rámeček nedali. Zvíře není věc. Je to zivá citíci bytost.Irena Targoszova (Ostrov, 2026-06-15)
#149101
Podepisují protože týrání zvířat je nezákonnéInga Heimlichova (Znojmo, 2026-06-15)
#149108
Som proti týraniu bezbranných zvierat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Miroslava Lukáčová (Piešťany, 2026-06-15)
#149111
Jsem proti týrání zvířat a chci opravdové trestyKateřina Miňovská (Děčín, 2026-06-15)
#149115
Nesnesu týrání zvířat.Alexandra Zamorska (sasina7825@googlemail.com, 2026-06-15)
#149117
Všetky zvieratá sú cítiace bytosti !!! A musíme chrániť aj ich !!! Nielen ľudí pretože práve ľudia sú tí čo ubližujú !!! Už toho bolo dosť .. stále len napomenutia za tyranie alebo sa všetko zametie pod koberec !!! Už máme toho všetci dosť !!! Prísnejšie tresty pre každého kto týra zvieratá !!!Veronika Valachová (Čachtice, 2026-06-15)
#149125
Podepisuji, protože se mi chce brečet z toho, co se děje ve Chvalkovicích a nenajde se nikdo, kromě jedné paní, kdo by bezbranným psům pomohl.Lenka Doležalová (Praha 10, 2026-06-15)
#149131
Jsem proti týrání zvířat.Zdeňka Cibulková (Teplice, 2026-06-15)
#149134
Podepisuji, protože z pohledu na jakékoliv týrané zvíře se mi vaří krev. Tito "páníčci" si nezaslouží žádnou umírněnost.Matyáš Fák (Hromnice, 2026-06-15)
#149152
Jsem proti týrání zvířat!!!Kateřina Novotná (Prachatice, 2026-06-15)
#149154
Nenávidím násilí na bezbranných tvorech.Jaroslava Nováková (Rumburk, 2026-06-15)
#149158
ZASTAVME TÝRANIE ZVIERAT🙏MÁRIA KUČEROVÁ (BRATISLAVA, 2026-06-15)
#149164
Týrání zvířat do Evropy nepatří!!!Miloš Miličevič (TEPLICE, 2026-06-15)
#149165
Podepisuji, a silou nás všech a těch, kteří upravují zákony vyzývám, aby tak činili okamžitě. Už mě fakt nebaví, jak se podmínkou trestají trestné činy na zvířatech. Nechceme násilí, cheme spravedlnost a ochranu pro zvířata!!! Žádné řeči, ale důkazy. Začněte ihned a současně zakažte lidem, aby chovali zvířata, když se k nim neumí chovat s lidskostí a péčí. A současně zakažte, aby si lidé, kteří nemají sami ani na základní živobytí mohli koupit či zadarmo vzít štěně či kočku do "péče".Simona Štarmanová (Praha, 2026-06-15)
#149166
Nedokážu se už dívat na to, jak lidé dokážou být krutí. Chci pro zvířata to nejlepší a bolí mě srdce z toho, čeho jsou lidé schopni. Zvířata si zaslouží lásku, jako kdokoliv jiný. Jsou to duše se srdcem, největší láskou. Týrání musí skončit jednou provždy.Ryklová Ryklová (Mladá Boleslav, 2026-06-15)
#149170
Stop týrání zvířat, pořádný trest, aby si to každý rozmyslel.Michaela Přijmeni (Praha, 2026-06-15)
#149180
Podepisuji za vyšší tresty ,proti týrání zvířat!!!Gabriela Abrlova (Opava, 2026-06-15)
#149181
Protože už se musí něco změnit. Zvířata za sebe mluvit nemůžou a když řvou bolestí, stejně jsou k tomu lidi lhostejní. Kdyby se týrání oplácelo, jak by si to lidi rozmysleli, jestli někomu ublíží nebo ne!Veronika Kutílková (Labské Chrčice, 2026-06-15)
#149185
Neviem či to budete akceptovať ked som zo Slovenska.ale určite som za prísnejšie tresty za týranie zvierat!to im nestačilo video kde ten kreten kopal do psíka?😢😢bolo to tam jasne vidieť ako ho týral.a dokonca to aj susedia potvrdili.čo sa musí ešte stať?veď bol agresivny aj na tu pani.nechápem na čo je vlastne RVPS,nič nerobia pre zvieratká😡Jana Hromadová (Prievidza, 2026-06-15)
#149191
Podepisují, protože je nezbytné chránit slabé a zranitelné. To jsou děti, zvířata a senioři.Člověk musí nést zodpovědnost za své jednání. Zvíře nemůže samovolně změnit podmínky, ve kterých je drženo a nemůže si ani samo říci o pomoc. Je již mnohokrát dokázáno, že zvířata mají kromě biologických potřeb také emoční prožívání a vedou citový život.
Pokud člověk není schopen zajistit potřeby a péči o zvíře, které je na něm závislé, nebo se stává přímo pro zvíře ohrožením, je nezbytné, aby nesl odpovědnost a byl potrestán.
Tato petice nechť je dalším z argumentů, proč zvýšit sankce a trestní opatření ve věcech zvířat
Kristyna Šinko Mikésková (Plzeň, 2026-06-15)