ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#148807
Protože musíme zpřísnit tresty za týráníFilip Blahuta (Baška, 2026-06-15)
#148809
Miluju vše živéMartin Kadubec (Kyjov, 2026-06-15)
#148824
Podepisuji, protože zvířata si nedokáží samotné otevřít lednici, pustit vodu z kohoutku, ani jit do restaurace. V našem státě je nepochopitelné, že za týrání zvířat a znasilneni je tak malá sazba, ale za drogy tak vysoká, přitom ten člověk ničí sám sebe a ne někoho okolo.Michal Medviď (Karviná, 2026-06-15)
#148834
Agresivita vybíjená na zvířatech je čistá zloba a nenávist v samotné podstatě jedince. Měl by za týrání sedět déle.Lucie Mašková (Chlumec nad Cidlinou, 2026-06-15)
#148837
Podepisuji, protože týrání zvířat je neodpustitelné tak stejně, jako týrání/ubližování lidem.Lubomír Vítkovič (Brno, 2026-06-15)
#148838
Je to nutnost.Michal Opluštil (Jilemnice, 2026-06-15)
#148839
Protože už toho mám dost !!!Michaela Doležilová (Roudnice nad Labem, 2026-06-15)
#148840
Podepisuji, protože nesouhlasím s týráním zvířat. Zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, strach i radost, a zaslouží si respekt a ochranu. Chci podpořit opatření, která pomohou zabránit krutému zacházení se zvířaty a zajistí jim lepší podmínky pro životMiroslav Studnička (Osek, 2026-06-15)
#148842
protože zvířata se musí chránitDominik Horák (praha, 2026-06-15)
#148844
Podepisuji, protože chci vyšší tresty.. Sama mám pejska a nechci aby ostatní zvířata trpěliTereza Třešňáková (Praha 10, 2026-06-15)
#148846
Podepisuji, protože si myslím ze by měli být větší tresty za týrání zvířatDaniel Slunečko (Praha, 2026-06-15)
#148850
Podepisuji protože miluju zvířata a jakékoliv týrání je mi težce proti srsti a nechápu, protože se stále točíme v kruhu tyranů a stále vidám videa, kde individua týrají nevinná zvířata.Věra Hlůžková (Praha, 2026-06-15)
#148852
Tresty jsou stále nízké tyto zvířata nám důvěřují a pak je tam někdo množí nebo týrá a dostane 5 let ?Miroslav Límon (Mladá Boleslav, 2026-06-15)
#148854
Nechci, aby se takhle zacházelo s nezraněnými tvory.Vladimir Rapant (Dobromilice, 2026-06-15)
#148859
Podepisuji petici proti týrání zvířat, protože chci, aby ten, kdo takové činy páchá na bezbranných tvorech, byl náležitě a tvrdě potrestán.Dagmar Bílek (Dolní Břežany - Lhota, 2026-06-15)
#148862
Podepisuji, protože s myšlenkou petice naprosto souhlasím a je za mě nepřípustné, aby se takhle chovalo ke zvířatům (Jako třeba k fence, popsané v petici - za mě hrůza).Max Brož (Vodňany, 2026-06-15)
#148868
Není možné, abychom toto jednání v dnešní době nechali jen tak. Zvířata nemohou sdělit, že jim někdo ubližuje. Práce SVS se jeví jako bezzubá.Stanislava Schwarzkopfová (Banín, 2026-06-15)
#148871
Důrazně se zasazuji o zásadně přísnější tresty za týrání zvířat a za větší pravomoce orgánů, které by mohly v takových případech zasáhnout v co nejrychlejším možném čase ve prospěch týraných zvířat.Andrea Ejiofor (Praha, 2026-06-15)
#148877
protože kdo jiný jim pomůže, když ne my...Kamila Nováková (Velké Meziříčí, 2026-06-15)
#148880
Tohle se nesmí dítJana Michalcová (Holice, 2026-06-15)
#148881
Mi na zvířatech zalezi! Nemaji hlas a proto my jsme ten jejich.Karolina Lexová (Olomouc, 2026-06-15)
#148886
Neni mozne aby se nekdo takhle choval ke zviratum !Markéta Kašubjaková (Chomutov, 2026-06-15)
#148887
Podepisuji, protože celá tato byrokracie selhává, kontroly jsou nedostatečné a dokud nebudou padat tresty v řádech několika let odnětí svobody za tyto hrůzné násilné činy, tak narušení jedinci mezi námi tuto činnost budou páchat dále.Karolina Tichá (Nová Role, 2026-06-15)
#148891
Psi jsou naši, přátelé členové rodiny. Odjakživa a to co vidím jak mlátí až do krve svého přítele, který by dal za svého pana život tak mu ubližovat. Už mám toho dost musí se s tím něco dělat..Jan Kevezsda (Brno - Žebětín, 2026-06-15)
#148892
Protoze lidi jsou kurvy a nevi jak se maji chovat k totalne nevinnym stvorenim, ktery ne nemohou branit! Internet je plny pejsku, ktery hledaji domov, protoze jsou odebrany z mnoziren nebo od podobnych magoru jako je tenhle! Je to na videu, a vsichni odmitaji zasahnout?Kam tohle speje!
Kateřina Hájková (Liberec, 2026-06-15)
#148895
Zvířata cítí bolest a strach a hlad stejně jako každý tvor a za tyrání a bití a tyrání hladem by měli padat tvrdé adekvátní tresty pro tyrany !!! Konec se směšnými soudními podmínkami jednou provždy!!!!!Barbora Stelzigová (Český Brod, 2026-06-15)
#148899
Podepisuji protože zvířata mají mít stejný práva jako lidé.Patrik Kolbaba (Pardubice, 2026-06-15)
#148904
mi trha srdce kdyz nekdo tyra zvire. zabranme tyraniSoňa Jiříkova (Praha, 2026-06-15)
#148914
Nesnáším násilí na bezbranných tvorech.Tereza Mrázková (Vejprnice, 2026-06-15)
#148916
Je potřeba zvířátka chránit! Ne jim ubližovat!Už dávno je potřeba něco změnit!
Jaroslava Suchanová (Plzeň, 2026-06-15)
#148923
Podepisuji, protože mi to není lhostejné.Patricie Rokytenská (Vochov, 2026-06-15)
#148930
Souhlasím s vysokými tresty za týrání zvířat, žádám vás, jako daňový poplatník ČR, aby jste se s podporou nás všech zasadili o zákony s tvrdými postihy pro lidi, kteří bez ostychu týrají zvířata !Hana Schlager (Jedovnice, 2026-06-15)
#148932
Podepisují, protože už mám plné zuby toho,jak PČR, soudy a úřady činné v trestním řízení kryjí kriminálníky (tyrany zvířat). #mamtohodostOndra Jaroň (Nový Jičín, 2026-06-15)
#148933
Týrání zvířat považuji za odporné a nelidské.Ondřej Ťupa (Olší, 2026-06-15)
#148937
Horackova JozefinaJozefina Horackova (Bratislava, 2026-06-15)
#148938
Protože mi nepřijdou adekvátní tresty za týrání zvířat.Jan Fajer (Trutnov, 2026-06-15)
#148939
Mám rád zvířátkaMarian Peter (Karviná, 2026-06-15)
#148950
To co se děje , je už dále neúnosné. Směšné tresty mě opravdu vytáčí....opravdu chceme čekat na to, až si to tyrani natrénují na zvířatech a půjdou to samé dělat lidem? Já ne a proto podepisuji tuto petici !Monika Lukášová (Klatovy, 2026-06-15)
#148952
Podepisuji protoze nechci aby se tohle delo zviratum!Lukáš Derych (Přerov, 2026-06-15)
#148962
Protože zvířata nejsou věci!Eva Dvořáková (Babice u Rican, 2026-06-15)
#148963
Požadují tvrdči tresty za týrání zvířat.Jana Hradilová (Ostrava, 2026-06-15)
#148969
To má smysl a měl by za tím stát stát.Daniel Šmrha (Františkovy Lázně, 2026-06-15)
#148970
Podepisuji, protože takovýhle člověk nemá co mít zvířata!Rut Slovakova (Uherské Hradiště, 2026-06-15)
#148974
Je neskutečné, jak nízké tresty za týrání zvířat jsou v ČR!!! Musíme ti změnit.Lucie Gruberová (Kulířov, 2026-06-15)
#148976
Týrání zvířat je jako týrání lidí!!MARCEL GABRIEL (Vinary, 2026-06-15)
#148980
Mám ráda zvířataIveta Kyselkova (Poddubí, 2026-06-15)
#148981
Nesmí se takové chování přehlížet!Kateřina Brzková (Telč, 2026-06-15)
#148982
Neverim, ze nizke tresty pomuzou k naprave. Neovlivni to nic. Verim, ze vyssi trest, bud udrzi toho cloveka delsi dobu od zvirat nebo si snad recidivu i rozmysli. Neverim, ze clovek co ublizi zvireti, neni schopny ublizit i cloveku.Katarína Tomšová (Praha, 2026-06-15)
#148983
Podepisuji,a doufám,že takový psychopati budou do konce života trpět..je mi z českých soudů a zákonů na zvraceníMartin Novák (Nový Bor, 2026-06-15)
#148991
Podepisuji, protože zvířata si zaslouží naši ochranu, ne krutost. Mám pejska a nedokážu si ani představit, že by někdo vědomě ubližoval tak krásným, věrným a nevinným stvořením. Je mi z toho upřímně smutno a zle.Julia Iantos (Praha, 2026-06-15)
#148994
Protože jsou tresty stále směšné a tím trochu, trochu víc, postrádají smysl?(Ve zkratce)
Miroslav Bednár (Prachatice, 2026-06-15)
#148997
Nenávidím když jakékoliv zvířata trpí a ke všemu jen díky člověku !!!!Simona Mašková (České Budějovice, 2026-06-15)
#149000
Neschvaluji bití zvířat!!!!Marie Štěpánková (Jeníkovice, 2026-06-15)