Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#148807

Protože musíme zpřísnit tresty za týrání

Filip Blahuta (Baška, 2026-06-15)

#148809

Miluju vše živé

Martin Kadubec (Kyjov, 2026-06-15)

#148824

Podepisuji, protože zvířata si nedokáží samotné otevřít lednici, pustit vodu z kohoutku, ani jit do restaurace. V našem státě je nepochopitelné, že za týrání zvířat a znasilneni je tak malá sazba, ale za drogy tak vysoká, přitom ten člověk ničí sám sebe a ne někoho okolo.

Michal Medviď (Karviná, 2026-06-15)

#148834

Agresivita vybíjená na zvířatech je čistá zloba a nenávist v samotné podstatě jedince. Měl by za týrání sedět déle.

Lucie Mašková (Chlumec nad Cidlinou, 2026-06-15)

#148837

Podepisuji, protože týrání zvířat je neodpustitelné tak stejně, jako týrání/ubližování lidem.

Lubomír Vítkovič (Brno, 2026-06-15)

#148838

Je to nutnost.

Michal Opluštil (Jilemnice, 2026-06-15)

#148839

Protože už toho mám dost !!!

Michaela Doležilová (Roudnice nad Labem, 2026-06-15)

#148840

Podepisuji, protože nesouhlasím s týráním zvířat. Zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, strach i radost, a zaslouží si respekt a ochranu. Chci podpořit opatření, která pomohou zabránit krutému zacházení se zvířaty a zajistí jim lepší podmínky pro život

Miroslav Studnička (Osek, 2026-06-15)

#148842

protože zvířata se musí chránit

Dominik Horák (praha, 2026-06-15)

#148844

Podepisuji, protože chci vyšší tresty.. Sama mám pejska a nechci aby ostatní zvířata trpěli

Tereza Třešňáková (Praha 10, 2026-06-15)

#148846

Podepisuji, protože si myslím ze by měli být větší tresty za týrání zvířat

Daniel Slunečko (Praha, 2026-06-15)

#148850

Podepisuji protože miluju zvířata a jakékoliv týrání je mi težce proti srsti a nechápu, protože se stále točíme v kruhu tyranů a stále vidám videa, kde individua týrají nevinná zvířata.

Věra Hlůžková (Praha, 2026-06-15)

#148852

Tresty jsou stále nízké tyto zvířata nám důvěřují a pak je tam někdo množí nebo týrá a dostane 5 let ?

Miroslav Límon (Mladá Boleslav, 2026-06-15)

#148854

Nechci, aby se takhle zacházelo s nezraněnými tvory.

Vladimir Rapant (Dobromilice, 2026-06-15)

#148859

Podepisuji petici proti týrání zvířat, protože chci, aby ten, kdo takové činy páchá na bezbranných tvorech, byl náležitě a tvrdě potrestán.

Dagmar Bílek (Dolní Břežany - Lhota, 2026-06-15)

#148862

Podepisuji, protože s myšlenkou petice naprosto souhlasím a je za mě nepřípustné, aby se takhle chovalo ke zvířatům (Jako třeba k fence, popsané v petici - za mě hrůza).

Max Brož (Vodňany, 2026-06-15)

#148868

Není možné, abychom toto jednání v dnešní době nechali jen tak. Zvířata nemohou sdělit, že jim někdo ubližuje. Práce SVS se jeví jako bezzubá.

Stanislava Schwarzkopfová (Banín, 2026-06-15)

#148871

Důrazně se zasazuji o zásadně přísnější tresty za týrání zvířat a za větší pravomoce orgánů, které by mohly v takových případech zasáhnout v co nejrychlejším možném čase ve prospěch týraných zvířat.

Andrea Ejiofor (Praha, 2026-06-15)

#148877

protože kdo jiný jim pomůže, když ne my...

Kamila Nováková (Velké Meziříčí, 2026-06-15)

#148880

Tohle se nesmí dít

Jana Michalcová (Holice, 2026-06-15)

#148881

Mi na zvířatech zalezi! Nemaji hlas a proto my jsme ten jejich.

Karolina Lexová (Olomouc, 2026-06-15)

#148886

Neni mozne aby se nekdo takhle choval ke zviratum !

Markéta Kašubjaková (Chomutov, 2026-06-15)

#148887

Podepisuji, protože celá tato byrokracie selhává, kontroly jsou nedostatečné a dokud nebudou padat tresty v řádech několika let odnětí svobody za tyto hrůzné násilné činy, tak narušení jedinci mezi námi tuto činnost budou páchat dále.

Karolina Tichá (Nová Role, 2026-06-15)

#148891

Psi jsou naši, přátelé členové rodiny. Odjakživa a to co vidím jak mlátí až do krve svého přítele, který by dal za svého pana život tak mu ubližovat. Už mám toho dost musí se s tím něco dělat..

Jan Kevezsda (Brno - Žebětín, 2026-06-15)

#148892

Protoze lidi jsou kurvy a nevi jak se maji chovat k totalne nevinnym stvorenim, ktery ne nemohou branit! Internet je plny pejsku, ktery hledaji domov, protoze jsou odebrany z mnoziren nebo od podobnych magoru jako je tenhle! Je to na videu, a vsichni odmitaji zasahnout?
Kam tohle speje!

Kateřina Hájková (Liberec, 2026-06-15)

#148895

Zvířata cítí bolest a strach a hlad stejně jako každý tvor a za tyrání a bití a tyrání hladem by měli padat tvrdé adekvátní tresty pro tyrany !!! Konec se směšnými soudními podmínkami jednou provždy!!!!!

Barbora Stelzigová (Český Brod, 2026-06-15)

#148899

Podepisuji protože zvířata mají mít stejný práva jako lidé.

Patrik Kolbaba (Pardubice, 2026-06-15)

#148904

mi trha srdce kdyz nekdo tyra zvire. zabranme tyrani

Soňa Jiříkova (Praha, 2026-06-15)

#148914

Nesnáším násilí na bezbranných tvorech.

Tereza Mrázková (Vejprnice, 2026-06-15)

#148916

Je potřeba zvířátka chránit! Ne jim ubližovat!
Už dávno je potřeba něco změnit!

Jaroslava Suchanová (Plzeň, 2026-06-15)

#148923

Podepisuji, protože mi to není lhostejné.

Patricie Rokytenská (Vochov, 2026-06-15)

#148930

Souhlasím s vysokými tresty za týrání zvířat, žádám vás, jako daňový poplatník ČR, aby jste se s podporou nás všech zasadili o zákony s tvrdými postihy pro lidi, kteří bez ostychu týrají zvířata !

Hana Schlager (Jedovnice, 2026-06-15)

#148932

Podepisují, protože už mám plné zuby toho,jak PČR, soudy a úřady činné v trestním řízení kryjí kriminálníky (tyrany zvířat). #mamtohodost

Ondra Jaroň (Nový Jičín, 2026-06-15)

#148933

Týrání zvířat považuji za odporné a nelidské.

Ondřej Ťupa (Olší, 2026-06-15)

#148937

Horackova Jozefina

Jozefina Horackova (Bratislava, 2026-06-15)

#148938

Protože mi nepřijdou adekvátní tresty za týrání zvířat.

Jan Fajer (Trutnov, 2026-06-15)

#148939

Mám rád zvířátka

Marian Peter (Karviná, 2026-06-15)

#148950

To co se děje , je už dále neúnosné. Směšné tresty mě opravdu vytáčí....opravdu chceme čekat na to, až si to tyrani natrénují na zvířatech a půjdou to samé dělat lidem? Já ne a proto podepisuji tuto petici !

Monika Lukášová (Klatovy, 2026-06-15)

#148952

Podepisuji protoze nechci aby se tohle delo zviratum!

Lukáš Derych (Přerov, 2026-06-15)

#148962

Protože zvířata nejsou věci!

Eva Dvořáková (Babice u Rican, 2026-06-15)

#148963

Požadují tvrdči tresty za týrání zvířat.

Jana Hradilová (Ostrava, 2026-06-15)

#148969

To má smysl a měl by za tím stát stát.

Daniel Šmrha (Františkovy Lázně, 2026-06-15)

#148970

Podepisuji, protože takovýhle člověk nemá co mít zvířata!

Rut Slovakova (Uherské Hradiště, 2026-06-15)

#148974

Je neskutečné, jak nízké tresty za týrání zvířat jsou v ČR!!! Musíme ti změnit.

Lucie Gruberová (Kulířov, 2026-06-15)

#148976

Týrání zvířat je jako týrání lidí!!

MARCEL GABRIEL (Vinary, 2026-06-15)

#148980

Mám ráda zvířata

Iveta Kyselkova (Poddubí, 2026-06-15)

#148981

Nesmí se takové chování přehlížet!

Kateřina Brzková (Telč, 2026-06-15)

#148982

Neverim, ze nizke tresty pomuzou k naprave. Neovlivni to nic. Verim, ze vyssi trest, bud udrzi toho cloveka delsi dobu od zvirat nebo si snad recidivu i rozmysli. Neverim, ze clovek co ublizi zvireti, neni schopny ublizit i cloveku.

Katarína Tomšová (Praha, 2026-06-15)

#148983

Podepisuji,a doufám,že takový psychopati budou do konce života trpět..je mi z českých soudů a zákonů na zvracení

Martin Novák (Nový Bor, 2026-06-15)

#148991

Podepisuji, protože zvířata si zaslouží naši ochranu, ne krutost. Mám pejska a nedokážu si ani představit, že by někdo vědomě ubližoval tak krásným, věrným a nevinným stvořením. Je mi z toho upřímně smutno a zle.

Julia Iantos (Praha, 2026-06-15)

#148994

Protože jsou tresty stále směšné a tím trochu, trochu víc, postrádají smysl?
(Ve zkratce)

Miroslav Bednár (Prachatice, 2026-06-15)

#148997

Nenávidím když jakékoliv zvířata trpí a ke všemu jen díky člověku !!!!

Simona Mašková (České Budějovice, 2026-06-15)

#149000

Neschvaluji bití zvířat!!!!

Marie Štěpánková (Jeníkovice, 2026-06-15)