ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#148601
podepisuju protože chci z výšit tresty za týrání zvířatVojtěch Petráček (Lichoceves, 2026-06-14)
#148603
Mi záleží na zvířatech stejně tak jako na lidech, pokud může člověk za vraždu dostat přes 10 let, proč by nemohl dostat člověk za vraždu zvířete alespon 5Teodor Wollmuth (Třebíč, 2026-06-14)
#148609
Mnoho utrápených zvířat by si zasloužila lepší život, někteří lidé jim to ale ne dopřejí ale jen zhorší. Lidi kteří trápí zvířata je berou jako věc či jako majetek což je špatně. Zvířata jsou taky živé bytosti.Šimon Havlíček (Klatovy, 2026-06-14)
#148616
Podepisuji protože zvířata si zaslouží spravedlnostWinona Dragonari (Nepomuk, 2026-06-14)
#148618
Podepisuji to protože, srdce mi puká když vidím jak nízké tresty dostávají lidé za brutalitu páchanou na zvířatech. Plně podporuji tuto petic. Zvířata nemají vlastní hlas, proto musíme být jejich hlasem my. Současné tresty jsou směšné a nefunkční :)Hana Rossmullerova (Cheb, 2026-06-14)
#148630
Souhlasím se vším uvedeným.A vadí mi mírné tresty za tyto zvěrstva.
Ondřej Kuba (Hodov, 2026-06-14)
#148647
Chci vyšší tresty pro lidi co týrají zvířataNataša Machalíková (Nový Bor, 2026-06-14)
#148649
Podepisuji protože by i zvířata měla mít práva jako myNicol Odehnalová (Brno, 2026-06-14)
#148650
Bo to neni spravedlivé, lidi jsou sviněEliška Burešová (Lysá nad labem, 2026-06-14)
#148651
Schvaluji vyšší tresty za týraní zvířat, protože je až směšné jak se zákon staví aktuálně k týráníJosef Mašek (Stružinec, 2026-06-14)
#148653
Podepisuji protože jsem sama zažila, když mi domu třikrát po sobě přisly mé kočky se zlomeným ocasem zbité a někým dokopané. Jako člověk, který miluje zvířata to pro mě bylo velmi bolestivé. Byla bych ráda, kdyby lidé co tyto věci dělají nestli adekvátní odpovednost za své činy.Klaudie Horáková (Nový Jičín, 2026-06-14)
#148655
Protože miluji zvířataFilip Meixner (Pňovice, 2026-06-14)
#148657
protoze lidi co tyraj zvirata by nemeli mit pravaNikol Kupkova (Štramberk, 2026-06-14)
#148658
Podepisuji, protože je důležité, aby se týrání zvířat nebralo, jako samozřejmost a aby byli tresty za tyto činy adekvátní.Nikola Blažková (Kobeřice u Brna, 2026-06-14)
#148661
Týranie zvierat nie je normálne a preto sa musí zakročiť tvrdšie pretože to bude správne.Viktória Hrabovská (Košice, 2026-06-14)
#148669
Myslím si, že je důležité podepsat petici proti týrání zvířat, protože zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest a utrpení stejně jako my. Nemohou se sama bránit ani upozornit na to, že jim někdo ubližuje. Podpisem petice můžeme vyjádřit svůj nesouhlas s týráním zvířat a podpořit snahu o jejich lepší ochranu. I jeden podpis může přispět k tomu, aby se tomuto problému věnovala větší pozornost a aby se zlepšily podmínky pro zvířata.“Pavlína Hrušková (Karlovy Vary, 2026-06-14)
#148673
Nikdy jsem neměl domácí zvíře, ale záleží mi na nich. Chci přísnější tresty pro lidi co páchají zlo na zvířatech.Samuel Vrubel (Ostrava, 2026-06-14)
#148679
Někdo může argumentovat že to jsou jen zvířata, ale přihlížet na to jak si nějaký blbec koupí mazlíčka a pak ho má v kotci celý život mlátí a tak dále.Adrian Pavel Jíra (Kšely, 2026-06-14)
#148684
Podepisuji, protože by ty tresty měli být milionkrát vyšší, a i to je málo.Radek Provazník (Řetůvka, 2026-06-14)
#148690
mi prijde absurdni jak male tresty se davaji za tyrani zviratMikuláš Straka (Hustopeče, 2026-06-14)
#148691
Podepisuji protože, zvířata by už nadále neměli být týrané a kočky by neměli nekastrované pobýhat po městech, kvůli nezodpovědným majitelům.Kristýna Klimková (Olomouc, 2026-06-14)
#148692
Podepisuji aby se něco konečně změnilo k lepšímuRichard Psota (Znojmo, 2026-06-14)
#148697
Podepisuji, protože je strašné, jak malé tresty jsou teď za toto.Tomáš Lejček (Zeleneč, 2026-06-14)
#148709
Se to v Cesku malo resiHelena Vysloužilová (Šternberk, 2026-06-14)
#148713
Mam psaLucie Pavelková (Frýdek-Místek, 2026-06-14)
#148718
protože, není správně aby člověk co utrápil psy si šel jen na pár let sednout nebo "jen" zaplatil pokutu.Stanislav Hlaváč (Mohelnice, 2026-06-14)
#148724
Protože miluji zvířata.Jakub Sekanina (Olomouc, 2026-06-14)
#148740
Souhlasím s vyššími tresty za týrání zvířat! Zvířata nemohou za to, že jejich ,,páníčkové" si na nich vybíjejí vztek a oni se nemají jak bránit!Vojtěch Ruml (Mladá Boleslav, 2026-06-14)
#148741
Podepisuji, protože ze s tím souhlasím a myslím si že by se to mělo více řešit.Lukáš Vostřel (Přelouč, 2026-06-14)
#148749
Podepisuji, protože v naší civilizované společnosti nemám pro ubližování němým tvářím pochopení.Matěj Novotný (Vyškov, 2026-06-14)
#148750
To co si lidé dovolí udělat je nemožné a naše vláda ani zákony s tím nic nedělají a přitom zvířata za nic nemohou. Lidé co něco takového dělají jsou zrůdy a já slibuji že budu bojovat za jejich ochranu do konce života.Julie Mavrevová (Frýdek-Místek, 2026-06-14)
#148755
Zvířátka jsou chudáci.Jonáš Motyka (Hradčany, 2026-06-14)
#148759
Je mi líto pejsků a kočiček o který není správně postaráno.Matyáš Urbánek (Velké Němčice, 2026-06-14)
#148777
Protože týrání zvířat je stejně závážné jako týrání člověka a mělo by se trestat stejně.Daniel Kula (Brno-maloměřice A Obřany, 2026-06-14)
#148783
protože lidi jsou fakt hovada.Adam Krajčík (Žilina, 2026-06-14)
#148784
Podepisuji protože tresty za týrání zvířat nejsou v dnešní dobe i v minulosti adekvátní.Dana Urbancová (Rouchovany, 2026-06-14)
#148788
Podepisuji, protože zvířata si zaslouží více respektu a lidi více trestů.Nela Hložková (vracov, 2026-06-14)
#148791
žádné zvíře si nezaslouží být tyrané, nemaji se jak bránit nemohou nic rict ani nijak rozhodovat. Všechny zvířata si zaslouží jedine lasku a nehu!!!nikola vaculova (Chropyně, 2026-06-14)
#148793
Chci, aby lidi, kteří zvířata týrají, trpěli při nejmenším stejně, jako tato zvířata. Zaslouží si vysoké tresty ekvivalentní k trestu za pokus o vraždu, potažmo vraždu.Filip Kršňák (Ostrava, 2026-06-14)
#148796
Podepisuji, protože týrání zvířat je něco nepředstavitelné odporné a nelidské doufám že se to zlepšíAndrej Kubicek (Slavkov u Brna, 2026-06-15)
#148797
tento zákon už měl dávno platit a je směšné, že tomu tak ještě není. Nejlepší by byl dát smrt za smrt, a týrání za týrání ale..Martina Holá (Bystřice nad Pernštejnem, 2026-06-15)
#148798
Podepisuji, protože si myslím, že zvíře není věc, je to živý tvor a tak by se k němu mělo přistupovat. Za týrání a ubližování daleko větší tresty než jsou doposud.Simona Indráčková (Rouchovany, 2026-06-15)
#148799
Na světě je až moc zlosti a lidé co si ji vybijí na nebohém zvířeti jsou zrůdy a měli by trpět .Kristýna Pavlásková (Česká Třebová, 2026-06-15)