Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#148601

podepisuju protože chci z výšit tresty za týrání zvířat

Vojtěch Petráček (Lichoceves, 2026-06-14)

#148603

Mi záleží na zvířatech stejně tak jako na lidech, pokud může člověk za vraždu dostat přes 10 let, proč by nemohl dostat člověk za vraždu zvířete alespon 5

Teodor Wollmuth (Třebíč, 2026-06-14)

#148609

Mnoho utrápených zvířat by si zasloužila lepší život, někteří lidé jim to ale ne dopřejí ale jen zhorší. Lidi kteří trápí zvířata je berou jako věc či jako majetek což je špatně. Zvířata jsou taky živé bytosti.

Šimon Havlíček (Klatovy, 2026-06-14)

#148616

Podepisuji protože zvířata si zaslouží spravedlnost

Winona Dragonari (Nepomuk, 2026-06-14)

#148618

Podepisuji to protože, srdce mi puká když vidím jak nízké tresty dostávají lidé za brutalitu páchanou na zvířatech. Plně podporuji tuto petic. Zvířata nemají vlastní hlas, proto musíme být jejich hlasem my. Současné tresty jsou směšné a nefunkční :)

Hana Rossmullerova (Cheb, 2026-06-14)

#148630

Souhlasím se vším uvedeným.
A vadí mi mírné tresty za tyto zvěrstva.

Ondřej Kuba (Hodov, 2026-06-14)

#148647

Chci vyšší tresty pro lidi co týrají zvířata

Nataša Machalíková (Nový Bor, 2026-06-14)

#148649

Podepisuji protože by i zvířata měla mít práva jako my

Nicol Odehnalová (Brno, 2026-06-14)

#148650

Bo to neni spravedlivé, lidi jsou svině

Eliška Burešová (Lysá nad labem, 2026-06-14)

#148651

Schvaluji vyšší tresty za týraní zvířat, protože je až směšné jak se zákon staví aktuálně k týrání

Josef Mašek (Stružinec, 2026-06-14)

#148653

Podepisuji protože jsem sama zažila, když mi domu třikrát po sobě přisly mé kočky se zlomeným ocasem zbité a někým dokopané. Jako člověk, který miluje zvířata to pro mě bylo velmi bolestivé. Byla bych ráda, kdyby lidé co tyto věci dělají nestli adekvátní odpovednost za své činy.

Klaudie Horáková (Nový Jičín, 2026-06-14)

#148655

Protože miluji zvířata

Filip Meixner (Pňovice, 2026-06-14)

#148657

protoze lidi co tyraj zvirata by nemeli mit prava

Nikol Kupkova (Štramberk, 2026-06-14)

#148658

Podepisuji, protože je důležité, aby se týrání zvířat nebralo, jako samozřejmost a aby byli tresty za tyto činy adekvátní.

Nikola Blažková (Kobeřice u Brna, 2026-06-14)

#148661

Týranie zvierat nie je normálne a preto sa musí zakročiť tvrdšie pretože to bude správne.

Viktória Hrabovská (Košice, 2026-06-14)

#148669

Myslím si, že je důležité podepsat petici proti týrání zvířat, protože zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest a utrpení stejně jako my. Nemohou se sama bránit ani upozornit na to, že jim někdo ubližuje. Podpisem petice můžeme vyjádřit svůj nesouhlas s týráním zvířat a podpořit snahu o jejich lepší ochranu. I jeden podpis může přispět k tomu, aby se tomuto problému věnovala větší pozornost a aby se zlepšily podmínky pro zvířata.“

Pavlína Hrušková (Karlovy Vary, 2026-06-14)

#148673

Nikdy jsem neměl domácí zvíře, ale záleží mi na nich. Chci přísnější tresty pro lidi co páchají zlo na zvířatech.

Samuel Vrubel (Ostrava, 2026-06-14)

#148679

Někdo může argumentovat že to jsou jen zvířata, ale přihlížet na to jak si nějaký blbec koupí mazlíčka a pak ho má v kotci celý život mlátí a tak dále.

Adrian Pavel Jíra (Kšely, 2026-06-14)

#148684

Podepisuji, protože by ty tresty měli být milionkrát vyšší, a i to je málo.

Radek Provazník (Řetůvka, 2026-06-14)

#148690

mi prijde absurdni jak male tresty se davaji za tyrani zvirat

Mikuláš Straka (Hustopeče, 2026-06-14)

#148691

Podepisuji protože, zvířata by už nadále neměli být týrané a kočky by neměli nekastrované pobýhat po městech, kvůli nezodpovědným majitelům.

Kristýna Klimková (Olomouc, 2026-06-14)

#148692

Podepisuji aby se něco konečně změnilo k lepšímu

Richard Psota (Znojmo, 2026-06-14)

#148697

Podepisuji, protože je strašné, jak malé tresty jsou teď za toto.

Tomáš Lejček (Zeleneč, 2026-06-14)

#148709

Se to v Cesku malo resi

Helena Vysloužilová (Šternberk, 2026-06-14)

#148713

Mam psa

Lucie Pavelková (Frýdek-Místek, 2026-06-14)

#148718

protože, není správně aby člověk co utrápil psy si šel jen na pár let sednout nebo "jen" zaplatil pokutu.

Stanislav Hlaváč (Mohelnice, 2026-06-14)

#148724

Protože miluji zvířata.

Jakub Sekanina (Olomouc, 2026-06-14)

#148740

Souhlasím s vyššími tresty za týrání zvířat! Zvířata nemohou za to, že jejich ,,páníčkové" si na nich vybíjejí vztek a oni se nemají jak bránit!

Vojtěch Ruml (Mladá Boleslav, 2026-06-14)

#148741

Podepisuji, protože ze s tím souhlasím a myslím si že by se to mělo více řešit.

Lukáš Vostřel (Přelouč, 2026-06-14)

#148749

Podepisuji, protože v naší civilizované společnosti nemám pro ubližování němým tvářím pochopení.

Matěj Novotný (Vyškov, 2026-06-14)

#148750

To co si lidé dovolí udělat je nemožné a naše vláda ani zákony s tím nic nedělají a přitom zvířata za nic nemohou. Lidé co něco takového dělají jsou zrůdy a já slibuji že budu bojovat za jejich ochranu do konce života.

Julie Mavrevová (Frýdek-Místek, 2026-06-14)

#148755

Zvířátka jsou chudáci.

Jonáš Motyka (Hradčany, 2026-06-14)

#148759

Je mi líto pejsků a kočiček o který není správně postaráno.

Matyáš Urbánek (Velké Němčice, 2026-06-14)

#148777

Protože týrání zvířat je stejně závážné jako týrání člověka a mělo by se trestat stejně.

Daniel Kula (Brno-maloměřice A Obřany, 2026-06-14)

#148783

protože lidi jsou fakt hovada.

Adam Krajčík (Žilina, 2026-06-14)

#148784

Podepisuji protože tresty za týrání zvířat nejsou v dnešní dobe i v minulosti adekvátní.

Dana Urbancová (Rouchovany, 2026-06-14)

#148788

Podepisuji, protože zvířata si zaslouží více respektu a lidi více trestů.

Nela Hložková (vracov, 2026-06-14)

#148791

žádné zvíře si nezaslouží být tyrané, nemaji se jak bránit nemohou nic rict ani nijak rozhodovat. Všechny zvířata si zaslouží jedine lasku a nehu!!!

nikola vaculova (Chropyně, 2026-06-14)

#148793

Chci, aby lidi, kteří zvířata týrají, trpěli při nejmenším stejně, jako tato zvířata. Zaslouží si vysoké tresty ekvivalentní k trestu za pokus o vraždu, potažmo vraždu.

Filip Kršňák (Ostrava, 2026-06-14)

#148796

Podepisuji, protože týrání zvířat je něco nepředstavitelné odporné a nelidské doufám že se to zlepší

Andrej Kubicek (Slavkov u Brna, 2026-06-15)

#148797

tento zákon už měl dávno platit a je směšné, že tomu tak ještě není. Nejlepší by byl dát smrt za smrt, a týrání za týrání ale..

Martina Holá (Bystřice nad Pernštejnem, 2026-06-15)

#148798

Podepisuji, protože si myslím, že zvíře není věc, je to živý tvor a tak by se k němu mělo přistupovat. Za týrání a ubližování daleko větší tresty než jsou doposud.

Simona Indráčková (Rouchovany, 2026-06-15)

#148799

Na světě je až moc zlosti a lidé co si ji vybijí na nebohém zvířeti jsou zrůdy a měli by trpět .

Kristýna Pavlásková (Česká Třebová, 2026-06-15)