Chceme známku s prezidentem Petrem Pavlem

Nový prezident nechce známky se svou podobiznou, pošta nabízí alternativu

Touto peticí bychom rádi panu Petru Pavlovi ukázali, kolik občanů naší země o známku s jeho portrétem stojí. Myslíme si, že nejen Zdeněk Svěrák se tešil, až zase bude moci kupovat a olizovat známku s prezidentem :). Zkusme společně ještě rozhodnutí našeho budoucího prezidenta zvrátit. Když bude naše poptávka silná, třeba svůj postoj přehodnotí.

„Česká pošta je připravena nabídnout veřejnosti poštovní známku s panem prezidentem Petrem Pavlem. V týdnu od 30. ledna chceme oslovit tým pana prezidenta a probrat možné varianty, jak by známka mohla vypadat. Rozhodnutí o podobě, případně o samotném vzniku známky bude záležet na panu prezidentovi,“ uvedl pro  idnes.cz mluvčí České pošty (ČP) Vitík.

Podle Vitíka známka nevznikne, pokud ji Pavel nebude chtít. „Budeme plně respektovat přání pana prezidenta,“ dodal.

Zdroj: https://www.idnes.cz/volby/prezidentske-volby-2023-general-pavel-postovni-znamky-podobizna-ceska-posta.A230130_102049_volby_pitt

Zvolený prezident Petr Pavel nechce, aby byl jeho obličej na známkách. Uvedl to pro Novinky. Pokud bude ale zájem ze strany veřejnosti, tak připouští možnost sběratelské série. Definitivní rozhodnutí ale zatím nepadlo. Více zde https://www.novinky.cz/.../domaci-nechci-mit-oblicej-na...

 


Komunitní osvětové společenství z.s.    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Komunitní osvětové společenství z.s. svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...