PornHub Premium po dobu karantény zcela ZDARMA!

Zdravím Vás spoluobčané ČR,

jelikož naše milovaná země upadla do karantény a na spoustě místech (např. Litovel, Uničov, Červenka...) se lidé nedostanou dovnitř ani ven, a tak se někteří z nás nemohou dostat ke svým partnerkám/partnerům. Někteří z nás dokonce nemají ani možnost si novou partnerku hledat, protože jsou zavření doma kvůli viru. Všichni mají ovšem jedno společné, nedostává se jim dostatečného sexuálního uspokojení, tedy až na sebeuspokojování v podobě onanování (chcete-li masturbace).

Proto prosím pojďme na této petici sehnat co nejvíce hlasů, abychom ji společně mohli zaslat na stránky PornHubu a ukořistili jsme spolu prémiové účty zcela zdarma, pak dojde k uspokojení nás všech a zvládneme společně toto těžké období na hraně naší rozkoše!

#SpolečněZaLepšímiZítřky


Alexandr Orálek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Alexandr Orálek svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...