Pohodlné a rychlé parkování v Benešově pro každého

My, občané Benešova, tímto sdělujeme náš nesouhlasný názor s instalací nového řešení parkovacích automatů v centru města na místo původních parkovacích hodin, které nám zcela vyhovovaly.

Víme, že se jedná o zkušební období pro vyhodnocení přínosu nového řešení než bude smlouva s dodavatelem technologie podepsána, a proto využíváme práva se k tomuto tématu vyjádřit a dát tak najevo vedení města svůj názor.

My, níže podepsaní, preferujeme původní řešení, tzn. parkovací hodiny u každého stání, do kterých bylo možné vhodit mince jakékoliv hodnoty a zaplatit tak parkování svého vozu na jakkoliv dlouhou dobu a bez hledání parkovacího automatu. Oceňujeme jak rychlost, jednoduchost, tak dostupnost původního systému parkování. Umožňoval především možnost stání v centru na krátkou dobu, což by dle našeho názoru mělo být i záměrem vedení města. Taktéž si myslíme, že původní parkovací hodiny byly zajímavým řešením na české poměry a přispěly k originální tváři centra města Benešova.

Uvědomujeme si náročnost údžby a obsluhy ze strany provozovatele. Jsme si vědomi toho, že čtyři nebo pět parkovacích automatů se udržuje snáze, přesto nás naše zkušenosti přesvědčily o výhodách původního parkovacího systému.

Žádáme touto cestou, aby při konečném rozhodování bylo k našemu názoru přihlédnuto.

 


Občané města Benešov    Kontaktujte autora petice