Podporujeme vznikající senátní návrh ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana.

 

Podporujeme vznikající senátní návrh ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana. A vyzýváme Senát parlamentu ČR k prošetření i jeho další nezákonné činnosti.  

BIS je apolitická organizace. Není StB. Dnešní důstojníci BIS slouží demokracii.      Nejsou „čučkaři“.                                                                                                Musejí být hanobeni vlastním prezidentem. Vědí totiž, že Miloš Zeman je bezpečnostním rizikem pro stát. Pro stát, který oni mají chránit.

Žádáme Senát parlamentu ČR, aby prošetřil záznamy z dob, kdy si ruské tajné služby    a ruští diplomaté začali omotávat někdejšího premiéra České republiky Miloše Zemana kolem prstu. 

Miloš Zeman navštěvoval v Porubě zámek, dnes již zesnulého krajně levicového extremisty, Epanastatise Prusalise (* 16. listopadu 1948 Bulkes– † 13. srpna 2016). Dnešní prezident se drze ani dnes netají přátelstvím s militantním a krajně levicovým extrémistou sledovaným BIS. Tehdejší premiér Miloš Zeman věděl (mj. i ze zpráv BIS), že přijíždí na zámek, kde jsou osoby, které se aktivizují ve prospěch krajní levice za přítomnosti agentů ruských tajných služeb, osob z ruského konzulátu pod diplomatickým krytím.

Členové komunisty prolezlého Klubu českého pohraničí, údajní bojovníci za svobodu z ČSBS, členové Přátel východu, členové KSČM a další militantní odpůrci polistopadového demokratického vývoje v ČR tvoří souručenství, které dostalo Zemana na Hrad.

Český svaz bojovníků za svobodu ČSBS (dnes v čele se soudruhem Vodičkou, normalizačním komunistou a tajným informátorem tzv. Veřejné bezpečnosti SNB,) je mystifikací.                                                                                                    Před listopadem 1989 se jmenoval Československý svaz protifašistických bojovníků, nedávným vyznamenáním komunistické mlátičky překročil rubikon naší trpělivosti.    Poslanecká sněmovna takový nedůvěryhodný spolek vytrvale podporuje miliony korun z našich daní.    

Nejvyšší správní soud již dvakrát konstatoval, v souladu se skutečností, že kandidát na prezidenta Ing. Miloš Zeman se protiprávně prolhal k vítězství. Senát NSS takové nezákonné volby schvaluje a dal lháři svou pečeť.  

    

Z důvodů vyššího principu mravního žádáme:

1. Senátory, aby prostřednictvím ABS a BIS a představitelů těchto organizací prošetřili navázanost současného prezidenta České republiky Ing.Miloše Zemana na levicový extremismus, na ruské tajné služby a jejich pátou kolonu v České republice.   

Z důvodů vyššího principu mravního žádáme:

2. Redaktory médií veřejné služby, aby poskytovali ucelené informace veřejnosti. Zejména, aby nezamlžovali relevantní informace o prošetřených skutečnostech.

Máme právo vědět, kdo jsou vrcholní představitelé našeho státu.                                  Ať jsme bezpečnou a fungující demokracií.

 

Nechceme stát záměrně nastavený tak, aby v něm „nic nešlo“.Chceme mít radost tu žít.  

Jenže zatím jsme po uši zadlužení u naší krásné země, u svých dětí, u Evropy i světa.  

 

V Praze 3. dubna 2019 Hana Pachtová, spisovatelka

email: hana.pachtova.petice@seznam.cz, 

fb.profil autorky petice:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008252857660

Odkaz pro media na videozáznam z besedy, mmj o výše uvedených skutečnostech.

živé vysílání na fb:

https://www.facebook.com/Aneta.Tanea/posts/2364857693545168 

odkaz na youtube - nezkrácená verze.

https://youtu.be/0vY6lmmYgok 

hosté:

- Vladimír Hučín, účastník třetího odboje a válečný veterán,

- Pert Placák, historik, spisovatel, publicista

- Angelo Girolamo Giormani , právník a podnikatel,

Jaromír Štětina, europoslanec,

Martin Mejstřík, bývalý senátor

Martin Vadas, dokumentarista

- Ziggy Horváth -  hudebník, textař

odkaz na rozhovor Hanky Pachtové s Vladimírem Hučínem

https://www.youtube.com/watch?v=MNvXcxKcTOA&fbclid=IwAR1arHrT3mpYHrama3TkBk47XFktJdXpmVWxy2zi1ggohyZfpc-bqmu0DeY

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hana Pachtová, spisovatelka    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Hana Pachtová, spisovatelka, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...