Podporujeme kotel HC Škoda Plzeň 1929!

Žádáme aby byla ukončena diskriminace fanoušků z kotle na východní tribuně! Plně podporujeme jejich právo na svobodu názoru a vyjádření!

Zejména pak popěvky "pruhovaná banda čůráků", "pískej píčo pískej" a další dle aktuálního soupeře jako např. "zkurvený Vary"!

Majitele Martina Straku důrazně žádáme o ukončení veškerých hudebních produkcí během zápasů, zejména pak tvorby skupiny Scooter! Pokud tak neučiní bude popotahován!

Požadujeme aby majitelům vstupenky či pernamentky na extraligové zápasy klubu HC Škoda Plzeň 1929 byl bezpodmíněčně umožněn vstup do všech prostor zimního stadionu, včetně ledové plochy! Zaplatili si vstupné, tak na to mají PRÁVO a mohou klubu kdykoliv přispět radou viz diskuse na sociálních sítích např. Facebook. Vše ostatní považujeme za omezování svobody slova a pohybu neboť máme DEMOKRACII!

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Kotelník svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...