Podpořte Putina!!!

Otevřený dopis Vladimíru Putinovi

 
"My občané ČR vzkazujeme presidentovi Ruské federace, že je pro nás presidentem míru a naděje. Je naším velikým vzorem a jsme nakloněni jeho mezinárodní snaze o udržení světového míru a pořádku.
 
 
 
Děkujeme rovněž za to, že Ruská federace jde dobrým příkladem v rozvojovém světě, kde oproti snaze USA a jeho pomocníkům z řad NATO, neválčí s národy pro nerostná bohatství a za zprivatizování bank a průmyslu, které vydává za demokratickou pomoc, ale příkladně se svými mezinárodními spojenci, hlavně Běloruskem, Čínou, Indií, JAR, Kazachstánem, Brazílií a dalšími buduje silnice, továrny, školy a školky, zemědělství, přehrady a další základy skutečného rozvoje mezinárodního společného domu a jednotlivých jeho členů.
 
 
Rusko, tedy svým příkladem jde v čele mezinárodních mírových snah, snah rozvoje a partnerství a staví se se svými partnery proti ničivé a zkázonosné politice válčení.
 
 
Rovněž jsme jednoznačně názoru, že fungující Evropa bez Ruska nemůže existovat. Rusko je přirozená surovinová základna pro Evropu. Izolace Ruska od zbytku Evropy vede k tomu, že USA používají Evropu (EU) jako nástroj svého boje proti Rusku.
 
 
 
My ale nechceme zbytečné boje mezi národy, ani provokace, Evropa má nyní úlohu propojit komunikační kanály k usmíření USA a Ruska, k tomu, aby Rusko položilo základ budovatelské perspektivy směrem k západnímu světu.
Aby se západ změnil a neusiloval jen o agrese, ale aby byl místem bezpečným a rozvíjejícím se, stejně jako zbytek světa.
 
 
Právě tím by měla být střední Evropa, oním spojovatelem a zprostředkovatelem a My, obyvatelé České republiky v tom spatřujeme svou patřičnou úlohu.
 
 
 
Proto Vladimíre Vladimíroviči Putine, my občané České republiky Vám z celého srdce přejeme, abyste měl štěstí v této politice na dobré lidi, kteří Vám vždy vyjdou vstříc a doufáme, že i v naší republice můžete počítat s naší iniciativou, abychom zapojili do kampaně za Vaší mezinárodní mírovou snahu co nejvíce našich občanů a správně jim vysvětlili náš postoj a aby se Česko v budoucnu mohlo stát skutečným prahem mezi východním a západním světem ve jménu dialogu, spolupráce ve světovém rozvoji, nové výstavbě a vzájemném pochopení.
 
 
 
Přejeme si, abyste přišel i do České republiky a abyste získal tisíce spojenců, kteří zapojí Česko do nové proruské kampaně."
 
 
 PS: 24 ledna bude od 13:00 na Staroměstkém námestí protestní shromáždění vedené nacistickými destabilizátory proti Vladimíru Putinovi s názvem "vzkaz pro Putina", budeme tam proti těmto záměrům a tuto petici budete moci podepsat
________________________________________________________________________________________________