Požadujeme odvysílání dalších dílů seriálu "Eliška a Damián láska přes staletí"

My, níže podepsaní, žádáme tímto vedení FTV Prima o odvysílání dalších dílů seriálu Eliška a Damián. Jsme si vědomi rozporuplné kvality seriálu i jeho nízké úspěšnosti u diváků. Přesto bychom byli rádi, kdyby se nezapomínalo také na ty, kteří si v uplynulých dvanácti týdnech zvykli na svou dávku studu a červenání se před televizí. 

Odmítáme se smířit s tím, že se nedozvíme jsk se Elišce žije v roce 1750. Nechceme být ale ochuzeni ani o další příběhové linky; bude Frederika cestovat časem? Dají se Matouš a Eleonora konečně dohromady? Vydrží vztah Jolany a Honzy? A co chudák Kateřina, když zůstala bez Elišky?!

Tyto a mnohé další otázky nás budou celé svátky i dlouho po nich nepříjemně tlačit v hlavě, nedojde-li k odvysílání zbývajících dílů. Poněvadž věříme, že nidko z vedení ani ostatních zaměstnanců FTV Prima si nepřeje trápit své diváky, máme pevnou naději že bude naší žádosti v krátké době vyhověno.

 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Oskar Vogl svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...