Petice za zvýšení počtu utkání v okresních soutěžích mužů OFS UH

My, podepsaní hráči a fanoušci fotbalu v okrese Uherské Hradiště, nesouhlasíme s aktuálním rozhodnutím STK UH, která do soutěží “OS sk. A” a “OS sk. B” pro ročník 2019/2020 zařadila pouze deset družstev a následně v rámci termínové listiny rozhodla o standardním dvoukolovém modelu soutěží. Při tomto nastavení by každé družstvo odehrálo za celou sezónu pouhých 18 soutěžních utkání (vyjma poháru), což považujeme za nešťastné a demotivující. Toto rozhodnutí připravuje o radost ze hry nejen hráče. Pouhé dva měsíce soutěžních utkání jsou zklamáním a výsměchem do obličeje všem, kteří se po trávníku a kolem něj pohybují a chtějí si fotbal užít. Jelikož nechceme jen kritizovat a na zvýšení počtu utkání nám skutečně záleží, rozhodli jsme se navrhnout jedno z možných řešení, které vrátí počet utkání alespoň na loňskou hranici...

Navrhujeme, aby byly uvedené soutěže s deseti účastníky doplněny nadstavbou, kdy budou po konci 18. kola rozděleny týmy do dvou skupin dle umístění na 1.-5. a 6.-10. místě. Týmy by se poté v těchto dvou skupinách utkaly v jednokolovém systému každý s každým. Zavedením této nadstavby by se soutěže prodloužily o 4 kola a termínově i počtem utkání by odpovídaly loňské sezóně, kdy bylo účastníků 12. Nadstavba by současně, po vzoru první ligy, přinesla ke konci sezóny více atraktivních utkání mezi vedoucími celky tabulky. Věříme, že by navržený model vyhovoval drtivé většině klubů a nebyl by výrazný problém ji do zmíněných soutěží implementovat.

Podpisem této petice žádáme a prosíme představitele OFS UH, aby se znovu zamysleli nad nastavením soutěží a mysleli především na všechny, kteří se fotbalem baví. Věříme, že na případné změny je stále čas.


Fotbalový hráč a fanoušek z okresu UH    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Fotbalový hráč a fanoušek z okresu UH, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...