PETICE ZA ZRUŠENÍ SOUDCOVSKÉ DEFINITIVY

1. Je potřeba skandální kauzy a soudní excesy zveřejňovat na webu, aby občané viděli koho vydržují v doživotních soudních funkcích a rostla v nich zodpovědnost za tuto zem.

2. Je potřeba přesvědčovat nové i staré politické strany, aby do svého politického programu zařadili zrušení soudcovské definitivy a ochránili tento stát před soudcokracií ve zkorumpované ČR. Je lépe mít 3000 naštvaných soudců a 7 milionů spokojených občanů než opačně.

3. Je potřeba přesvědčovat zodpovědné občany, že spravedlnost mohou mít pokud ji budou chtít, ale musí volit takovou politickou stranu, která se zkorumpovanou českou justicí udělá rázný pořádek - zrušením soudcovské definitivy, trestně právní soudcovská odpovědnost za zkorumpované rozsudky a zavedením trestného činu překrucování práva, pro dosud nepostižitelné soudce, jako mají v Německu a další užitečné páky k nastolení justičního stavu, který se přiblíží pojmu spravedlnost.

Zdroje:

Co takhle zrušit soudcovskou definitivu? I.

http://pavelherman.blog.idnes.cz/c/406532/Co-takhle-zrusit-soudcovskou-definitivu-I.html

 

Co takhle zrušit soudcovskou definitivu? II.

http://pavelherman.blog.idnes.cz/c/406536/Co-tahle-zrusit-soudcovskou-definitivu-II.html

Audio:

Ministerstvo anarchie (spravedlnosti) neřeší stížnosti občanů

http://www.youtube.com/watch?v=84PAl4X9Xh4

"Podle výroku bývalé místopředsedkyně Městského soudu v Brně je v dostupné nahrávce řečeno, že Ministerstvo spravedlnosti ČR neprošetřuje stížnosti stěžovatelů, většinou se tím nezabývají a vyjímečně dokonce chtějí spis."


Pavel Herman    Kontaktujte autora petice