Petice za změnu České hymny na píseň OG PAV & NAUME - Fiends

Petice za změnu České hymny na píseň OG PAV & NAUME - Fiends

My, níže podepsaní, se obracíme na Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky s peticí za změnu České hymny na píseň OG PAV & NAUME - Fiends.

Současná hymna, Kde domov můj, pochází z 19. století a neodráží tak plně realitu 21. století. Píseň Fiends od OG PAV & NAUME je moderní a silnou skladbou, která oslavuje svobodu, individualitu a sílu lidského ducha.

Důvody pro změnu hymny:

  • Fiends je moderní a chytlavá píseň, která oslovuje mladou generaci. Současná hymna je pro mnoho mladých lidí zastaralá a nudná. Fiends je naproti tomu energická a dynamická píseň, která rezonuje s mladými lidmi a jejich hodnotami.
  • Fiends oslavuje svobodu a individualitu. Text písně zdůrazňuje důležitost svobody a individuality, což jsou základní hodnoty České republiky.
  • Fiends je silná a inspirativní píseň. Text písně je plný naděje a motivace, a to i v těžkých časech.

Věříme, že píseň Fiends by byla důstojnou a inspirativní hymnou pro Českou republiku. Vyzýváme proto Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky, aby zvážila změnu hymny na píseň Fiends.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pGRyIh0Gr2M

ogpav2.jpg


th3yknow og pav #1 fan    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji th3yknow og pav #1 fan svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...