Petice.com

Petice za vybudování parkovacího domu

Dobrý den,

prostřednictvím této petice žádáme o výstavbu parkovacího domu na okraji Prahy z důvodu přeplněných parkovacích míst v okolí bytových jednotek. Rádi bychom zabránili odstavení aut a zabrání parkovacích míst obyvatelům sídliště.

Děkujeme za Vaše podpisy.


Adriana Košťálová
Kontaktovat autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Adriana Košťálová bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.


NEBO

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Vaše telefonní číslo nebudeme veřejně zobrazovat online.

Musíme ověřit, že jste člověk.

Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Je mi alespoň 16 let a přijímám zásady ochrany osobních údajů této petice.



Placená propagace

Petice.com bude tuto petici propagovat mezi 3000 lidmi.

Zjistit více...

Platební metoda