Petice za rozšíření veganského sortimentu v potravinových řetězcích v ČR.

 

Vážení zástupci významných potravinových řetězců v ČR,

 

obracíme se na vás ve věci, která nás, jako pravidelné zákazníky velice trápí. A tou je omezená nabídka veganských výrobků ve vašich obchodech v porovnáním s ostatními vašimi pobočkami jinde v EU. Přestože se situace neustále zlepšuje, stále je nabídka ve srovnání se zahraničím neporovnatelně menší.

 

Počet veganů je po celé Evropě dle odborných výzkumů víceméně stejný, poptávka ze strany spotřebitele tedy z logiky věci musí být i u nás minimálně totožná. Přesto je v České republice nabídka veganských produktů několikanásobně nižší, než u vašich poboček v zahraničí.

 

Proto bychom vás, my, níže podepsaní, touto cestou chtěli požádat o zvážení rozšíření veganského sortimentu ve vašich obchodech, tak jak je tomu u vašich kolegů v zahraničí.V Hradci Králové 8.1.2018

Marek Haltuf, Bc. - koordinátor

1veggggggggg.jpg

Adresováno:

Tesco Stores ČR a.s.

Lidl Česká republika v.o.s.

Kaufland v.o.s.

AHOLD Czech Republic, a.s.

Globus ČR, k.s.

BILLA, spol. s r. o.

Penny Market s.r.o.

 


Marek Haltuf, Bc    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Marek Haltuf, Bc svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )