PETICE ZA PRVNÍ ZVÍŘECÍ HŘBITOV V PRAZE

Dobrý den,

Abych přiblížila proč jsem toto začala řešit a nad touto věcí přemýšlet...
Minulý týden se nám stala nepříjemná smutná věc, že nám odešel náš rodinný ,,mazlíček´´ a my jsme ze dne na den nečekaně řešili, co dál, bohužel jsme s velkým překvapením zjistili, že v dnešní době 21.století neexistuje způsob, jak chlupatého člena rodiny pochovat se vší úctou, aby neskončil někde na jatkách nebo kefilérii či špinavém kontejneru. Ano, mluvím o místě posledního odpočinku tvorů, ke kterým má člověk za jejich život blíže, než k mnohým lidem, kteří samozřejmě místo odpočinku mají vždy. Na internetu jsme našli po celé republice snad jen dvě místa, kde se toto opravdu provádí a to v nějaké vesničce pod Řípem a v Pardubicích, ale v našem hlavním městě nikoliv. Četla jsem, že takové místo nesmí být nikde u žádného toku, to je samozřejmé, ale co jsem se tak informovala, tak jsou tisíce a tisíce lidí, kteří řešili někdy tento problém, ne každý má domeček a zahrádku, kde by se mohl mazlíček uctít a pohřbít. V dnešní době existuje zvířecí krematorium i v Praze, ale tím to končí a pak není, kde domácí mazlíčky uložit. Dále v příloze zasílám fotografie, jak taková místa fungují pod Řípem nebo v Pardubicích a v minulosti, dnes už bohužel ne, v Bohnicích. Na první pohled může můj dotaz znít jakkoliv zbytečně, morbidně, ale když vidíte ty lidi, kterých je opravdu hodně, jak najednou nemohou nijak řešit vlastně absolutně přirozenou věc v 21.století, kdy se dějí absolutně nepochopitelné věci, opravdu je podle mě nutno s tímto něco udělat. Pod textem jsem nahrála pár fotek, aby jste měli představu, že nejde o žádný horor, ale pietní místo.2aee7c7c5342fae1d52d5ade6199600b.jpglrg_dsc_0501.jpg541e4da1f21e72c82c576f2197bad445.jpgcrop-105192-hrb_520x250.jpgstažený_soubor64.jpg

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Katka K. svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...