Petice za předání Migů- 29 Ukrajinské vládě

    Celému světu se zatajil dech, když v únoru 2022 Putin - Capo di tutti Capi (https://www.postoj.sk/126290/muz-ktory-presvedcil-putina-o-slabosti-zapadu-a-tlacil-na-vojnu-proti-ukrajine  )  zavelel k útoku a poslal výsadkové jednotky obsadit Kyjiv. Plánoval bleskovou akci jako v 1968 v Československu. Jelikož většina civilizovaného světa se neuměla vcítit do mysli mafiána tak útok neočekávala a vzhledem k obrovské materiální převaze, glorifikované ruské armády, legendách o špičkových zbraních a zastaralé Ukrajinské výzbroji to na začátku vypadalo ztraceno. Ztraceno - dokud se neukázalo, že Ukrajinci mají koule a nevidí důvod proč by si měli nechat zničit svou vlast a měli se dát russy vyzabíjet.    

    Od té doby uběhl rok a všichni jsme se dozvěděli, že ruSSé bohatýrství a ruSSká výzbroj není to pravé ořechové. Kam mužíci vkročí tam se snaží o genocidu - nechávají za sebou znásilněné ženy a zmasakrované Ukrajinské civilisty. Prostě výkvět ruSSkých věznic a společnosti v akci. Ale na druhé straně když se jim postaví do cesty správní bojovníci a správné zbraně tak je vidět, že agresory lze zlikvidovat.    

    Na Slovensku byla a je technika, která může Ukrajincům pomoci. Vzpomeňme si na protiletadlový systém S-300, který měsíce skvěle chrání Ukrajinské nebe, vzpomeňme si na Zuzany. Kromě toho jsou na Slovensku ještě například letadla MIG-29, která se mohou opravit a nasadit. Logickým požadavkem je proto tyto poskytnout Ukrajincům. Na Slovensku mají hodnotu šrotu na Ukraine mají hodnotu tisíců životů.    

    My signatáři této petice vyzýváme proto Vládu Slovenské republiky, aby bez zbytečného otálení zajistila předání všech letadel MIG-29 i s příslušenstvím Ukrajinské armádě.    Nutno také povzbudit i ty nerozhodné! Nad Putinovým strašením atomovými zbraněmi, vstupem do války s NATO a útoky na Evropské země je nutno se pousmát. Putin už postavil toliko červených čar, že ho nelze brát vážně. Putin a RuSSi už prohráli - ale třeba dobu než to úplně vzdají co nejvíce zkrátit! Ukončíme tím válku, ukončíme tím potřebu podávat zbraně na Ukrajinu, zajistíme mír! (Navíc Slovenské nebe chrání Česko a Polsko. https://www.mosr.sk/51889-sk/vzdusny-priestor-sr-bude-od-1-septembra-chranit-cesko-a-polsko/)   

    Pane Hegeri, pane Nadi všechny Migy je nutno (urychleně) odevzdati !   

    Do doby než to Vláda zajistí je zde ještě sbírka na dodávku letky Průzkumných dronů. Podívejte co Vám domácí rozpočet dovolí a pokud tam najdete volných 10,- 20,- 50,- nebo 100,- EUR přispějte !!! https://www.donio.sk/podporte-kupu-prieskumnych-dronov-pre-ukrajinskych-obrancov     

    Dnes Ukrajinci, zítra svět Vám budou vděční !

 
 
 
 

 


petice_za_predani_migu-29_ukrajinske_vlade    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že petice_za_predani_migu-29_ukrajinske_vlade bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...