Petice za pravdivé a přesné informování o "pandemii" Covid 19. Nelžete! Nemanipulujte! Nestrašte! Nezapomínejte, že nakládáte s penězi daňových poplatníků, nikoliv s vaším privátním účtem.

 

Petice za pravdivé a přesné informování o "pandemii" Covid 19 - Nestrašte! Nemanipulujte! Nelžete! Nezapomínejte, že nakládáte s penězi daňových poplatníků, nikoliv s vaším privátním účtem!  neplatí pro nepočetné lucidní poslance a senátory     

Vyzýváme premiéra a vládu ČR, aby neprodleně začala prezentovat informace související s Covidem v patřičném kontextu a žádáme, aby případné zásahy do  práv jednotlivců byly důvodné, prokazatelně účinné, neohrožovaly zdraví a nezpůsobovaly utrpení.                                                                                                                                                                             Vyzýváme senátory a poslance PČR, aby všemi silami v souladu s poslaneckým     slibem bránili vládě ČR a jejím protagonistům, včetně epidemiologické skupiny,      v devastaci naší země, ve zneužívání virové infekce k působení strachu, zmatku a chaosu.          

Zastavte plošné restrikce a rouškování Zajistěte, prostřednictvím praktických lékařů, zásobení ohrožených, českými kvalitními nanorouškami s účinností respirátorů třídy FFP2. Účinnou ochranou skutečně ohrožených docílíte, že ostatní opatření se stanou zbytnými. I tak by měli mít "ohrožení" možnost roušku nenosit. Je to jejich volba. Nejvíce nás všechny ochrání zejména pravda.                                  

Než si vezmete roušku nebo ji nasadíte dítěti!Rouška po 30ti minutách zvlhne díky teplému vydechovanému vzduchu. V tomto prostředí se tvoří bakterie a plísně. Navíc jsou roušky vysoce kontaminované špatným zacházením. Nandat, sundat, odložit při obědě, nechat v kapse, v tašce. Veškeré tyto patogeny umožňují tvorbu vyrážek, ekzémů, oparů. Hrozí nebezpečí zánětů dýchacích cest, bakterie mohou způsobit zápal plic a mozkové infekce. Díky špatné výměně vzduchu mohou nastat bolesti hlavy, únava, ospalost, ztráta pozornosti. Je ohrožená přirozená imunita.  Nikdo zatím nedodal vědecká data, která by prokazovala jejich účinnost při šíření virů          v komunitě.        

Okamžitě přistupte ke korekci způsobu udávání počtu hospitaliizovaných s Covid 19  a to následovně. Uvádějte přesně, kolik pacientů trpí jinými závažnými chorobami   a u kolika je hlavním původcem klinického stavu pacienta Covid 19.

Dále pro kontext neprodleně začněte k těmto číslům uvádět, kolik lidí je v tuto chvíli hospitalizováno v akutní péči českých nemocnic.Tedy cca 28 000.           Stejně tak uvádějte, že počet mrtvých s Covidem neříká nic o tom, kolik lidí Covid skutečně zabil.

Zveřejňujte současně počet denního průměru zemřelých např. na  chřipku s pneumónií - 20, rakovinu - 78, na cukrovku - 12 Laskavě rovněž upozorňujte občany, že dle WHO denně na Zemi zemře pouze na infekční onemocnění minimálně 50 000 osob, zatímco s Covidem jsou to řádově tisíce a na Covid možná desítky nebo stovky úmrtí.                                                              

Okamžitě zajistěte, aby každý zemřelý s Covid 19 byl pitván a výsledky zveřejňujte ve vašich statistikách na webu MZČR. Vysvětlete národu, proč prakticky neprobíhaly tak důležité pitvy, které by jasně ozřejmily, kdo a proč umírá s hrozným neznámým Covidem. Standardně chránění patologovéby při pitvání nebyli infekcí ohroženi. 

Na MZČR skutečně netušíte, že zdravotní pitvy se provádějí za účelem zjištění příčiny smrti a objasnění dalších, ze zdravotního hlediska závažných okolností a mechanismu úmrtí u osob, které např. zemřely z ne zcela jasného důvodu? Nová epidemie"devastující"zeměkouli není skutečně závažným důvodem k pitvě?           

Nepitvá se, jestliže jde o úmrtí, jehož příčina je zřejmá, nebo pokud byl vysloven nesouhlas s pitvou (např. rodinou)Pokud je zřejmé, že těžce nemocný(z jiného důvodu než nákaza Covid 19), umírající, pacient, byl náhodou i Covid pozitivní, neuvádějte jeho smrt ve statistice zemřelých s Covidem, je to zavádějící. Pak bude samozřejmě počet nutných pitev podstatně nižší.            

Neprodleně dementujte lživé tvrzení, které vychází z MZČR a jejich odborných orgánů, že stáří je rizikovým faktorem při onemocnění Covid 19, /již v květnu t.r. experty vyvrácená informace/.Vysvětlete, co vás vede k šíření této dezinformace a vyšetřete, kdo je za ni zodpovědný. Stáří jakkoliv vysoké prokazatelně není rizikovým faktorem při nakažení nemocí Covid 19. Některá onemocnění ano, stáří však není nemoc.            

Nechť MZ zajistí, že úctyhodní psychologové, psychiatři a endokrinologové vysvětlí neúnavným a nemravným šiřitelům neopodstatněného strachu,  k jakým zdravotním komplikacím/i fatálním/ vede strach a dlouhodobý-chronický stres. Stres skupiny občanů již polovinu roku označovaných za téměř jistou smrtí ohrožené, budou-li nakaženi infekcí Covid 19. Je dost možné, že toto konání, vedoucí ke škodám na zdraví, je trestným činem šíření poplašné zprávy,  podle § 357 trestního zákoníku, jehož se dopustí pachatel, který úmyslně způsobí „nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá“.         

Zajistěte, aby hlavními moderátory a organizátory reakce na "pandemii" byli bezúhonní odborníci, definitivně bez jakéhokoliv střetu zájmů. Nikoliv lidé, jako plukovník Roman Prymula, či Rastislav Maďar, Roman Chlíbek, kteří se živí spoluprací s farmaceutickými firmami. Tento fakt vyvolává přirozenou nedůvěru, zda jejich počínání vede k ochraně obyvatelstva nebo spíše ke zvýšení příjmů. Pokud nejste schopni tento jasný střet zájmů vyhodnotit, využijte  příslušné úřady, aby tyto pány prověřily. Doporučujeme: BIS, NBU, PČR.  

Covid a neZávislá média. ČT je zcela závislá na sněmovně, která vybírá radní ČT- účelově-politicky. Rada ČT se tak stala politickým orgánem. Rada ČT odvolává a jmenuje ředitele, schvaluje rozpočet a kontroluje jeho plnění.Dalším nástrojem jsou státní miliardy na reklamu soukromým televizím a mediálním domům, tyto peníze z našich daní mohou posloužit ke skryté korupci médií. Mnohá z nich jsou dnes prakticky bez příjmu z reklamy a tedy na pokraji bankrotu!? Kdo by chňapal po ruce, která krmí. Nakonec i holdingová média  pana  premiára dostávají ze státních zdrojů..  

WHO vrtí Covidem, ryba smrdí od hlavy. Současný generální ředitel, Tedros Adhanom Ghebreyesus z Etiopie, nejprve ministr zdravotnictví, obviněný z trojnásobného zatajování epidemií cholery /v letech 2006, 2009 a 2011.V letech 2012 až 2016, byl Tedros Etiopským ministrem zahraničních věcí, to byla Etiopská vláda obviněna z hrubého porušování lidských práv, včetně zabíjení demonstrantů a politického cílení na oponenty a novináře. V letech 2015 a 2016 probíhaly v regionu Ohrovia rozsáhlé protesty proti vládnímu plánu na zástavbu zemědělské půdy.Totalitární vláda zasáhla proti demonstrantům tak tvrdě, že jich, dle HRW, zabila více než 400. Tento znamenitý pán a dlouholetý přítel Billa Gatese, je někdo podobný jako nám známější Bělorus, soudruh Lukašenko, na rozdíl od něj, má na rukou krev a panuje Světové zdravotnické organizaci..Vezměte v potaz tato fakta,při posuzování působení WHO v nePandemii Covid 19. 

Představte si, že nám může váš postup, při řešení Koronakrize připadat, jako snaha natolik znechutit a ztížit život ve virtuální pandemii, že pak raději všichni akceptujeme první vakcínu nasátou do jehly z nejbližší zasmrádlé kaluže. Nevěříme však, že všichni máte slíbené provize z udaných vakcín! Tak to prosím dokažte!

Pokud vláda bude respektovat zdravý rozum svých myslících občanů, je pravděpodobné, že nejpozději do konce roku, nebude po pandemii ani vidu ani slechu, jakož ani nebude hrozit nikomu nebezpečná rychlokvašná vakcinace. Na kterou se tak těší výše jmenovaní Prymula, Maďar, Chlípek a další. Proč asi? Přestaňte vypouštět smrdutý dech vašich věšteb, že vakcína je bezpečná,že bude na podzim, pak v zimě, na jaře. Jak ti opíchaní nebudou muset dodržovat likvidační nařízení. Když se na ni tak těšíte, tak si ji napíchejte třeba stotisíckrát do vlastních nemravných zadnic. Roční vakcína z principů vědy a výzkumu, nemůže být bezpečná, myslíte si, že jsme opravdu národ pablbů? 

Rovněž rychle reflektujte, že naší, vaší sněmovnu, zcela ovládá Covidová ideologie. Žádný střet ideí. Ideje vymizely. Soutěž o to, kdo lépe rouškuje, trasuje, testuje, kdo je zdatnějším sice původně pekařem, ale dnes zejména amatérským epidemiologem, infektologem, či molekulárním biologem, případně "chytrým karanténologem":).

Prototypem sociálně úspěšných psychopatů jsou psychopati korporátní, to je synonymum pro pojmy psychopat v řídící funkci, psychopat průmyslový, organizační, a zejména POLITICKÝ. Tito lidé naprosto bezohledně manipulují druhými lidmi, nemají svědomí, míří jen za vlastními cíli. Přitom mohou vypadat chytře a úspěšně, jako „lidé s vizí“. Potřeby a přání druhých lidí, jsou jim zcela lhostejné, lžou, vydírají, zastrašují, podvádějí.                                             MUDr František Koukolík , snad promine, naši  malou úpravu v textu:) 

Jen málo z nás voličů (petentů) chápe, co je vlastně vaším skutečným cílem, když s velkým znepokojením sledujeme vaše, mnohdy nesmyslné, počínání. Vládnutí je věc vážná a odpovědná. Nejde jen o PR, moc a provize. Důvěra občanů ve vládnoucí elity je základem pro standardní fungování demokratického státu.  

Sběr podpisů na petiční archy probíhá od 20. 8. Zájemci obdrží petiční archy ve formátu PDF. O petici žádejte zpracovatele, vyplněné petiční archy, nebo jejich scany(budete li sbírat podpisy delší dobu), zasílejte zpracovateli.

Děkujeme za podporu: Praha: 17. 8. 2020 Pro informaci, níže - něco málo snadno dostupných dat, které takto pohromadě jasně vypovídají o nesmyslně hypertrofované publicitě, celoplošné a dennodenní, viru:                                Covid 19  a nebo učeněji -  SARS-CoV-2

Ověřené údaje - zdroje: ČSÚ, ÚZIS, SZÚ, WHO - přepočteno na průměr za den, data zejména - 2018-19          

Česká republika:

chřipka + pneumónie - úmrtí, denně - 20, (s Covid 0 - 3)

chřipka úmrtí denně   4

zhoubný nádor-   úmrtí, denně - 78

cukrovka   -  úmrtí  denně - 12

v důsledku Alzheimer + demence - úmrtí denně - 10

2019 - chřipková epidemie, vyhledalo lékaře  996 000 Čechů. Za 40 dnú, Covid pozitivní ČR celkem 25 000 případů za 170 dní

Denně v ČR hospitalizace v akutní péči cca - 28 000 pacientů

Denně pacientů -  s Covid 100 - 400

Svět: Ročně zemře ve světě - 65 000 000 lidí.

Téměř 50 000 lidí umírá každý den na infekční nemoci;

předevčírem celý svět s Covid - 4 000 úmrtí

Za půl roku, mrtvých s Covidem - 850 000

Přímo na Covid podstatně méně, číslo nedohledatelné,počet pitev > 0, přibližný odhad mrtvých přímo na Covid,na základě dostupných informací max. cca

 80 000

zdroj: - WHO, Coronavirus Update autor petice:pavelskapik@centrum.cz 

 

 


Pavel Škapík- občan- -zpracovatel-776620161-pavelskapik@centrum cz.    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Pavel Škapík- občan- -zpracovatel-776620161-pavelskapik@centrum cz. svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...