Petice za okamžité propuštění Mgr. Vladimíra Chlupa násilně zadržovaného v Psychiatrické léčebně Šternberk

Policie České republiky dne 6.7.2024 ve státní svátek vzpomínající smrti Mistra Jana Husa za použití fyzického násilí zadržela a převezla Mgr. Vladimíra Chlupa do Psychiatrické léčebny ve Šternberku na uzavřené oddělení 15A. Zde je držen proti své vůli, proti vůli své rodiny a v rozporu s Listinou základních práv a svobod.

Mgr. Vladimír Chlup je znám svými aktivitami usilujícími o zajištění plnění základních článků Listiny práv a svobod. Je autorem několika publikací, kde se těmto tématům již více jak 20 let věnuje. Na nedodržování tohoto základního kamene našeho ústavního systému, Listiny základních práv a svobod, vždy intenzivně upozorňoval. Soudní orgány, které Vladimíra Chlupa nikdy nevyslechly, daly k jeho zadržování souhlas.

Neochota části policie a justičních orgánů řešit některé kauzy nedodržování ústavnosti patrně vedla k aplikaci metod používaných v nedemokratických systémechpsychiatrie. Proto žádáme jeho okamžité propuštění z psychiatrické kliniky a případné právní kauzy ať justiční orgány řeší bez zneužívání psychiatrie a před veřejným soudem.

 

další informace na olomouckanoc.cz


RNDr. Vladimír Chlup    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že RNDr. Vladimír Chlup bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši adresu nezveřejníme na internetu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 1000 lidí.

Zjistit více...