Petice za odvolání vlastizrádce Vojtěcha Filipa z vedení Sněmovny Parlamentu ČR

My, níže podepsaní občané, žádáme zbavení funkce místopředsedy Poslanecké sněmovny JUDr. Vojtěcha Filipa za projevy vlastizrady, kterých se dopustil a dopouští svými výroky, kterými vždy hájil ruské zájmy a hájil útoky Ruské federace proti českým občanům, zastávajícím volené funkce*. Kolaborant s cizí mocností nesmí být nadále vysokým ústavním představitelem.

Za petenty

Bc. Lukáš Tomášek, absolvent PedF UK v Praze

* výroky se jedoznačně odchyloval a odchyluje od zahraniční politiky vlády ČR a poškozuje jí tímto v rámci EU i NATO. Autor petice má za to, že ačkoliv současná ústava nezná formu vlastizrady coby znevažování, popírání a útok na českou suverenitu a směřování zahraniční politiky v zahraničním médiu (TV, noviny, rozhlas, web), je přesvědčený o tom, že by tam takováto formulace měla být zahrnuta jako samostatný článek reflektující reálie 21.století. 


Lukáš Tomášek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Lukáš Tomášek svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )